Destromoskit natychmiastowa ochrona, która trwa przez długi czas!

Destromoskit natychmiastowa ochrona, która trwa przez długi czas!

  • Natychmiastowa ochrona, która trwa przez długi czas
  • Odstrasza nie tylko komary, ale także kleszcze, meszki, osy, pająki, pluskwy i wiele innych owadów
  • Całkowicie bezpieczna w użytkowaniu, jakość potwierdzona wieloma badaniami i certyfikatami
ZAMÓWIĆ

W JAKI SPOSÓB DZIAŁA Destromoskit?

Destromoskit natychmiastowa ochrona, która trwa przez długi czas!

  1. pomaga pozbyć się komarów, ale odstrasza także inne insekty. Jej zapach pomaga także w zachowaniu koncentracji
  2. blokuje neurony węchowe owadów – ko-receptor OR83b, działa w stosunku do bardzo wielu gatunków owadów – one nie potrafią przez to zlokalizować swojego żywiciela
  3. 10 razy skuteczniejsza w odstraszaniu komarów niż środki chemiczne ku temu przeznaczone, dodatkowo odstrasza inne szkodniki, takie jak meszki i gzy
  4. poza działaniem orzeźwiającym, ma bogate właściwości odpędzające owady, przede wszystkim kleszcze i pająki

JAK DZIAŁA POLE OCHRONNE OPASEK Destromoskit?

Opaski Destromoskit działają na zasadzie pola ochronnego, które ma promień do 2m. Cytronella jako składnik pozwala na maksymalną ochronę przed wieloma gatunkami insektów. Opaska sprawia, że wokół człowieka tworzy pewien rodzaj bańki, która sprawia, że insekty bezpośrednio odpychane od tego pola. Bariera ich nie przepuszcza, a my możemy cieszyć się relaksem na łonie natury!

ZAMÓWIĆ

Badania przeprowadzone na ochotnikach w warunkach zbliżonych do rzeczywistych

Janusz, lat 63

„Uwielbiam jeździć nad rzekę, złowić kilka dobrych sztuk, a potem pocieszyć się łonem przyrody. Niestety, zawsze kończyło się tyloma pogryzieniami przez komary i kleszcze, że straciłem ochotę na swoje ukochane wędkowanie! Przez kilka tygodni męczyłem się, narzekałem żonie i denerwowałem wszystkich, aż w końcu dostałem opaskę Destromoskit od kolegi z wojska. Stwierdziłem, że przetestuję! Pojechałem na ryby z opaską… i wróciłem bez pogryzień! To był pierwszy raz, kiedy wędkowanie tak mnie cieszyło. Kupiłem opaski dla całej rodziny, teraz żadna wycieczka nam nie straszna! Polecam. ”

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: