Folisin przeciw wypadaniu włosów: twoje włosy będą grube i zdrowe!

Folisin przeciw wypadaniu włosów: twoje włosy będą grube i zdrowe!

Folisin zawiera składniki, które:

 • stymulują porost włosów
 • hamują wypadanie włosów
 • pomagają w zachowaniu naturalnego koloru
 • wspomagają utrzymanie optymalnego poziomu testosteronu
ZAMÓWIĆ

Dlaczego włosy wypadają?

Powody, dla których włosy wypadają związane są z wieloma czynnikami – zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Nasz organizm to skomplikowana maszyna, w której każdy z procesów wpływa na pozostałe. Źle zbilansowana dieta, stres, problemy hormonalne czy po prostu geny – wszystkie te czynniki mogą zakłócić cykl wzrostu włosów i przyspieszyć ich wypadanie.

Twoje włosy codziennie narażone są na szereg negatywnych czynników

Folisin przeciw wypadaniu włosów: twoje włosy będą grube i zdrowe!

 1. Przewlekły stres
 2. Uwarunkowania genetyczne
 3. Zaburzenia hormonalne
 4. Niedobory żywieniowe
 5. Niewłaściwa pielęgnacja

Każdego dnia mieszki włosowe poddawane są oddziaływaniu tych czynników, a w konsekwencji nie mogą się prawidłowo rozwijać. Każda z łodyg potrzebuje przecież przejścia trzech faz: anagenu, kiedy to tworzą się nowe komórki włosa, telogenu, czyli stanu spoczynkowego oraz katagenu (zamierania). Wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu, a także rozmaite bodźce zewnętrzne zaburzają naturalny cykl włosowy, przyczyniając się do wzmożonego wypadania i wyrastania łodyg słabych i cienkich.

ZAMÓWIĆ

Folisin pomoże ci zachować gęstą fryzurę, poprzez:

 • Indukowanie fazy anagenu i skracanie telogenu
 • Działanie antyandrogenowe
 • Podtrzymywanie pigmentacji włosów
 • Hamowanie wypadania włosów

Jak działa Folisin w walce o silne włosy?

Folisin przeciw wypadaniu włosów: twoje włosy będą grube i zdrowe!

Folisin to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn pragnących wspierać wygląd i zdrowie swoich włosów.

 1. Szybszy wzrost produkt zawiera składniki, które wspierają procesy wzrostu włosów u mężczyzn, pobudza mieszki i przyspiesza tworzenie nowych łodyg.
 2. Testosteron pod kontrolą składniki suplementu diety pomagają utrzymać prawidłowy poziom hormonu, co sprzyja powstrzymaniu wypadania włosów.
 3. Lepsza jakość włosów aktywne ekstrakty wspierają naturalny kolor oraz kondycję łodyg włosowych, które stają się lśniące i silne.
 4. Ograniczenie wypadania naturalne składniki suplementu diety wykazują działanie hamujące procesy wypadania włosów i pomagające zagęścić fryzurę.

Składniki Wysoka skuteczność suplementu diety

Folisin wynika z jego wyjątkowego składu. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, które działają na zasadzie synergii, hamując przyczyny utraty włosów, a także wspierając powstawanie nowych.

Jak działają składniki Folisin?

Folisin przeciw wypadaniu włosów: twoje włosy będą grube i zdrowe!

 1. Palma sabałowa ekstrakt zawierający 25% kwasów tłuszczowych. Ma działanie promujące wzrost włosów u mężczyzn oraz pomaga utrzymać prawidłowe funkcje rozrodcze i zdrowie prostaty.
 2. PhosphaMax kwas fosfatydowy jest fosfolipidem odgrywającym ważną rolę w regulacji komórkowej. Badania kliniczne potwierdziły, że wykazuje potencjał do wspierania wzrostu włosów oraz indukowania fazy anagenowej cyklu wzrostu włosa.
 3. BioPerine® najwyższej jakości ekstrakt z pieprzu czarnego, który wspomaga wchłanianie beta-karotenu oraz selenu.
 4. EVNolMax™ najwyższej jakości mieszanka tokoferoli, zawierająca witaminę E oraz tokotrienol. Wspiera wzrost nowych włosów oraz przeciwdziała ich wypadaniu, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.
 5. Dynia bogaty w beta-sitesterole ekstrakt z pestek dyni. Badania kliniczne wskazują, że ma działanie antyandrogenne oraz blokujące aktywność 5-alfa reduktazy. Niezwykle skuteczny w połączeniu z palmą sabałową (zawartą w Folisin).
 6. Kompleks witamin oraz minerałów zawiera witaminę A, biotynę, cynk, miedź oraz selen Selenium SeLECT®. Składniki te są niezwykle ważne dla utrzymania prawidłowego zdrowia włosów oraz ich pigmentacji. Dodatkowo wpływa także na męskie funkcje rozrodcze, pomaga utrzymać poziom testosteronu oraz wspomaga spermatogenezę.

Opinie

“Po 40 zacząłem tracić włosy. Stosowałem różne szampony i suplementy, ale to wszystko na nic. Dopiero Folisin sprawił, że odzyskałem włosy i pewność siebie. Zamierzam kupić kolejne opakowanie.”

Artur Manchester

“Przez stres i nadmiar obowiązków zacząłem łysieć. Włosy wypadały dosłownie garściami. Zacząłem szukać rozwiązania i trafiłem na Folisin. Kupiłem od razu 3 opakowania, bo tak wyszło taniej. Pomogło, włosy przestały wypadać!”

Mirek Warszawa

“Kiedy zaobserwowałem u siebie braki w czuprynie przestałem czuć się pewnie. Zewsząd słyszałem, że taki już jest los facetów. Nie chciałem się z tym pogodzić i poszukiwałem rozwiązania. Znalazłem Folisin i to był strzał w 10.”

Herman Hamburg

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: