Fortolex likwiduje dyskomfortprzy deformacji stopy!

Fortolex likwiduje dyskomfortprzy deformacji stopy!

 • Zmniejsza ból, obrzęk i stan zapalny w okolicy stawu dużego palca
 • Zapewnia profilaktykę dalszego rozwoju deformacji
 • Zmniejsza haluks
 • Poprawia chód
ZAMÓWIĆ

Ratunek od deformacji koślawej

Fortolex likwiduje dyskomfortprzy deformacji stopy!

 1. Nie dla operacji i kul!
 2. Fortolex pomoże zatrzymać rozwój deformacji koślawej i złagodzić objawy choroby.
 3. Lekki chód bez bólu i dyskomfortu już po pierwszym kursie leczenia.

Jak działaFortolex?

Przenikając do tkanek, aktywne składniki Fortolex kilkukrotnie zwiększają mikrokrążenie krwi i zaopatrzenie w krew, poprawiają przemianę materii, wzmacniają tkankę łączną i stawową.

Fortolex działa również limfodrenująco, zapobiegając rozwojowi zapalenia kaletki maziowej.

W rezultacie tkanki stawów, więzadeł i ścięgien regenerują się. Zwyrodnieniowe zmiany tkanki chrzęstnej spowalniają się lub całkowicie zatrzymują.

ZAMÓWIĆ

Fortolex– trzy kroki na drodze do zdrowych nóg

Fortolex likwiduje dyskomfortprzy deformacji stopy!

 • Krok 1 – likwidacja bólu i stanu zapalnego
  Fortolex poprawia biomechanikę stawu i zmniejsza napięcie w obszarze koślawości.
 • Krok 2 – zmniejszenie narośli
  Aktywne substancje w składzie Fortolex hamują rozwój deformacji koślawej, normalizują ilość i poprawiają jakość płynu maziowego.
 • Krok 3 – zapobieganie nawrotom
  Składniki odżywcze Fortolex penetrują głęboko w staw, wzbogacają tkanki wapniem, magnezem i fosforem, dzięki czemu odbudowują strukturę chrząstki i chronią przed nawrotem choroby.

Opinia specjalisty

Najczęściej na tego typu deformację palców u stóp cierpią właśnie kobiety, w mniejszym stopniu mężczyźni. Jest to związane z hormonalną przebudową organizmu w okresie dojrzałości – składniki odżywcze są już gorzej przyswajane, mięśnie i więzadła słabną, co prowadzi do pojawienia się takiej choroby.

 

Niewielu decyduje się na operację, ponieważ jest bolesna i wiąże się z dużym ryzykiem. Na szczęście istnieją dziś sposoby na rozwiązanie tego problemu bez uciekania się do chirurgii, dzięki środkom takim jak Fortolex.

 

Ten lek dostarcza korzystnych substancji do dotkniętego obszaru i pomaga nie tylko złagodzić ból i stan zapalny, ale także zmniejszyć rozmiar haluksa.

Piotr Ostrowski, lekarz ortopeda,
doświadczenie zawodowe 12 lat

Opinie naszych klientów

Olga, 56 lat

Miałam haluks już w młodości. Długo się z nim męczyłam, było bardzo trudno znaleźć pasujące na moje nogi buty. W pewnym sensie przyzwyczaiłam się do tego, ale z wiekiem zaczęłam się bać, że mogą wystąpić powikłania i postanowiłam podjąć jakieś działania. Kupiłam krem Fortolex i stosowałam go dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Początkowo zniknął ból, a potem sam haluks zaczął się zmniejszać. Będę nadal stosować Fortolex, jestem bardzo zadowolona z zakupu!

Anna, 39 lat

Moja praca wymaga przestrzegania ścisłego dress code’u, dlatego przez wiele lat chodziłam codziennie na szpilkach. Naturalnie, nie wpłynęło to najlepiej na zdrowie moich nóg – pojawiły się haluksy na dużych palcach. Co więcej, moje nogi zaczęły strasznie się męczyć i boleć, aż do skurczów. Fortolex poradziła mi koleżanka, która miała ten sam problem. Nawet nie przypuszczałam, że ten środek może być tak skuteczny. Ból ustąpił, nogi przestały się tak bardzo męczyć. Wciąż pracuję w tym samym miejscu, ale teraz noszenie szpilek nie sprawia takiego dyskomfortu.

Dawid, 45 lat

Już zbierałem się w sobie, żeby pójść na operację usunięcia tego nieszczęsnego haluksa. Strasznie zmęczony obrzękami i bólem, brzydkimi „ortopedycznymi” butami, które nie ozdabiają nogi, tylko jeszcze bardziej ją szpecą. Na szczęście nie pospieszyłem się z operacją! Wszystko okazało się dużo prostsze – Fortolex pomógł mi pozbyć się problemu. Po prostu stosowałem zgodnie z zaleceniami i haluks zaczął stopniowo maleć. Najważniejsze, że teraz nic mnie nie boli i nie sprawia dyskomfortu, jak wcześniej.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: