HairIntense przed wypadaniem włosów: twój sekret gęstych i zdrowych włosów!

HairIntense przed wypadaniem włosów: twój sekret gęstych i zdrowych włosów!

HairIntense odżywia włosy na całej długości witaminami i minerałami, tworząc w ten sposób barierę w zetknięciu z substancjami toksycznymi.

 

Innymi sposobami na rozwiązanie problemu z wypadaniem włosów jest stosowanie szamponów, masek i odżywek, które nie mają w składzie niebezpiecznych substancji. Natomiast na rynku kosmetycznym takich produktów nie ma za wiele. Większość z nich zawiera konserwanty oraz toksyczne substancje, które skutkują wydłużonym terminem ważności produktu.

ZAMÓWIĆ

Jej działanie ma na celu pobudzenie obumarłej cebulki włosa i ochronę jej przed niebezpiecznymi składnikami w preparatach kosmetycznych, takimi, jak:

HairIntense przed wypadaniem włosów: twój sekret gęstych i zdrowych włosów!

 • Siarczany (SLS)
 • DIETANOLOMINA (DEA)
 • Ftalan
 • LAS-Tenside
 • Benzen
 • Glikol propylenowy
 • Parabeny
 • Triclosan

Co to jest?

Bezpiecznym profesjonalnym środkiem do użytku domowego jest HairIntense . Jego skuteczność została udowodniona w testach klinicznych oraz potwierdzona eksperymentalnie. Stosowanie HairIntense przez moich pacjentów mierzących się z problemem całkowitego łysienia spotkało pozytywne zaskoczenie. Otóż HairIntense działa kilkakrotnie szybciej i skuteczniej niż inne produkty, które obiecują tak wiele…

Należy pamiętać, iż HairIntense to w pełni naturalny preparat, który działa wielopłaszczyznowo – zarówno na łysienie, jak i na łupież. Kuracja zapobiega dalszemu wypadaniu włosów oraz przetłuszczaniu się skóry głowy, ale nie tylko!

ZAMÓWIĆ

Choć pierwsze zmiany mogą być widoczne już po kilku dniach kuracji!

HairIntense przed wypadaniem włosów: twój sekret gęstych i zdrowych włosów!

 1. Pierwszy tydzień
  Włosy “ożywają”: stają się miękkie, łatwe do rozczesania bez użycia balsamów i odżywek.
 2. Drugi tydzień
  Znacznie mniejsza się wypadanie włosów, łamliwość, a rozdwajanie się końcówek znika na całej długości włosa.
 3. Trzeci tydzień
  Pojawienie się nowych i zdrowych włosów.
 4. Czwarty tydzień
  Znacznie zwiększa się objętość i ilość włosów. Łupież całkowicie znika. Wypadanie włosów jest redukowane do minimalnej dopuszczalnej normy.

Komentarze

Irena Solec

Jeśli mam łysinę na przedziałku, czy nadszedł czas, aby udać do lekarza?

Natalia Waluj

Musisz koniecznie udać się do lekarza, gdy tylko zobaczysz kępkę własnych włosów na grzebieniu. To oznacza, że coś jest nie tak i wymaga prawidłowego leczenia!

Anastazja Kot

Przyszedł mi miesiąc temu “HairIntense”, spróbuję. Szkoda, że późno znalazłam Twój artykuł, zamówiłabym w promocji za 89 zloty :(

Wiktoria Antoś

HairIntense to mój ulubiony środek już od dłuższego czasu. W tym czasie udało mi się wyhodować piekne włosy. Czy ktoś jeszcze wątpi w jego skuteczność? Mogę wysłać zdjęcia PRZED i PO.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: