HairNovum: odkryj sekret pełniejszych, grubszych i zdrowszych włosów

HairNovum: odkryj sekret pełniejszych, grubszych i zdrowszych włosów

 • NAPRAW USZKODZONE WŁOSY
 • ZREDUKUJ WYPADANIE WŁOSÓW
 • WZMOCNIJ & POGRUB
 • POBUDŹ WZROST NOWYCH
ZAMÓWIĆ

Zaczynają Cię martwić wypadające włosy?

Zacząłeś dostrzegać więcej włosów na poduszce, bądź nieco mniej włosów na czubku głowy? Na razie może Cię to zbytnio nie martwić, ale należy wiedzieć, że łysienie androgenowe, bądź łysienie dziedziczne, nie stoi w miejscu. A jeśli czegoś z tym nie zrobisz, z czasem będziesz tracić coraz więcej włosów.

“Jednym z najstraszniejszych faktów na temat łysienia jest to, że dopiero po utracie 50% włosów mężczyzna zaczyna dostrzegać u siebie przerzedzającą się fryzurę”.

Dr. A. Nadrowski, Ekspert Łysienia

HairNovum: odkryj sekret pełniejszych, grubszych i zdrowszych włosów

ZAMÓWIĆ

Fakty HairNovum

 • ŁYSIENIE DZIEDZICZNE ODPOWIEDZIALNE JEST ZA 95% WSZYSTKICH PRZYPADKÓW ŁYSIENIA
 • 35% MĘŻCZYZN PRÓBUJE UKRYWAĆ ŁYSINĘ
 • 50% MĘŻCZYZN WIERZY, ŻE NIE ISTNIEJE SKUTECZNA TERAPIA
 • HairNovum PRZYWRACA WŁOSY U 85% MĘŻCZYZN

Nauka kryjąca się za HairNovum

To nie magia. Sekretem jest moc natury ujarzmiona przez naukę.

 1. Procapil. Pomaga odnawiać włosy zwiększając metabolizm oraz strukturę mieszków. Wzmacnia i odmładza mieszki włosowe, by zapobiegać łysieniu u mężczyzn. Kombinacja biotynylu-GHK, apigeniny oraz kwasu oleanolowego.
 2. Keratyna. Naturalna proteina wspierająca naturalną strukturę włosów oraz górną warstwę ludzkiej skóry. Ma specjalne właściwości, by chronić komórki nabłonkowe przed zniszczeniem i napięciem, tudzież rewitalizować mieszki włosowe.
 3. Magnez. Zapobiega gromadzeniu się wapnia na skórze głowy i zatykaniu mieszków włosowych, redukuje zapalenie skóry głowy wywołane wapniem. Stymuluje krążenie krwi. Poprawia syntezę protein i normalny wzrost włosów.
 4. Kofeina. Przenika do korzeni i stymuluje wzrost włosów. Blokuje efekty męskiego hormonu dihydrotestosteronu (DHT) – zakłócającego mieszki włosowe i powodującego łysienie u mężczyzn. Czyni włosy miękkimi i lśniącymi.

Wszystko, czego nam było potrzeba, było cały czas dostępne w naturze

Sekretem HairNovum jest jego kompozycja naturalnych elementów, protein oraz stymulantów. Aktywne składniki osiadają wzdłuż łodygi włosa, by pielęgnować i naprawiać mieszki, pobudzając wzrost nowych włosów.

HairNovum: odkryj sekret pełniejszych, grubszych i zdrowszych włosów

Ustalanie Oczekiwań

Należy pamiętać, że nie straciłeś włosów z dnia na dzień – to był długotrwały proces. Tak samo jest z wyrastaniem nowych włosów. Choć HairNovum zaczyna działać natychmiastowo, mogą minąć co najmniej 2 miesiące, nim zaczniesz zauważać nowe włosy. Później ważnym jest kontynuowanie stosowania HairNovum codziennie, aby zmaksymalizować i utrzymać rezultaty.

Oto szybka prezentacja tego, czego możesz się spodziewać w ciągu pierwszych 2 miesięcy stosowania HairNovum.

 • W ciągu pierwszych kilku tygodni stosowania może mieć miejsce tymczasowy wzrost wypadania włosów. To dobry znak i oznacza rozpoczęcie nowego cyklu wzrostu.
 • Starsze włosy, które byś stracił ustępują nowym, zdrowym włosom. Zwykle po 1 miesiącu codziennego użytkowania pojawiają się nowe włosy.
 • Wczesny wzrost nowych włosów często ma miejsce wcześniej, niż 1 miesiąc. Wczesne włosy mogą czasem być miękkie i bezbarwne, jak meszek brzoskwini.
 • Przy ciągłym stosowaniu, nowe włosy zyskają ten sam kolor i grubość co Twoje normalne, zdrowo wyglądające włosy. Kontynuuj stosowanie HairNovum aby zmaksymalizować i utrzymać rezultaty.

Prawdziwi Ludzie, Prawdziwe Rezultaty

Straciłem wszelką nadzieję. Dostrzegłem, że każdego dnia wypada coraz więcej włosów. Pukle pojawiały się na grzebieniu i włosy wypadały szybciej, niż mogły mi rosnąć naturalnie. Byłem przybity, że wypadały mi włosy i nie mogłem tego powstrzymać. Dziękuję HairNovum, zmieniliście moje życie!

– Tomasz S., 37

W mojej rodzinie nie było łysienia dziedzicznego, ale zaczęły mi wypadać włosy około rok temu. Próbowałem różnych produktów stylizujących i zmieniłem szampon, ale nic to nie dało. Nie wiedziałem, co robić, aż znajomy nie polecił HairNovum. Odkąd zacząłem stosować, dostrzegłem drastyczną zmianę w pierwszym miesiącu.

– Krzysztof K., 41

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: