HONDROGEL dla stawów: bezpieczna i skuteczna alternatywa dla zastrzyków kwasu hialuronowego do stawów!

HONDROGEL dla stawów: bezpieczna i skuteczna alternatywa dla zastrzyków kwasu hialuronowego do stawów!

 • Szybko łagodzi ból
 • Eliminuje stany zapalne
 • Przywraca prawidłowe funkcjonowanie stawów
 • Zwiększa wytrzymałość
 • Łagodzi skurcze mięśni
ZAMÓWIĆ

Czy znasz te objawy?

HONDROGEL dla stawów: bezpieczna i skuteczna alternatywa dla zastrzyków kwasu hialuronowego do stawów!

 1. Dynamiczny ból w dotkniętym stawie, nasilający się w nocy
 2. Obrzęk, zaczerwienienie, niewielkie obrzęki ruchomych części dłoni lub stóp
 3. Bóle krzyżów, kręgosłupa, w odwodzie szyjnym
 4. Naruszenie funkcji motorycznej, sztywność ruchów
 5. Słabość, okresowa gorączka
 6. Chrupanie i trzaski w stawach

Kwas hialuronowy + kolagen = formuła zdrowia stawów!

Kwas hialuronowy i kolagen są naturalnymi składnikami płynu synowialnego. Z biegiem lat ich produkcja w organizmie znacznie spada, co ma negatywny wpływ na stan stawów. Preparaty kwasów hialuronowych i kolagenu przyciągają płyn, co powoduje nawilżanie chrząstki stawowej, nadając jej większą elastyczność, zapobiegając jej dalszemu ścieraniu i rozwojowi zespołu bólowego, łagodząc obrzęki w obszarze, który jest dotknięty chorobą.

ZAMÓWIĆ

Unikalna, zrównoważony skład Hondrogel

HONDROGEL dla stawów: bezpieczna i skuteczna alternatywa dla zastrzyków kwasu hialuronowego do stawów!

 1. Kwas hialuronowy Wzmacnia strukturę chrząstki, poprawia jakość i ilość mazi stawowej
 2. Chondroityna Stymuluje syntezę kwasu hialuronowego
 3. Kolagen Podtrzymuje elastyczność i rozciągliwość więzadeł Diabelski pazur Łagodzi ból stawów, ścięgien, pleców, mięśni MSM, czyli metylosulfonylometan
 4. Zwalcza skurcze mięśni Tłuszcz rekina Łagodzi stany zapalne, Łagodzi zespól bólowy
 5. Glukozamina Całkowicie utrwala wynik leczenia
 6. Kupalnik górski Pomaga przywrócić ruchomość po urazie
 7. Wyciąg Kadzidłowca Posiada działanie przeciwbólowe i działanie przeciwobrzękowe

Korzystne właściwości Hondrogel 10 w 1

 • Zniknięcie bólu, obrzęku i zaczerwienienia
 • Odmładzanie tkanki chrzęstnej stawów
 • Wymiana mazi stawowej
 • Odżywianie chrząstki śródstawowej
 • Odzyskanie aktywności fizycznej
 • Przyspieszenie regeneracji tkanki chrzęstnej
 • Poprawa metabolizmu w stawie
 • Zapobieganie deformacji tkanki kostnej
 • Wzmocnienie mocy więzadeł i ścięgien
 • Zachowanie zdrowia stawów

Opinia eksperta

Eugeniusz Kowalski reumatolog najwyższej kategorii, profesor.

Kwas hialuronowy — to naturalny środek nawilżający, który jest niezależnie produkowany przez organizm człowieka. Każdy z nas posiada go od urodzenia, ale wraz z wiekiem jego ilość maleje, co w wyniku zmienia ruchliwość stawów z czasem. Na szczęście, teraz taki nieprzyjemny proces można zatrzymać nawet w warunkach domowych. W leczeniu stawów z zastosowaniem Hondrogel stosuje się zarówno biomechaniczne, jak i biochemiczne właściwości kwasu hialuronowego. Właściwości biomechaniczne obejmują smarowanie powierzchni stawowych i poprawę funkcji poślizgu w stawie. Właściwości biochemiczne obejmują zdolność do stymulowania syntezy własnego wewnątrzstawowego kwasu hialuronowego — dzięki temu poprawia się wewnętrzne środowisko stawu oraz zmniejsza się stan zapalny błony maziowej lub wewnętrznej błony stawowej. Jest to główny sens najnowszego podejścia do leczenia stawów — artroterapii.

Recenzje konsumentów

Anna Leciejewska, 35 lat

“Oczywiście nie ma się czym chwalić, ale jestem “właścicielem” pourazowego zapalenia stawów. Osiem lat temu doznałam pęknięcia przedniego więzadła krzyżowego prawego kolana i od tego czasu jestem zmuszona traktować moje kolana tak ostrożnie, jak to tylko to jest możliwe. Mój lekarz i ja próbowaliśmy wielu metod leczenia, ale bezskutecznie. W rezultacie, zalecano mi zastrzyki kwasu hialuronowego do stawów. Zabieg nie jest tani, dlatego przed podjęciem decyzji postanowiłam dokładnie przestudiować ten problem. Po przeczytaniu recenzji, zdałam sobie sprawę, że to nie dla mnie – okropny ból, brak możliwości normalnego poruszania się w pierwszych dniach po zabiegu. Zaproponowano mi alternatywę – żel hialuronowy Hondrogel. Ta sama procedura, tylko bez bólu i niepełnosprawności. Ale lekarz powiedział, że kiedy ból minie, ważnym jest nie zatrzymywać się i kontynuować stosowanie. Ten środek naprawdę mi pomógł, doradzam wszystkim!”

Maria Bielutka, 62 lata

“Procedura iniekcji śródstawowej do stawu kolanowego jest przerażająca, bolesna, i okropnie nieprzyjemna… Przez wiele lat cierpiałam na gonartrozę. W pewnym momencie lekarz doradził mi zastrzyki kwasu hialuronowego w kolano. Byłam strasznie zmęczona ciągłym bólem, który odczuwałam, więc zgodziłam się na tą procedurę. Sam zastrzyk igły nie był zbyt bolesny, ale po zabiegu poczułam, jak kolano zaczęło okropnie rozpierać. I takich zastrzyków miałam pobrać cały kurs! Po pierwszej procedurze nie mogłam chodzić przez tydzień. I taki wynik za te pieniądze?! Jeden reumatolog doradził mi Hondrogel. Zaczęłam używać. Po tygodniu poruszać się było znacznie łatwiej. Ból zniknął. Już dwa miesiące po ukończeniu kursu zapomniałam o nieprzyjemnych odczuciach w kolanach!”

Janusz Karbowski, 67 lat

“Każdy ranek był dla mnie koszmarem. Wstawałem z łóżka w ciągu 15 minut, bo nie mogłem ruszać nogami bez bólu. Doszedłem już do tego, że postawiłem taboret obok łóżka i składowałem na nim maści i środki przeciwbólowe na wypadek, gdybym w ogóle nie mogłem wstać. Mój brat skonsultował się z kimś i przyniósł mi Hondrogel. Zacząłem z niego korzystać. Tydzień później zdałem sobie sprawę, że nie bałem się obudzić. Ból zniknął. Używam 3 tygodnie i już wróciłem do normalnego trybu życia.”

Sposób użycia?

 1. Otwórz saszetkę
 2. Weź niewielką ilość żelu do dłoni
 3. Lekkimi, delikatnymi ruchami masującymi w obszarze problemowym aplikuj środek
 4. Stosuj 2-3 razy dziennie
ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: