Keto Matcha Blue na odchudzanie: maksymalne schudnięcie

Keto Matcha Blue na odchudzanie: maksymalne schudnięcie

Utrata wagi z КЕТО MATCHA BLUE

 • Spalanie tłuszczu
 • Bezpiecznie i szybko
 • Ustabilizuj swoją wagę
 • Schudnij do 14 kg w ciągu miesiąca
ZAMÓWIĆ

Jak spalić do 14 kg tłuszczu w ciągu miesiąca

Zrzucić tyle kilogramów w ciągu miesiąca to ogromne osiągnięcie. Ale dziś jest to łatwiejsze niż pozbycie się kataru. Oczywiście mówimy tu o uznanym suplemencie witaminowym Keto Matcha Blue, który zapewnia wszystkie 7 kryteriów zdrowej utraty wagi:

 1. Hamuje apetyt (ale nie zapominaj o głównych posiłkach).
 2. Wyrównuje tło hormonalne.
 3. Rozpoczyna proces ketozy rozkładając do 400 gramów tłuszczu dziennie.
 4. Poprawia pracę jelit i wzmacnia ich ściany.
 5. Niszczy tłuszcz trzewny.
 6. Zwiększa metabolizm o 203%.
 7. Utrzymuje elastyczność skóry, dzięki czemu zapobiega powstawaniu rozstępów.

Tylko przestrzegając wszystkich tych zasad można nie tylko schudnąć, ale również utrzymać ten wynik przez długi czas. Przy okazji, dietetycy zalecają stosowanie Keto Matcha Blue nawet po zakończeniu kursu odchudzania dla utrzymania wagi i jako zdrowy suplement.

Keto Matcha Blue na odchudzanie: maksymalne schudnięcie

“został klinicznie udowodniony Keto Matcha Blue aby pomóc pozbyć się nawet warstwy tłuszczu w obszarze szyi i łopatek, co wcześniej było możliwe tylko przez liposukcję. ”

Jak działa Keto Matcha Blue

Jest to w 100% naturalny ekstrakt na bazie ekstraktu z kwiatu kokosa, rzadkiej, ale niezwykle korzystnej rośliny. Suplement aktywuje proces ketozy, który jest odpowiedzialny za naturalną utratę wagi poprzez proces spalania tkanki tłuszczowej. Keto Matcha Blue to jeden z kilku suplementów o podobnym działaniu, ale jedyny certyfikowany w naszym kraju. Jego skuteczność została potwierdzona w badaniu klinicznym przeprowadzonym w Israel Laboratory Centre z udziałem 647 uczestników w wieku od 27 do 62 lat:

 • 16% uczestników straciło więcej niż 23 kg podczas jednomiesięcznego kursu.
 • 52% uczestników straciło od 14 do 22 kg nadwagi w tym samym okresie.
 • 24% ochotników straciło od 8 do 13 kg.
 • 6% badanych straciło mniej niż 7 kg.
 • Mniej niż 2% uczestników nie zaobserwowało żadnych znaczących zmian.
ZAMÓWIĆ

Dla maksymalnej utraty wagi z Keto Matcha Blue, pamiętaj o zasadach:

 1. Suplement należy przyjmować 30 minut przed posiłkiem – w ten sposób zwiększysz jego skuteczność o 12%.
 2. Najlepszy czas na rozpoczęcie odchudzania to sierpień. W tym okresie organizm ma większe szanse na pozbycie się nagromadzonych kilogramów.
 3. Keto Matcha Blue dobrze tłumi apetyt, więc nie zapominaj o podstawowych posiłkach, nawet jeśli nie masz ochoty na jedzenie. Odpowiednie odżywianie się tylko wzmocni proces odchudzania.
 4. Możesz stracić średnio 14 kg tłuszczu w ciągu jednego miesiąca.

Keto Matcha Blue na odchudzanie: maksymalne schudnięcie

Opinia eksperta

W korekcji wagi ważne jest, aby widzieć w lustrze szybkie rezultaty, w przeciwnym razie po prostu traci się motywację. Należy więc dążyć do eliminacji tłuszczu, a nie wody czy tkanki mięśniowej. Już 1 kilogram spalonego tłuszczu może zmniejszyć obwód talii o kilka centymetrów, podczas gdy tradycyjne odchudzanie usunie tylko 30 milimetrów.

 

W rzeczywistości, można uzyskać szczupłą talię w ciągu zaledwie kilku dni, zwłaszcza jeśli wziąć suplement na pusty żołądek. Ale nie musisz się zatrzymywać, bo po zmniejszeniu talii, bioder i podbródka zaczniesz spalać najgroźniejszy tłuszcz – tłuszcz trzewny, który pozostaje na ściankach narządów wewnętrznych. A to jest możliwe TYLKO przy użyciu suplementu Keto Matcha Blue.

Profesor I.V. Gukov
Światowej sławy dietetyk, dr. Endokrynologii, 42 lata w branży medycznej

Opinie klientów

To doskonały produkt na odchudzanie, który zaleca się przyjmować na 30 minut przed posiłkiem. Dzięki temu produktowi masz znaczne korzyści, ponieważ codzienne życie prowadzi do jedzenia po godzinach, a praca jest chaotyczna (gorączkowa). Straciłam dodatkowe kilogramy i jestem zadowolona z wyniku również dlatego, że poprawiła się moja kondycja. W tym roku postanowiłem spróbować czegoś nowego i wybrałem Il Keto-Matcha Blue. Zalecane są dwie miarki produktu dziennie. Zmniejszyła się potrzeba przejadania się, zmniejszyły się również problemy żołądkowo-jelitowe. W 4 tygodnie moja waga spadła o 15 kg.

Karolina

Wypróbowałam ten produkt, na początku nie miałam pewności, ale po pierwszym tygodniu zaczęłam odczuwać „małą” ulgę w związku z produktem, przez pierwszy miesiąc schudłam około 12 kilogramów i co było dla mnie obciążeniem niemożliwym , teraz biorąc Keto-Matcha Blue czuję się dobrze, bo każdego ranka uzupełniam witaminy i amenoakcydy. Polecam innym.

Anna

To bardzo smaczny napój o jasnozielonym kolorze. Podobał mi się wygodny format proszku i szybkość przygotowania. Smak początkowo wydawał się trochę dziwny, ale teraz go uwielbiam. Schudłam 6,9 kg w 2 tygodnie codziennego przyjmowania Keto-Matcha Blue. Moim zdaniem to bardzo dobry wynik.

Elena

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: