Kyoko: odzyskasz piękne i zadbane stopy, trwale pozbędziesz się uporczywego bólu i haluksów (krzywych paluchów) w 1 miesiąc!

Kyoko: odzyskasz piękne i zadbane stopy, trwale pozbędziesz się uporczywego bólu i haluksów (krzywych paluchów) w 1 miesiąc!

 • Redukcja obrzęków otarć i nagniotków
 • Trwałe uwolnienie od bólu i dyskomfortu
 • Zdrowe i piękne stopy bez opuchniętych i krzywych palców
ZAMÓWIĆ

Badania kliniczne i zdjęcia rentgenowskie potwierdzają, że stosując tej metodę można z łatwością:

 1. odzyskać ładne i sprawne stopy w miesiąc – efekt potwierdzony testem klinicznym na 173 ochotniczkach o bardzo zróżnicowanym stadium schorzenia
 2. poprawić ukrwienie stóp już w pierwszych 14 dniach
 3. wzmocnić staw sródstopno-palcowy palucha o 236% – efekt potwierdzony badaniami obciążeniowymi
 4. zredukować liczbę obrzęków, otarć i nagniotków o 2/3
 5. usunąć stany zapalne i bóle w maksymalnie 2 tygodnie – efekt potwierdzony zdjęciami RTG
 6. kilkukrotnie podnieść poziom elastyczności więzadeł
 7. przestaniesz odczuwać napięcie i ból mięśni
 8. wzmocnisz stawy i mięśnie co pozwoli utrzymać trwały efekt redukcji haluksów przez wiele kolejnych lat, odsuwając w niepamięć bolesne obrzęki palców

Kyoko: odzyskasz piękne i zadbane stopy, trwale pozbędziesz się uporczywego bólu i haluksów (krzywych paluchów) w 1 miesiąc!

ZAMÓWIĆ

Takie efekty są możliwe dzięki temu, że naukowa formuła działa na 3 głównych płaszczyznach:

 1. LIKWIDUJE BÓL. Nie uwolnisz się od koślawego palucha ani nie odzyskasz sprawności ruchowej, jeśli nie wygrasz z bólem. Przez ból przestajesz stawiać stopę w naturalny sposób, powodując powstawanie odcisków i otarć. Ten sposób zabije Twój ból. Nie będziesz go nigdy odczuwać. Odczuwanie bólu zostanie zablokowane w sposób naukowy, dzięki wykorzystaniu specjalnego elementu biomechanicznego. Odciąża on staw i równocześnie prostuje nachodzące na siebie palce. Stale usuwając przyczynę bólu.
 2. WZMACNIA STAWY, MIĘŚNIE I WIĄZADŁA. Po kilku dniach poziom wytrzymałości i elastyczności Twoich stawów zacznie nagle rosnąć. Jak pokazują testy obciążeniowe, będzie tak mniej więcej do dwudziestego pierwszego dnia. Po tym czasie zostanie przywrócona naturalna wytrzymałość stawu sródstopno-palcowego palucha. To oznacza, że na co dzień będziesz mieć ok. 200% mocniejsze stawy niż obecnie.
 3. AUTOMATYCZNIE LIKWIDUJE HALUKSY. Stosowanie motorycznej formuły usuwającej haluksy sprawia, że walka ze zwyrodnieniem stóp jest automatyczna. Nie musisz myśleć o bolesnych zabiegach, stosować skomplikowanej rehabilitacji. Nie będziesz odczuwać bólu ani obrzęków, więc prawdopodobnie zapomnisz, że Twoja stopa odzyskuje sprawność i ładny wygląd.

Na czym polega to przełomowe odkrycie?

To specjalistyczny, motoryczny aparat ortopedyczny…

 

Nie jest to jednak urządzenie, które spowoduje dyskomfort lub będzie utrudniało wykonywanie codziennych czynności. W odróżnieniu od zwykłych metod na to schorzenie, korektor ma specjalną motoryczną konstrukcję zastrzeżoną w instytucie patentowym – stworzoną przez zespół biomechaników. Jako jedyna pozwala na aktywną korekcję haluksów, umożliwiając przywrócenie prawidłowego, bezbolesnego ruchu w obrębie kostno-stawowym stopy.

 

Co więcej, korektor wykonany jest z inteligentnych, oddychających materiałów, dlatego idealnie dopasowuje się do każdego kształtu stopy oraz nie wywołuje obtarć ani podrażnień. Specjalnie opracowana, opatentowana wyściółka definitywnie zwalcza stany zapalne w obrębie zwyrodnienia.

Jak działa japoński korektor prof. Kyöko Yokoshimy?

Unikalna formuła korektora oparta jest na innowacyjnym systemie czynnej rekonwalescencji stawów i kości stosowanej do tej pory wyłącznie w prywatnych ośrodkach rehabilitacyjnych dla gwiazd modelingu i sportowców w Szwajcarii.

Co ważne, najlepszy efekt terapeutyczny uzyskuje się podczas nakładania aparatu na czas chodzenia. Urządzenie posiada rozmiar uniwersalny i nadaje się do większości typów obuwia, dzięki czemu możesz zwalczać swoje haluksy gdziekolwiek zechcesz i kiedy zechcesz!

Opinia specjalisty

Kyoko: odzyskasz piękne i zadbane stopy, trwale pozbędziesz się uporczywego bólu i haluksów (krzywych paluchów) w 1 miesiąc!

Musisz wiedzieć, że tajemnica skuteczności Kyöko Uno tkwi w zastosowaniu specjalnej konstrukcji motorycznej. Składa się ona z trzech najważniejszych elementów, z których każdy wpływa na proces usuwania halluksów w odmienny sposób.

 • Element 1# – Poduszka z nanowłókien medycznych łagodzi dolegliwości bólowe i działa przeciwzapalnie. W tym samym czasie, przymocowana do niej specjalna opaska zbliża kości śródstopia zmniejszając płaskostopie poprzeczne, przywracając właściwą funkcję mięśnia zginacza długiego palucha.
 • Element 2# – Biomechaniczny przegub działa na dwa sposoby. Po 1’sze zmniejsza nacisk na staw śródstopno-palcowy palucha. Po drugie umożliwia zginanie stopy po naturalnym torze ruchowym. Dzięki temu, w trakcie chodzenia stopa nie koślawi się.
 • Element 3# – opaska na paluch koryguje ustawienie palucha, odciągając go od pozostałych palców i ustawiając w prawidłowej pozycji.

To właśnie równoczesne działanie tych trzech elementów umożliwia przywrócenie prawidłowego ustawienia dużego palucha i likwiduje haluksy zanim zaczną powodować ból.

Specjalistką z zakresu chorób i estetyki stóp, dziedziny fachowo zwanej podologią

Gwarancja potrójnej satysfakcji!

 1. Gwarancja 100% oryginalności – Kyöko Uno posiada innowacyjną i jedyną tego typu motoryczną konstrukcję, której skuteczność w walce z deformacją stóp potwierdzają testy kliniczne. Zastosowany w głowicy specjalny element biomechaniczny został zastrzeżony w instytucie patentowym. Takiej konstrukcji nie znajdziesz w innych urządzeniach dostępnych na rynku, dlatego możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie oryginalny produkt. Dostępny tylko i wyłącznie za pośrednictwem tej strony.
 2. Gwarancja najwyższej jakości – zaawansowany technologicznie aparat Kyöko Uno jest zgodny z najwyższymi normami jakości. W trosce o Twoje zdrowie, wykonano go z inteligentnych, oddychających materiałów, które idealnie dopasowują się do kształtu stopy, nie powodując bolesnych otarć. Wszystko po to, aby stosowanie Kyöko Uno było całkowicie bezpieczne, a efekty kuracji w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 3. Gwarancja pełnego efektu i zadowolenia – liczne badania konsumenckie i medyczne potwierdzają wysoką skuteczność Kyöko Uno. Na podstawie tych wyników korektor zdobył uznanie specjalistów ortopedii i rehabilitantów z całej Europy, USA i Azji, którzy polecają go swoim pacjentom.

Opinie

Od wiele lat męczę się z krzywymi paluchami, pamiętam jak jeszcze babcia zanim zmarła miała z nimi problem. Wówczas nie miałam pojęcia, że to właśnie haluksy. Ból, ciągły ucisk na kość w efekcie otarcia i pieczenie skóry, no i ten nieprzyjemny, odrzucający wygląd… Próbowałam wielu metod leczenia, ale dopiero Kyöko skutecznie poradził sobie z problemem. Zakładam Kyöko codziennie gdy kładę się spać, i to wszystko! Po 30 dniach haluksy odeszły w zapomnienie, a mąż uwielbia dotykać moich pięknych, „nowych” stóp :) Spróbujcie, a ze zdumienia same otworzycie usta.

Marika Kaliszkiewicz (34l.), Żnin

Od wielu lat zmagam się z haluksami. Miała je mama, ma je siostra i córka nawet pomimo stosunkowo młodego wieku. O korektorze prof. Yokoshimy dowiedziałam się od tej ostatniej studiującej Japonistykę na zagranicznej uczelni. Uporczywy ból i ciągły dyskomfort podczas chodzenia, w większych o dwa rozmiary butach uniemożliwiał mi pracę i codzienne funkcjonowanie – nie muszę wspominać że wyglądałam i czułam się w nich jak dureń. Musiałam więc reagować. Córka kupiła Kyöko w jednej z sieci renomowanych, Japońskich aptek po czym wysłała je pocztą do Polski. I tak…Krzywe i spuchnięte palce powoli zaczęły się robić schludne, a ich odchylenie z każdym dniem stawało się mniejsze. Czuję się zdecydowanie sprawniejsza, i w końcu odzyskuję dawną kobiecość. Szyna uśmierzała ból z każdą kolejną godziną i to o dziwo bez udziału skalpela. Wszystkie jesteśmy w szoku!

Alina Sobańska (47l.), Kamionka

Większość sposobów na haluksy wysysała ze mnie energię i nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Jednak nie ten. Jest tak naturalny, że oprócz tego, że odzyskałam proste palce, to cały czas czułam się lekko i zdrowo. Pozbyłam się koślawych paluchów w miesiąc i czuję się młodsza o 10 lat”

Monika Sobczyk (31l.), Pozbyła się haluksóww 18 dni.

Praca w ciągłym ruchu, wymóg noszenia obcasów w końcu musiały mi się odbić czkawką! Moje stopy w ciągu kilku lat z pięknych i gładkich zamieniły się w przebrzydłe i do cna zdeformowane platfusy. Widziałam wiele reklam podobnych „cudownych urządzeń” i uwierzcie mi nigdy w życiu bym po nie nie sięgnęła gdyby nie praca. Miałam do wyboru ryzyko i stratę kilkudziesięciu złotych bądź rezygnację z dotychczasowej pracy i utratę kilku tysięcy. Wybór więc był prosty – Kyöko jako ostatnia deska ratunku przez operacją i żmudną rekwnwalscencją, ale i wykluczeniem społecznym i skazą do końca życia. To niewiarygodne, że krzywe paluchy i bolesne obrzęki zniknęły zaledwie po 3,5 tyg. noszenia tego korektora! Wreszcie przestałam odczuwać ból i dyskomfort – czuję się jak motyl, który znów może swobodnie „fruwać”. Mój ortopeda stwierdził, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem za 2,5 tyg. pozwoli mi znów założyć szpilki, a ja wróce do pracy. Achh te „Japońce”!

Magda Konarek (43l.), Warszawa

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: