Lady Goya odchudzanie: chudnij 24 godziny na dobę!

Lady Goya odchudzanie: chudnij 24 godziny na dobę!

W jedyne 30 dni :

 • przyspieszysz metabolizm aż o 94,7%,
 • oczyścisz organizm z toksyn
 • już po 1. aplikacji,
 • spalisz nawet do 77% tkanki tłuszczowej!
ZAMÓWIĆ

JAK DZIAŁAJĄ PLASTRY LADY GOYA?

Lady Goya odchudzanie: chudnij 24 godziny na dobę!

 1. PRZYSPIESZAJĄ METABOLIZM AŻ O 94,7%
  Odchudzające plastry transdermalne niemal natychmiast przyspieszają proces przemiany materii o blisko 95% oraz usuwają zalegające w jelitach złogi toksyn. To właśnie one przyczyniają się do blokowania procesów trawiennych i pojawiania się kolejnych, zbędnych kilogramów. Są również odpowiedzialne za zmęczenie, brak energii i wigoru.
 2. AKTYWNIE ROZBIJAJĄ ZŁOGI TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU 24/7
  W 100% naturalne substancje czynne poprawiają cyrkulację krwi i limfy, co korzystnie wpływa na proces przemiany materii i rozbijanie złogów tłuszczu. Docierają do głębokich warstw, przedostając się przez skórę właściwą, co sprzyja modelowaniu sylwetki, pobudzeniu produkcji włókien kolagenowych, ujędrnianiu oraz wygładzeniu skóry.
 3. PRZESTAWIAJĄ ORGANIZM W TRYB NATURALNEGO, BEZPIECZNEGO ODCHUDZANIA
  Transdermalne plastry Lady Goya sprawiają, że spadek wagi jest równomierny. Oznacza to, że chudniesz około 2,5-3 kg tygodniowo. Substancje zawarte w plastrach odchudzających odpowiadają również za zwiększenie serotoniny odpowiedzialnej za uczucie radości i dobrego samopoczucia, czyli tzw. hormonu szczęścia.

DZIĘKI LADY GOI

 • BEZPIECZNIE I W 100% NATURALNIE POZBĘDZIESZ SIĘ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW – OKOŁO 3KG W 1 TYDZIEŃ,
 • 5-KROTNE ZMNIEJSZYSZ APETYT,
 • PRZYSPIESZYSZ METABOLIZM AŻ O 94,7%,
 • 24/H BĘDZIESZ OCZYSZCZAŁ ORGANIZM Z ZALEGAJĄCYCH TOKSYN,
 • BEZPOWROTNE ROZBIJESZ ZŁOGI TŁUSZCZU JUŻ PO 3. ZASTOSOWANIU,
 • BĘDZIESZ MIAŁ NAWET 170% WIĘKSZE POKŁADY ENERGII I WIGORU.
ZAMÓWIĆ

DNIAMI I NOCAMI CHUDNIJ Z LADY GOYĄ

Lady Goya odchudzanie: chudnij 24 godziny na dobę!

 1. JAGODY GOJI stanowią najważniejszy składnik kuracji. Wykazują bowiem łagodne, ale zdecydowane działanie odchudzające – pobudzają komórki do spalania tłuszczu, blokują jego odkładanie się w organizmie oraz usuwają nadmiar wody. Jagody goji określa się również czerwonymi diamentami Wschodu, ponieważ mają ogromny wpływ na prawidłową pracę serca, regulują ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu i cukru. Ponadto przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 2. MORWA BIAŁA wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, co pozwala na oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn. Przyczynia się do redukcji uszkodzeń miażdżycowych powstałych na skutek występowania zbyt wysokiego poziomu cholesterolu LDL. Morwa biała w znacznym stopniu wpływa na działanie enzymów jelitowych, opóźniając rozkład cukrów złożonych do prostych. Powoduje to wolniejsze wchłanianie się węglowodanów i przyspieszenie procesu przemiany materii.
 3. ALGI WAKAME mają duży wpływ na gospodarkę hormonalną organizmu dzięki swojej małej kaloryczności (ok. 45 kcal w 100 g). Charakteryzują się niską zawartością węglowodanów i tłuszczów, co jest niezwykle pomocne w odchudzaniu oraz w utrzymaniu prawidłowej wagi. Brązowy barwnik, czyli fukoksantyna hamuje gromadzenie się tłuszczu w komórkach i stymuluje ich utlenianie.
 4. EKSTRAKT Z KORY MAGNOLII sprzyja stabilizacji nastroju, przyczynia się do wzrostu energii i wigoru. Ponadto, wykazuje silne właściwości immunomodulacyjne, czyli zwiększające odporność organizmu. Charakteryzuje się również działaniem przeciwdepresyjnym i efektywnie oddziałuje na układ nerwowy. Magnolia posiada również właściwości przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne.
 5. WYCIĄG Z OSTROKRZEWU PARAGWAJSKIEGO zwiększa uczucie sytości, hamując tym samym apetyt. Wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, które skutecznie chronią organizm przed nadmierną aktywnością wolnych rodników oraz wyrządzonymi przez nie szkodami. Ostrokrzew paragwajski przyspiesza proces przemiany materii, co pozwala na usprawnienie procesów trawiennych. To źródło saponin odpowiedzialnych za opóźnienie wchłaniania tłuszczów. Ponadto, usuwa nadmiar wody z organizmu, dlatego też jest doskonałą bronią w walce z cellulitem.

WPROWADŹ ODCHUDZANIE NA NAJWYŻSZY POZIOM

 • 100% BEZPIECZEŃSTWA
  Lady Goya zawiera jedynie naturalne składniki, które stopniowo przedostają się do organizmu. W 100% naturalne substancje czynne nie wywołują żadnych skutków ubocznych.
 • UDOWODNIONE DZIAŁANIE
  Gdy rozpoczniesz kurację z Lady Goyą, Twoje życie zmieni się na LEPSZE. Dzięki systemowi transdermalnemu, do Twojego organizmu stopniowo będą dostarczane substancje odpowiedzialne za przyspieszenie przemiany materii oraz za natychmiastową redukcję tkanki tłuszczowej.
 • DZIAŁA NIEZALEŻNIE OD WIEKU I PŁCI
  Unikalne połączenie składników Lady Goi sprawia, że kuracja jest skuteczna zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku.

„LADY GOYA TO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE NA NADWAGĘ!”

„Schudnąć można na wiele sposobów, ale jako instruktorka zumby i specjalistka z zakresu dietetyki, zawsze stawiam na naturalne metody. Lady Goya przyciągnęła mnie swoją nieszablonowością – łatwością stosowania, a później ogromną skutecznością. Kuracja przyspiesza metabolizm, spala kalorie i zapewnia duże pokłady energii. A wiesz, co jest najlepsze? Że rezultaty są widoczne niemal natychmiast bez Twojego wysiłku! Nie wyobrażam już sobie dnia bez Lady Goi. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie na nadwagę!”

Karolina Rynkowska

BLOGERKA, SPECJALISTKA DS. DIETETYKI, INSTRUKTORKA ZUMBY

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: