Moist Control: pozbędziesz się wilgoci z domu lub mieszkania w 14 dni

Moist Control: pozbędziesz się wilgoci z domu lub mieszkania w 14 dni

Przy wyraźnym zawilgoceniu można z łatwością:

 • zlikwidować nieestetyczne zacieki i plamy wilgoci w 5 dni
 • pozbyć się nieprzyjemnego zapachu wilgoci w 6 dni
 • zatrzymać odpadanie tynku i farby ze ścian i sufitów w 7 dni
 • zabić zarodniki pleśni w 10 dni
 • całkowicie zlikwidować zawilgocenie mieszkania w 14 dni
ZAMÓWIĆ

Odkrycie działa na 3 głównych płaszczyznach:

 1. LIKWIDUJE MOSTKI TERMICZNE. Nigdy, ale to przenigdy nie pozbędziesz się wilgoci, jeśli nie zlikwidujesz mostków termicznych. Są to miejsca, w których izolacja cieplna budynku jest niewystarczająca. Prowadzi to do strat ciepła i w rezultacie gromadzenia się wilgoci. Mostki termiczne zniweczą każda próbę osuszenia budynku, prędzej czy później. Ten sposób na zawsze zniszczy mostki termiczne. Nie będą już nigdy przyciągać wilgoci. Zostaną zlikwidowane na poziomie struktury cząsteczkowej materiałów budowlanych.
 2. IZOLUJE MATERIAŁY BUDOWLANE OD ZIMNA I WILGOCI. Po kilku godzinach poziom izolacji termicznej, która jest kluczowa w osuszaniu budynków, zacznie nagle rosnąć. Będzie tak codziennie, mniej więcej do dziesiątego dnia. Ten wysoki poziom izolacji ustatkuje się i będzie do 80% większy, niż obecnie.
 3. AUTOMATYCZNIE OSUSZA ŚCIANY I STROPY. Od momentu gdy rozpoczniesz stosowanie tej metody, osuszanie Twojego domu lub mieszkania będzie automatyczne. Nie będzie potrzeby, abyś myślał o tym bez przerwy. Nie będziesz musiał ingerować w strukturę budynku, wiec prawdopodobnie zapomnisz, że Twój dom jest właśnie osuszany.

Moist Control: pozbędziesz się wilgoci z domu lub mieszkania w 14 dni

ZAMÓWIĆ

Opinia specjalisty

Czym jest to odkrycie? – to płyn higroskopijny…

Nie jest to jednak zwykła substancja dostępna w wielu sklepach budowlanych. To higroskopijny płyn molekularny, którego cząsteczki wnikają głęboko w strukturę materiału, suszą go i zabezpieczają przed pojawieniem się wilgoci w przyszłości

Takie efekty w osuszaniu budynków (potwierdzone badaniami prof. Cardigana w raporcie NCMI) uzyskuje się poprzez nałożenie na ściany lub sufity higroskopijnego płynu molekularnego w odpowiednio wysokim stężeniu.

Znalazłem producenta, który wytwarza odpowiednio przygotowany płyn molekularny pod nazwą Moist Control. Dostępny jest w specjalnych opakowaniach, które zawierają tylko i wyłącznie w 100% bezpieczny i skuteczny molekularny płyn higroskopijny – nic więcej.

Stefan Grabowski, budowlańcem

Dzięki temu osuszanie budynków z Moist Control jest:

PROSTE. Nie musisz skuwać tynków. Nie musisz wiercić otworów w ścianach Jedyne co musisz, to pamiętać o nałożeniu na ścianę płynu higroskopijnego 2 razy w odstępie 7 dni – a później obserwować rezultaty.

SKUTECZNE I TRWAŁE. Moist Control nie tylko osusza strukturę budynku. Jego cząsteczki łączą się z cząsteczkami materiałów budowlanych, dzięki temu zabezpieczają je przed wilgocią oraz utratą ciepła i przedłużają ich żywotność.

Moist Control: pozbędziesz się wilgoci z domu lub mieszkania w 14 dni

Gwarancja potrójnej satysfakcji

 1. Gwarancja oryginalności – Moist Control jest pierwszym płynem do osuszania budynków, w którym zastosowano 100% stężenie związków higroskopijnych. Dzięki tej unikalnej technologii Moist Control działa na poziomie molekularnym likwidując na stałe mostki termiczne i aktywując automatyczny proces osuszania ścian w przyszłości. Tylko zamawiając za pośrednictwem tej strony masz gwarancje, że trafi do ciebie oryginalny środek.
 2. Gwarancja jakości – ze względu na zaawansowany proces wytwarzania i wysoką zawartość związków higroskopijnych Moist Control jest zgodny z najwyższymi normami jakości. Jego cząsteczki działają na poziomie molekularnym dzięki czemu zabezpieczają i przedłużają żywotność ścian o wiele lat. Wszystko to, żeby w 100% spełnić Twoje oczekiwania.
 3. Gwarancja zadowolenia – skuteczność tej metody potwierdza fakt, że wszyscy jej użytkownicy z powodzeniem pozbyli się wilgoci ze swoich domów maksymalnie w 14 dni.

Opinie

Moist Control trzeba po prostu mieć. Działa niesamowicie! Po 2 tygodniach zlikwidowałem zawilgocenie, przywróciłem dom do idealnego stanu i wreszcie mogę spać spokojnie nie martwiąc się, że w mieszkaniu zalęgnie się grzyb.

Patryk Wrzeciono, Wąbrzeźno

Zawilgocone mieszkanie = wstyd przed znajomymi i brak życia towarzyskiego. Pozbyłam się z domu wilgoci i wszystko się zmieniło. Wraz z pięknym domem zyskałam przyjaciół i pewność siebie.

Kamila Barska, Elbląg

Po prostu pokrywasz ściany płynem, powtarzasz to po tygodniu i o nic się nie martwisz. Później tylko patrzysz, jak zacieki, przykry zapach i pleśń znikają.

Tomasz Tęczar, Wrocław

Po pierwszym tygodniu wilgotność w mieszkaniu spadła o 65%. Po kolejnym – po zawilgoceniach nie było śladu. Powiem wprost – to najlepszych sposób na osuszanie domu jaki istnieje.

Szczepan Rozwódka, Poznań

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: