Neumanncare magnetyczny stabilizator kolana: uwolnisz się od bólu kolan na stałe

Neumanncare magnetyczny stabilizator kolana: uwolnisz się od bólu kolan na stałe

Przez okres 8 tygodni, nosząc opaskę 5-8 godzin dziennie:

 • Dodasz siły mięśniom, dzięki czemu stawy zostaną odciążone
 • Zregenerujesz chrząstkę stawową
 • Odzyskasz sprawne i silne kolana.

Specjalista urazowej medycyny sportowej z Pensylwanii, prof. Tom Bond skonstruował ferrytową opaskę magnetyczną. W naturalny sposób odciąża ona stawy, wspiera regenerację tkanek, eliminuje ból kolan oraz wzmacnia mięśnie. Opaska ta ma wbudowane aktywne polaryzatory, poprzez które do wnętrza kolan przesyła łagodzące fale magnetyczne o sile 1000 GS, które między innymi osłabiają impulsy bólowe, pobudzają bioenergetykę komórek, jak również zwiększają krążenie krwi. Ból zwyrodniałych kolan jest dzięki temu skutecznie redukowany. Obecnie może być to jedna z najbardziej skutecznych metod na odbudowę zniszczonych stawów.

ZAMÓWIĆ

Neumanncare magnetyczny stabilizator kolana: uwolnisz się od bólu kolan na stałe

MAGNETYCZNY stabilizator kolana

Magnoterapia jest bezinwazyjną metodą terapeutyczną i została uznana przez Światową Organizacje Zdrowia za w pełni bezpieczną.

 • Pomaga zwalczyć ból kolan
 • Odciąża i stabilizuje stawy
 • Zmniejsza napięcie mięśni i regeneruje tkanki
 • Minimalizuje obrzęk i stany zapalne

Opaska jest bardzo praktyczna w użyciu. W przeciwieństwie do masywnych stabilizatorów ma delikatną i rozciągliwą budowę, dzięki której bez problemu mieści się pod praktycznie każdym ubraniem i w łatwy sposób zapina się na rzep.

ZAMÓWIĆ

Przyczyny bólu kolan

Ból kolan może mieć różne podłoże. Zaczynając od zwykłego przeciążenia, a kończąc na poważnych schorzeniach. Najczęściej ból odczuwamy z powodu:

 1. Kontuzji i urazów
 2. Przewlekłych choroby zwyrodnieniowych
 3. bakteryjnych stanów zapalnych stawów
 4. intensywnych i dużych obciążeń stawu podczas aktywności fizycznej

Przyczyny bólu są różne, tak samo jak metody ich leczenia, lecz najbardziej skuteczną metodą jest zastosowanie opasek magnetycznych. Pomagają one ustabilizować staw i poprawić komfort stylu życia osoby cierpiącej na ból kolan.

Neumanncare magnetyczny stabilizator kolana: uwolnisz się od bólu kolan na stałe

Już 1507 osób pokonało ból kolan dzięki wynalazkowi prof. T. Bond’a

 • Ferrytowe magnesy o sile 1000 GS
 • Proste i łatwe zapięcie na 2 elastyczne rzepy, dzięki którym opaska dopasuje się do każdego kolana.
 • Materiał neoprenowy, przyjemny i oddychający, idealnie dopasuje się do każdego typu skóry, warunków atmosferycznych i aktywności fizycznej.

Opinie

Razem z żoną uwielbiamy aktywnie spędzać wolny czas. Miałem do czynienia z różnego typu opaskami magnetycznymi; każda z nich była ciężka, masywna i sprawiała trudności w poruszaniu się. Magnetoterapia pomagała nam i dawała widoczna rezultaty, niestety nie mogliśmy korzystać z opasek magnetycznych ze względu na ich rozmiar. Praktycznie do żadnego z typów ubrań nie pasowały, odstawały i uwierały. Dopiero dobrym rozwiązaniem okazały się opaski prof. Bonda o sile 1000 GS dla żony, a dla mnie – ze względu na kontuzje, których nabawiłem się grając jako profesjonalny piłkarz – 4000GS. Niesamowitym uczuciem było to, jak ból z dnia na dzień ustępował. Oboje odzyskaliśmy sprawność w kolanach, dzięki czemu znów możemy spacerować i do woli bawić się z najnowszym dodatkiem do naszej rodziny – naszymi pierwszymi wnukami!.

Natalia i Adam G. (42 i 47l) ze Szczecina

Odkąd tylko pamiętam, aktywność fizyczna była podstawą w moim życiu. Dzień bez biegania czy treningu na siłowni, był dniem straconym. W pewnym momencie zaczęłam odczuwać dość uciążliwy ból w kolanie. Stosowałam różne specyfiki, które niestety pomagały tylko chwilowo. Byłam już w takim stanie, że lekarze widzieli tylko jedno rozwiązanie – operację. Bałam się jej, bo wiedziałam, że nawet po niej nie wrócę do dawnej sprawności, a niewykluczona była też możliwość, że mój stan się jeszcze pogorszy. Moim wybawieniem okazały się opaski prof. Bonda o sile 1000 GS. Od chwili gdy zaczęłam ich używać, stan moich kolan (a tym samym moje samopoczucie!) zaczął się drastycznie poprawiać. Dzięki nim znów mogę biegać kiedy tylko chcę i tańczyć do upadłego!.

Anna, lat 28, Lublin

Mam 46 lat i myśl o tym, że jakakolwiek odrobina ruchu sprawiała mi ból była trudna do zrozumienia. Nie mogłam już wybierać się na długie spacery, bawić się z wnukami i nawet praca w moim ukochanym ogródku była niemożliwa przez doskwierający mi ból. Myślałam, że będę musiała z tym dalej żyć. Z pomocą przyszła mi przyjaciółka, od której dowiedziałam się o magnetycznych opaskach prof. Bonda. Dzięki nim wróciła mi nadzieja na powrót do dawnego życia. Po kilku dniach stosowania przestałam odczuwać ból. Opaski idealnie dopasowywały się do mojego ciała i nie krępowały moich ruchów. Ich zakup okazał się najlepszą decyzją w moim życiu. Dziś nie martwię się już bólem i czerpię radość z życia.

Pani Kinga (46l.) z Poznania

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: