Nicotine Free palenie: łatwo pozbądź się szkodliwego nawyku!

Nicotine Free palenie: łatwo pozbądź się szkodliwego nawyku!

 • bez głodu nikotynowego
 • bez rozdrażnienia
 • bez wzrostu wagi
ZAMÓWIĆ

Nicotine Free

Nicotine Free to kapsułki, które uwolnią Cię od głodu nikotynowego i usuną wszelkie dokuczliwe problemy związane z odstawieniem papierosów: większy apetyt, rozdrażnienie i bóle głowy.

 

Z Nicotine Free nawet nie zauważysz, kiedy palenie stanie się tylko dalekim wspomnieniem. Sam będziesz się dziwić, że tyle czasu towarzyszył Ci smród papierosów, marznięcie w zimie na balkonie i ciągłe uwagi bliskich, żebyś przy nich nie palił!

Jeśli masz za sobą próby rzucenia palenia, wiesz jakie to trudne

Nicotine Free palenie: łatwo pozbądź się szkodliwego nawyku!

Dlatego specjaliści pracujący nad Nicotine Free postanowili stworzyć preparat, który łączyłby działanie hamujące chęć zapalenia i eliminację wszystkich niekorzystnych objawów odstawienia papierosów. W efekcie rzucenie palenia jest o wiele łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

ZAMÓWIĆ

Rzuć palenie i popraw swoje życie!

Wiemy, że słyszałeś to nie raz. Te wszystkie argumenty, w tym ten koronny: „gdybyś odkładał pieniądze wydawane na papierosy to…!” Wiemy, że doskonale to wszystko znasz. Że zdajesz sobie sprawę, że palenie to gwarantowane problemy ze zdrowiem: męczący kaszel, poranne zmęczenie, duszności i brak kondycji, o gorszych chorobach nawet nie wspominając.

Wiemy, że zdajesz sobie sprawę, że palenie odbija się na Twoim wyglądzie i sprawia, że wyglądasz (i pachniesz) nieprzyjemnie: żółta cera, żółte zęby, zapach popielniczki.

Wiemy, umiesz liczyć. Dlatego wiesz ile wydajesz miesięcznie na papierosy i jakie marzenia mógłbyś za to spełnić. Jeśli jednak nie masz pomysłu… To poniżej mała podpowiedź.

Skuteczność dzięki naturalnym składnikom

Nicotine Free palenie: łatwo pozbądź się szkodliwego nawyku!

 1. Cykoria
  Pośród swoich wielu właściwości, wykorzystywana również do wspierania organizmu w czasie rzucania palenia. Zawiera m.in. takie witaminy i minerały jak mangan, fosfor, kwas foliowy, witamina B1, B2. Mają one właściwości hamowania głodu papierosowego.
 2. Kozłek lekarski
  Działa uspokajająco. Pozwoli zapanować Ci nad nerwami i rozdrażnieniem. Dzięki niemu odstawienie papierosów będzie wolne od nerwowości, a stresujące sytuacje nie będą wiązały się z ochotą na papierosa.
 3. Dziewanna drobnokwiatowa
  Dzięki niej, Twój organizm szybko pozbywa się toksyn nagromadzonych przez lata palenia. Dziewanna chroni śluzówkę i koi drogi oddechowe. To jej działanie sprawi, że usuniesz z płuc zalegającą wydzielinę, szybciej uwolnisz się od kaszlu palacza, a Twój układ oddechowy zostanie wzmocniony.
 4. Glukomannan
  Nikotyna pobudza perystaltykę jelit, dlatego po odstawieniu papierosów mogą pojawić się zaparcia i inne problemy żołądkowe. Glukomannan przeciwdziała im i reguluje pracę jelit. Dodatkowo ten błonnik pod wpływem wody pęcznieje w żołądku i zapewnia Ci uczucie sytości. Dzięki temu jesz normalnie i nie tyjesz!
 5. Chrom
  Stabilizuje poziom cukru we krwi. W ten sposób nie czujesz potrzeby sięgania po słodkie przekąski.
 6. Zielona herbata
  Działa oczyszczająco, eliminuje toksyny z całego organizmu. Z zieloną herbatą, Twój organizm szybciej dochodzi do optymalnego stanu, a Twoje zdrowie i wygląd poprawiają się.

Tysiące osób rzuca codziennie palenie. Dlaczego Ty nie miałbyś być następny?

Wojtek, 30 lat

„Miałem już dość palenia. Tak po prostu, drażniło mnie, że muszę wydawać pieniądze, że muszę przerywać pracę i wychodzić puścić dymka. Ale najbardziej drażniło mnie to, że czułem że nie decyduję sam o sobie. Że jestem w szponach nałogu, który zawładnął moim życiem. I dlatego postanowiłem się z tych szponów wyrwać. Pierwsze 2 próby ze środkami znanymi z TV były nieudane. Nie mogłem się powstrzymać i wracałem bardzo szybko do palenia. Z Nicotine Free było inaczej. Praktycznie od początku czułem mniejszą ochotę na zapalenie, a z każdym dniem ta ochota malała. Każdego dnia wypalałem coraz mniej papierosów. I w końcu stało się. Przyszedł dzień, kiedy nie zapaliłem ani jednego papierosa. I dokładnie dziś mija 93 dzień od tej chwili, ja przez ten czas nie zapaliłem ani razu i teraz czuję się znakomicie fizycznie i jestem z siebie dumny, że odzyskałem kontrolę nad swoim życiem”

Anna, 43 lata

„Polecam Nicotine Free każdemu, kto chce rzucić fajki. Mi się udało właściwie od razu i to po 18 latach palenia! Co do samego preparatu to nie mam żadnych uwag. Kapsułki łatwo się łykało. Każdego dnia głód był coraz mniejszy, ja paliłam coraz mniej, aż przestałam całkowicie. Nie zaczęłam więcej jeść, ani nie czułam głodu nikotynowego, o którym się zwykle słyszy w takich przypadkach. Wszystko poszło nadspodziewanie dobrze i bezproblemowo. Po prostu jednego dnia paliłam, kilka dni później czułam się jakby papierosy nigdy nie były częścią mojego życia. O taka różnica.”

Maciek, 37 lat

„Wielu moich kumpli próbowało rzucić palenie. Zgadnijcie ilu odniosło sukces? 0. Każdy jak palił tak pali nadal. To czemu mi się udało? Myślę, że różnica jest właśnie w Nicotine Free. Gdyby nie te kapsułki, pewnie nadal bym palił. A tak jestem wolny już od pół roku. Nie ruszają mnie imprezy, to, że znajomi palą. Dym mnie zaczął drażnić. Jak jestem już z tej drugiej strony to tylko się zastanawiam, dlaczego tak długo paliłem i czemu wcześniej nie postanowiłem się z tym uporać.”

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: