OPTIMOVE do stawów: całkowicie odnawia kości i chrząstki

OPTIMOVE do stawów: całkowicie odnawia kości i chrząstki

 • Natychmiast eliminuje bóle
 • Zatrzymuje proces zapalny
 • Łagodzi obrzęki stawów
ZAMÓWIĆ

POTRZEBUJESZ OPTIMOVE, JEŚLI MASZ:

 1. Bóle krzyżów, kręgosłupa, w odwodzie szyjnym
 2. Dyskomfort w czasie chodzenia, sztywność ruchu
 3. Słabość i sporadycznie wysokie temperatury
 4. Skrzypienie, chrupiące dźwięki, bóle stawów

OPTIMOVE JEST – JEDYNYM CHONDROPROTEKTOREM PIĄTEJ GENERACJI!

Dzięki wysokiej biodostępności (zdolności preparatu wchłaniać się), on jest w stanie, nie tylko hamować procesy zwyrodnieniowe w stawie, ale i AKTYWNIE PRZYWRACAĆ jego do stanu zdrowego. Również OPTIMOVE przyczynia się do odbudowy nie tylko stawu, ale także chrząstki.

OPTIMOVE – to chondroprotektor piątej generacji wchłonął w siebie wszystkie NAJLEPSZE WŁAŚCIWOŚCI chondroprotektorów poprzednich generacji i działa, średnio, O 5 RAZY SZYBCIEJ, w porównaniu do poprzednich generacji

ZAMÓWIĆ

OPTIMOVE do stawów: całkowicie odnawia kości i chrząstki

UNIKALNY SKŁAD OPTIMOVE

 1. Diabelski pazur. Zmniejsza obrzęk stawów i uszkodzonej tkanki. Tłumi procesy zapalne. Ułatwia ruchomość stawów.
 2. Chondroityna. Pobudza syntezę kwasu hialuronowego. Wzmacnia struktury tkanki łącznej chrząstki, ścięgien, więzadeł. Pobudza aktywną regenerację chrząstki.
 3. Glukozamina. Odżywia stawy i tkankę łączną, zapobiega ich zniszczeniu i całkowicie utrwala wynik leczenia.
 4. MSM, czyli metylosulfonylometan. Redukuje stan zapalny. Poprawia elastyczność i przywraca produkcję kolagenu. Regeneruje tkankę chrzęstną i kostną.
 5. Ekstrakt z żywicy kadzidłowica. Naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Pomaga zmniejszyć zwyrodnienie tkanki chrzęstnej stawów. Posiada działanie ochronnie na stawy.
 6. Bromelaina. Wspomaga wzmocnienie mikrokrążenia w tkankach stawowych. Usuwa zespół bólowy. Aktywuje regenerację tkanki stawowej.

WYNIKI BADAŃ KLINICZNYCH NAD OPTIMOVE

W roku 2018 Europejski Instytut Ortopedii przeprowadził badania z udziałem 1700 wolontariuszy o różnym stopniu zaniedbania chorób stawów. Zgodnie z warunkami, uczestnicy badania otrzymywali OPTIMOVE codziennie, przez trzy tygodnie. Po tym nastąpił trzytygodniowy okres odpoczynku i, w przypadku potrzeby, powtórzenie kursu. Pod koniec eksperymentu, na podstawie uzyskanych danych, opracowano następujące statystyki:

 • Bóle stawów zniknęły w ciągu 15-60 minut po zażyciu środku 96% osób badanych
 • Odbudowa tkanki chrzęstnej stosowaniu go w kursach 93% osób badanych
 • Pozbycie się zapalenia stawów, artrozy, zapalenia korzonków nerwowych oraz innych istniejących chorób 89% osób badanych
 • Zauważalna ogólna poprawa funkcjonowania stawów 97% osób badanych
 • Brak skutków ubocznych i uzależnienia 100% osób badanych

OPINIA EKSPERTA

Powierzchnie stawów pokryte są chrząstką hialinową. W chrząstce stawowej nie ma naczyń, a wszystkie składniki odżywcze uzyskuje się poprzez dyfuzję z otaczających tkanek i płynu maziowego. Biologicznie aktywne składniki OPTIMOVE podnoszą jego jakość i ilość, dając chrząstce więcej składników odżywczych. Również OPTIMOVE wzmacnia błonę maziową membrany i zwiększają odporność tkanki chrzęstnej, poprawia krążenie krwi, przyczynia się do aktywnej regeneracji komórek i odnowy wszystkich tkanek stawowych. Żaden z istniejących wcześniej chondroprotektorów nie wykazał takich wyników.

Polecam OPTIMOVE moim pacjentom do odbudowy chorych stawów. Jego zastosowanie pokazuje po prostu fantastyczne wyniki leczenia. Jeśli chcesz mieć zdrowe, ruchliwe i silne stawy, nawet w podeszłym wieku, polecam spróbować ten wyjątkowy środek.

Aleksandr Korycki, reumatolog najwyższej kategorii, profesor

5 ZALET OPTIMOVE

 1. Nie ma skutków ubocznych
 2. Spełnia najbardziej rygorystyczne normy międzynarodowe
 3. Zapewnia efekt działania leczniczego na długi czas
 4. Pracuje nad przyczyną choroby, łagodzi stany zapalne
 5. Łagodzi ostry i uciążliwy ból

OPTIMOVE do stawów: całkowicie odnawia kości i chrząstki

JAK STOSOWAĆ?

 • 2 kapsułki dziennie, popijać wodą
 • Brać codziennie przez cały kurs
 • Kurs można powtórzyć, jeśli masz zaawansowaną postać choroby

RECENZJE KONSUMENTÓW

Każdy ranek był dla mnie koszmarem. Wstawałem z łóżka w ciągu 15 minut, bo nie mogłem ruszać nogami bez bólu. Doszedłem już do tego, że postawiłem taboret obok łóżka i składowałem na nim maści i środki przeciwbólowe na wypadek, gdybym w ogóle nie mogłem wstać. Mój brat skonsultował się z kimś i przyniósł mi OPTIMOVE. Zaczęłam brać kapsułki… Tydzień później zdałem sobie sprawę, że nie bałem się obudzić. Ból zniknął. Używam 3 tygodnie i już wróciłem do normalnego trybu życia.

Janusz Karbowski, 67 lat

Jeszce w liceum zdiagnozowano u mnie osteochondrozę. Od tego czasu całe życie marnuję na okresowe zaostrzenia. Okropny ból, niemożność zrobienia czegokolwiek – mogą zrozumieć mnie tylko ci, którzy z tym zetknęli się. Próbowałem wszystkich możliwych i niemożliwych środków. Ale maksymalny rezultat – to tylko tymczasowa ulga. Przysłuchując się do rady znajomego zacząłem przyjmować OPTIMOVE. Nawet nie pamiętam o bólach stawów od dwóch miesięcy!

Grzegorz Janowski, 44 lata

Po ciężkim zakaźnym zapaleniu stawów zadałam ortopedzie pytanie: ‘Kiedy mogę zacząć treningi?’ Odpowiedział mi: ‘Jakie treningi?! Teraz będziesz musiała chronić swoje kolano do końca życia! A może chcesz zostać niepełnosprawną?’ Już postawiłam na sobie krzyż, zanim dostałam OPTIMOVE. W ciągu dwóch tygodni udało mi się przejść na piechotę 6 km bez bólu stawów. Po kolejnym tygodniu poszłam na trening i nadal czuję się świetnie!

Irena Słobodzian, 56 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: