Profolan na porost włosów: skutecznie stymuluje porost włosów, a także utrwala ich naturalny kolor

Profolan na porost włosów: skutecznie stymuluje porost włosów, a także utrwala ich naturalny kolor

CZYM JEST PROFOLAN?

 

Suplement diety Profolan zawiera w swoim składzie innowacyjną formułę Grow3, która stanowi unikatową mieszankę wyciągu ze skrzypu polnego, pokrzywy oraz l-cysteiny. Preparat, oparty na bazie naturalnych składników skutecznie stymuluje porost włosów, a także utrwala ich naturalny kolor.

 

Profolan to zupełna nowość na polskim rynku, wprost ze Stanów Zjednoczonych, gdzie produkt cieszy się dużym uznaniem. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn, którzy zmagają się z problemem łysienia, a także utratą lub osłabionym wzrostem włosów. Skuteczne działanie formuły Grow3 na kondycję włosów zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

 

Profolan powstał na bazie naturalnych, a więc w pełni bezpiecznych dla naszego zdrowia substancji. Ich codziennie dawkowanie jest bardzo proste – wystarczy zażyć 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku i popić je szklanką wody. Zadowalające efekty już po 3 miesiącach regularnego stosowania!

ZAMÓWIĆ

JAK DZIAŁA PROFOLAN?

Profolan swoje skuteczne działanie zawdzięcza innowacyjnej mieszance naturalnych składników – formule Grow3, która odpowiada przede wszystkim za stymulację porostu włosów, a także umocnienie ich naturalnego odcienia. Ponadto w składzie Profolanu znaleźć można witaminy i składniki mineralne, które blokują DHT, przyczyniają się do poprawy ukrwienia skóry głowy i wzmacniają mieszki włosowe.

Liczne badania kliniczne potwierdzają pozytywne działania suplementu diety Profolan na kondycję włosów u mężczyzn. Aż 9 na 10 klientów stwierdziło wysoki poziom zadowolenia z osiągniętych rezultatów przeprowadzonej kuracji już po 3 miesiącach regularnego stosowania preparatu. Wystarczą 2 kapsułki dziennie, aby rozpocząć skuteczną walkę z wypadaniem włosów!

Efektywność produktu Profolan polega na zastosowaniu naturalnych składników, które co ważne nie powodują żadnych skutków ubocznych. Ta naturalna kuracja przeciw łysieniu jest więc całkowicie bezpieczna dla organizmu.

Profolan na porost włosów: skutecznie stymuluje porost włosów, a także utrwala ich naturalny kolor

ZAMÓWIĆ

DLACZEGO KLIENCI KUPUJĄ PROFOLAN?

  1. Unikalna formuła Grow3, której efektywność została potwierdzona przez liczne badania kliniczne.
  2. Wysoka skuteczność – 9 na 10 mężczyzn osiąga zadowalające efekty kuracji.
  3. Produkt jest wysyłany do klienta niezwłocznie po dokonaniu zakupu i opłaceniu całej transakcji.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PROFOLAN?

Suplement diety Profolan zawierający innowacyjną formułę Grow3 jest przeznaczony dla wszystkich mężczyzn powyżej 18 roku życia zmagających się z utratą włosów. Nieważne czy wypadanie włosów nastąpiło kilkanaście lat temu, czy może dopiero niedawno zauważyłeś u siebie ten drażliwy problem. Tabletki Profolan skutecznie radzą sobie z każdym rodzajem łysienia, ponieważ w przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku działają od wewnątrz organizmu skupiając się na głównej przyczynie utraty włosów. Bez względu na to czy tracisz włosy z powodu stresu, wieku, genetyki czy też może nieodpowiedniego stylu życia zażywanie kapsułek Profolan pozwoli Ci w każdym momencie Twojego życia w naturalny i bezpieczny sposób odzyskać oraz zahamować proces wypadania włosów. Co więcej, Profolan dzięki unikatowej mieszance składników nie tylko blokuje hormon DHT i stymuluje procesy odpowiadające za porost włosów, ale równocześnie przywraca i utrzymuje ich naturalny kolor, a więc zwalcza także proces siwienia. Profolan to idealne rozwiązanie dla każdego mężczyzny, które chce raz na zawsze pozbyć się problemu wypadania włosów!

Profolan na porost włosów: skutecznie stymuluje porost włosów, a także utrwala ich naturalny kolor

FAQ

KIEDY MOGĘ SPODZIEWAĆ SIĘ PIERWSZYCH EFEKTÓW STOSOWANIA PROFOLANU?
Ze względu na fakt, iż włosy rosną średnio 1,3 centymetra miesięcznie zaleca się stosowanie preparatu Profolan minimalnie przez 3 miesiące. Niektórzy mężczyźni zauważyli szybki wzrost włosów już w czasie pierwszych 6 tygodni, podczas gdy u innych zadowalający efekt pojawił się dopiero po kilku miesiącach stosowania suplementu. Najlepsze rezultaty według przeprowadzonych badań klinicznych zaobserwowano po 6 miesiącach kuracji, jednak należy zaznaczyć, iż już wcześniej występuje znaczna poprawa gęstości włosów oraz zmniejsza się ich wypadanie.

 

CZY PROFOLAN DZIAŁA NA KAŻDY RODZAJ ŁYSIENIA?
Profolan w przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku działa od wewnątrz organizmu i skupia się na wyleczeniu pierwotnej przyczyny każdego rodzaju łysienia. Suplement skutecznie i w pełni naturalnie zwalcza utratę włosów bez względu na to czy powodem łysienia jest wiek, genetyka, stres itp.

 

CZYM JEST GROW3 I JAKIE MA WŁAŚCIWOŚCI?
Innowacyjny kompleks Grow3 to połączenie ekstraktów z pokrzywy, skrzypu polnego oraz l-cysteiny. Wszystkie składniki biorą aktywny udział w hamowaniu działania hormonu DHT, który odpowiada za łysienie, a także intensywnie stymulują proces wytwarzania nowych włosów. Profolan zawiera również dodatkowo witaminy i minerały, które mają pozytywny wpływ na produkcję i kondycję włosów, w tym również zachowują ich naturalny kolor.

 

CO TO JEST DHT?
DHT czyli dihydrotestosteron to niepożądany hormon, którego zwiększony poziom występuje u mężczyzn zmagających się z wypadaniem włosów. DHT powoduje utratę koloru włosów, które stają się łamliwe i znacznie szybciej wypadają. Według międzynarodowych badań wynika, iż obniżenie poziomu DHT oraz blokowanie dostępu hormonu do mieszków włosowych jest skutecznym rozwiązaniem problemu utraty włosów u mężczyzn. Substancje zawarte w Preparacie Profolan aktywnie hamują niepożądane działanie hormonu DHT i równocześnie stymulują wzrost nowych włosów.

 

JAK NALEŻY PRZYJMOWAĆ TABLETKI PROFOLAN?
Dawkowanie suplementu diety Profolan jest bardzo proste. Wystarczy przyjmować 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku oraz obficie popić je szklanką wody (minimum 300 ml).

 

KTO NIE POWINIEN PRZYJMOWAĆ TABLETEK PROFOLAN?
Preparat nie powinien być stosowany przez mężczyzn poniżej 18 roku życia. W razie wątpliwości przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z producentem preparatu bądź bezpośrednio z lekarzem w szczególności jeśli przyjmujesz lekarstwa bądź cierpisz na jakiekolwiek choroby. Profolan to preparat w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia dlatego też efekty uboczne są bardzo sporadyczne.

SKŁADNIKI

Profolan na porost włosów: skutecznie stymuluje porost włosów, a także utrwala ich naturalny kolor

  1. POKRZYWA. Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) oaz pokrzywa żegawka (Urtica urens) to rośliny będące przedstawicielami rodziny pokrzywowatych. Obydwie odmiany rośliny charakteryzują się rozłożystymi, ząbkowanymi oraz nieco przypominającymi kształtem serca liśćmi. Kwiaty, liście, nasiona oraz korzeń pokrzywy używane do różnych rodzajów terapii, jako że zawierają one różnorodne związki chemiczne. Między innymi dzięki wysokiej zawartości właściwości odżywczych ten składnik genialnie wpływ na zmniejszenie procesu wypadania włosów co potwierdzają przeprowadzone badania.
  2. SKRZYP POLNY. Skrzyp Polny (Equisetum arvense) to roślina lecznicza występująca głównie w Europie. Składnik posiada genialne źródło właściwości odżywczych, które mają wiele zastosowań. Potwierdzają to liczne badania między innymi przeprowadzone przez specjalistów Centrum Medycznego z Uniwersytetu w Maryland. Zawartość tego składnika w preparacie gwarantuje wzmocnienie włosów od środka dostarczając cebulkom witaminy oraz wiele innych mikroelementów niezbędnych do poprawy ogólnej kondycji włosów.
  3. L-CYSTEINA. L-cysteina to jeden z dwudziestu głównych aminokwasów należących do grupy endogennych. Cechą charakterystyczną L-cysteiny jest unikalność składników odżywczych w nim się znajdujących. Uczestniczy między innymi w procesach odżywiania i odnowy komórek. Dlatego też jej niedobór prowadzi bardzo często do wypadania włosów. Odpowiednia zawartość L-cysteiny w preparacie pozwala mieć pewność, że kuracja z preparatem przyniesie zadowalające efekty.
  4. WITAMINY I MINERAŁY. W skład preparatu wchodzą jednocześnie witaminy takie jak E oraz B6, które według Centrum Medycznego Uniwersytetu w Maryland mają ogromny wpływ na porost włosów. Ponadto naukowcy już od lat dziewięćdziesiątych wysuwali hipotezy, iż pierwiastki takie jak cynk czy miedź mogą zapobiegać wypadaniu włosów. Prowadzone eksperymenty wstępnie dowiodły, że cynk i miedź hamują kurczenie mieszków włosowych oraz przyspieszają ich regenerację.

CO MÓWIĄ EKSPERCI?

“Profolan w moim przekonaniu to innowacyjny preparat pozwalający skutecznie zapobiegać wypadaniu włosów. Jego regularne stosowanie zapobiega miniaturyzacji mieszków włosowych, pozwala to odzyskać i utrzymać włosy mężczyznom z łysieniem androgenowym. Preparat jako jedyny na rynku zawiera taurynę, która według wielu przeprowadzonych badań jest kluczowa w zapobieganiu łysieniu. Dlatego też rekomenduje Profolan każdemu mężczyźnie jako genialną alternatywę dla kosztowego przeszczepu włosów. ”

Eugene Perez – USA

OPINIE KLIENTÓW

Na wstępie chciałbym podziękować producentom Profolanu, ponieważ w końcu trafiłem na preparat, który mi pomógł zatrzymać wypadanie włosów, a uwierzcie mi stosowałem wiele dostępnych na rynku preparatów. Obecnie mam 25 lat, a utrata włosów w tak młodym wieku to nic przyjemnego. Jednak stosując Profolan zauważyłem pierwsze efekty już po 3 tygodniach, m.in. włosy przestały wypadać a w miejscach gdzie ich praktycznie już nie było zaczęły się pojawiać nowe! Dlatego też mogę potwierdzić, że Profolan to obecnie najlepszy preparat na wypadanie włosów!

Greg

Kiedy pierwszy raz zacząłem tracić włosy nie przywiązywałem do tego szczególnej uwagi. Jednak liczne uwagi od znajomych z pracy na temat dużych zakoli doprowadziły mnie do tego, że postanowiłem coś z tym zrobić! Szukałem skutecznego preparatu, który będzie skuteczną alternatywą dla kosztownego przeszczepu włosów i tak trafiłem na Profolan. Mimo braku efektów w pierwszych tygodniach to w ostateczności po 2 miesięcznej kuracji osiągnąłem naprawdę zadowalające efekty. Polecam każdemu mężczyźnie ten niezwykle skuteczny preparat!

William

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: