Prostasen: podwójne uderzenie w zapalenie gruczołu krokowego

Prostasen: podwójne uderzenie w zapalenie gruczołu krokowego

Już po pierwszej dawce poprawi się praca układu krwionośnego, ureguluje proces oddawania moczu, zwiększy odporność i wzmocni libido

 • Pozbądź się bólu w kroczu i pachwinach
 • Przywróć prawidłowy przepływ moczu
 • Uwolnij się od zapalenia prostaty
 • Wzmocnij swoje zdrowie seksualne
ZAMÓWIĆ

Skuteczny preparat na męskie problemy!

Odkrycie naukowców AndroGosCentre w 2012 roku było przełomem w niwelowaniu chorób prostaty. Inteligentne komórki środka Prostasen, które były hodowane w laboratorium, wykrywają uszkodzone komórki prostaty, delikatnie łagodzą stany zapalne i wszystkie nieprzyjemne objawy. Aktywne składniki preparatu Prostasen natychmiast hamują wzrost tkanki gruczołu krokowego i przywracają prawidłowe funkcjonowanie narządów.

Prostasen: podwójne uderzenie w zapalenie gruczołu krokowego

ZAMÓWIĆ

3 główne składniki

 1. EKSTRAKT Z POKRZYWY. Zmniejsza wzrost komórek prostaty, zapobiega rozwojowi gruczolaka oraz minimalizuje ryzyko powstania stanów zapalnych.
 2. JEŻÓWKA PURPUROWA. Przyśpiesza przemianę materii, działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, żółciotwórczo, żółciopędnie.
 3. EKSTRAKT Z ŻEŃ-SZENIA. Pozytywnie wpływa na zdrowie mężczyzny, wspomaga libido i pomaga uporać się z zaburzeniami erekcji.

Skuteczność potwierdzona przez wielu mężczyzn

 • Zmniejszenie bólu przy stanach zapalnych – 100%
 • Zredukowanie ciągłego uczucia pełnego pęcherza – 97%
 • Mniejsza potrzeba oddawania moczu – 98%
 • Przywrócenie naturalnego rozmiaru prostaty – 89%

Zalety Prostasen

 1. SZYBKA POMOC. Zmniejsza ból już po pierwszym zastosowaniu
 2. SKUTECZNE DZIAŁANIE BEZ EFEKTÓW UBOCZNYCH. Żywe komórki roślinne łagodnie atakują tkankę prostaty, hamując jej wzrost.
 3. PRODUKT HIPOALERGICZNY. W przeciwieństwie do większości antybiotyków i innych środków na zapalenie gruczołu krokowego

Opinia eksperta

Prostasen: podwójne uderzenie w zapalenie gruczołu krokowego

Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego rozwija się powoli i w wielu przypadkach przebiega bezobjawowo, ale mimo to jego konsekwencje mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć komplikacji, polecam użycie Prostasen. Doskonale łagodzi objawy bólu i dzień po dniu doprowadza prostatę do porządku. Prostasen nie powoduje żadnych alergii, w przeciwieństwie do wielu innych leków i maści. Działa doskonale, jest absolutnie bezpieczny, działa kompleksowo, rewitalizuje prostatę i wzmacnia zdrowie mężczyzn.

Adam Sadowski. Profesor nadzwyczajny, doktor, urolog, androlog. Doświadczenie zawodowe 24 lata

Opinie ludzi, którzy zauważyli efekty Prostasen

U mojego męża zdiagnozowano zapalenie gruczołu krokowego. Ma 35 lat i nigdy nie narzekał na problemy z potencją, ani nie miał żadnych innych objawów. Obawialiśmy się, że to doprowadzi do bezpłodności, a tak bardzo chcieliśmy założyć rodzinę. Lekarz powiedział, że nie ma powodu do obaw, że jeśli potraktujemy tą chorobę poważnie, to wszystko szybko wróci do normy. Oprócz przyjmowania medykamentów, mój mąż wspomógł się środkiem Prostasen, który zdecydowanie przyspieszył jego powrót do zdrowia. Teraz, po 3 miesiącach kuracji poprawiły się wyniki badań, a mój mąż czuje się świetnie!

Marta, Kraków

Męskie nieszczęście wyprzedziło mnie w najbardziej nieodpowiednim momencie, w wieku 32 lat. Byłem gotowy na małżeństwo, dzieci, a tu taka niespodzianka. Ból był taki, że o żadnym seksie nie było i gadki, już nie mówię o pomysłach na dziecka. Cóż, bardzo na czas dowiedziałem się o Prostasen, zauważalna poprawa nastąpiła za kilka tygodni. Teraz kontynuuję kurs. Bez bólu, rzadziej chodzę do toalety. Zwiększyła się atrakcyjność seksualną. Normalny lot!

Kamil, Gdańsk

Natychmiast postanowiłem leczyć się wyłącznie pod nadzorem lekarza. Bez rad babci, bez rad z neta. Dyskomfort był stały, a tępe bóle w pachwinach i mosznie nie dawały spokoju. Byłem nawet gotowy na operację. Nie musiałem, z czego jestem bardzo szczęśliwy. Zrobiłem wszystkie niezbędne badania. Lekarz przepisał mi Prostasen. Byłem leczony przez około 2 miesiące. Teraz uważam się za osobę zdrową. Zapalenia gruczołu krokowego już nie mam. To samo potwierdzają badania, i testy, i moje dobre samopoczucie. Seks i dobre noce znów pojawiły się w moim życiu bez bólu i upokorzenia..

Michał, Łódź

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: