SENSUAL SHAPE na powiększenie piersi: SKUTECZNE POWIĘKSZENIE I UJĘDRNIENIE TWOICH PIERSI!

SENSUAL SHAPE na powiększenie piersi: SKUTECZNE POWIĘKSZENIE I UJĘDRNIENIE TWOICH PIERSI!

 • Powiększenie biustu nawet o 3 rozmiary w ciągu 1 miesiąca
 • Natychmiastowe ujędrnienie i seksowne uniesienie biustu o 65%
 • Błyskawiczna aktywacja adipogenezy, czyli odkładania lipidów w piersiach
 • Nawet 7–krotnie szybsza mikrocyrkulacja w stosunku do stanu sprzed rozpoczęcia kuracji
 • Aż o 87% wolniejsze wiotczenie skóry piersi
 • Nawet 5–krotnie większa produkcja kolagenu, który odmładza skórę wokół piersi i pośladków
ZAMÓWIĆ

OPERACYJNE POWIĘKSZANIE PIERSI ZAGRAŻA ZDROWIU, A NAWET ŻYCIU!

SENSUAL SHAPE na powiększenie piersi: SKUTECZNE POWIĘKSZENIE I UJĘDRNIENIE TWOICH PIERSI!

Biust to jeden z największych kobiecych atutów. Każda chciałaby, by jej piersi były seksowne, jędrne, kształtne i przyciągały wzrok. Wiele kobiet ma więc kompleksy spowodowane zbyt małym rozmiarem piersi, co negatywnie wpływa na ich samoocenę, odbiera poczucie pewności siebie, prowadzi do depresji. Wiele kobiet decyduje się wówczas na operację plastyczną.

Czy warto kłaść się pod nóż, aby poprawić wygląd swoich piersi? ZDECYDOWANIE NIE! W poniższej tabeli przedstawiamy porównanie kuracji Sensual Shape z popularnymi zabiegami powiększającymi piersi. Zapoznaj się z nią, zanim zdecydujesz się na ten skomplikowany i niebezpieczny zabieg.

POZNAJ GWARANTOWANE REZULTATY STOSOWANIA SENSUAL SHAPE!

 • Błyskawicznie uzupełnia brakujące substancje odżywcze niezbędne do wzrostu biustu
 • Natychmiastowo przyspiesza proces gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych, z których są zbudowane piersi
 • Przyspiesza proces produkcji kolagenu aż o 87% w stosunku do stanu sprzed rozpoczęcia kuracji, co zapobiega wiotczeniu skóry
 • Wzmacnia ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za proces starzenia dzięki zawartości naturalnych antyoksydantów
ZAMÓWIĆ

Co pozwala na osiągnięcie tak spektakularnych efektów?

SENSUAL SHAPE na powiększenie piersi: SKUTECZNE POWIĘKSZENIE I UJĘDRNIENIE TWOICH PIERSI!

 • I faza
  Rewelacyjne działanie produktu rozpoczyna połączenie dwóch ekstraktów: kigelii afrykańskiej oraz boskiej trawy. To unikalne zestawienie dwóch aktywnych substancji pochodzenia roślinnego, które zwiększają sprężystość skóry oraz przepuszczalność naczyń krwionośnych. Już po kilku godzinach od 1. zastosowania piersi unoszą się, a skóra dekoltu staje się napięta i rozświetlona.
 • II faza
  To najważniejszy etap działania Sensual Shape. W tej fazie preparat wykorzystuje cenne właściwości soku z czarnej bażyny oraz wyciągu z kasztanowca. Dochodzi do 7-krotnie szybszej poprawy mikrokrążenia w stosunku do stanu sprzed rozpoczęcia kuracji, co pozwala na „uwolnienie” kwasów tłuszczowych z krwiobiegu i ich przetransportowanie do komórek znajdujących się w piersiach. Dzięki temu biust staje się jędrny, kształtny, a jego rozmiar zwiększa się już o 2 rozmiary.
 • III faza
  Ostatni etap to działanie zawartego w preparacie wyciągu z cynamonowca kasji oraz dzikiej róży. Charakteryzują się one silnymi właściwościami anty-zwiotczającymi oraz wzmacniającymi włókna kolagenowe nawet o 97%. To składniki odpowiedzialne za całkowite utrzymanie osiągniętych rezultatów, bez konieczności powtarzania kuracji. Na tym etapie biust powiększa się nawet o 3 rozmiary!

Sensual Shape okiem eksperta

Dr Aleksander Chodecki – chirurg plastyczny, endokrynolog

„W moim gabinecie codziennie przyjmuję dziesiątki kobiet niezadowolonych ze swojego biustu. Każda z nich widzi jakiś defekt w swoich piersiach, który chciałaby jak najszybciej poprawić. Oczywiście podejmuję się wykonywania takich zabiegów, jednak nie każda z moich pacjentek może poddać się operacji. Przed jej dokonaniem należy poddać się serii badań, które zadecydują o możliwości wszczepienia implantów. Głównym czynnikiem niepozwalającym mi na podjęcie takiego ryzyka jest zaburzona gospodarka hormonalna, przyjmowanie antykoncepcji lub planowanie dziecka w przyszłości. Tłumaczę moim pacjentkom, że implanty mogą się wówczas nie przyjąć, organizm może po prostu odrzucać ciało obce. Niestety, niektóre kobiety tego nie rozumieją i poddają się zabiegowi u mniej odpowiedzialnych specjalistów.

A co o Sensual Shape sądzą kobiety, które już cieszą się pięknym, dużym biustem?

Beata, 22 lata, Płońsk

Od kiedy tylko pamiętam, rozmiar mojego biustonosza nie przekraczał miseczki A. Patrzyłam na duże piersi moich koleżanek i zastanawiałam się, dlaczego matka natura tak mi poskąpiła. Pamiętam, jak dzieci w szkole nazywały mnie deską i rzucały we mnie skarpetkami, żebym wypchała sobie nimi stanik. Po kilku latach poradziłam sobie z tą traumą, ale kompleksy nadal pozostały. Kiedy usłyszałam od koleżanki o Sensual Shape, od razu postanowiłam go zamówić. Już po kilku dniach moje piersi stały się jędrne i podniesione. Teraz mogę pochwalić się miseczką C. Nareszcie jestem szczęśliwa!

Wioletta, 38 lat, Kraków

Zawsze marzyłam o wielkim biuście, którego zazdrościłyby mi wszystkie koleżanki. Mój mąż powtarzał mi, że podobam mu się taka, jaka jestem, ale widziałam jak patrzy na kobiety, które natura obdarzyła dużymi piersiami. Bałam się operacji plastycznych. Tyle się naczytałam, że organizm może odrzucić implanty, że to strasznie boli, no i ta kwota, którą musiałabym zapłacić za zabieg… Z pomocą przyszła mi moja siostra, która zamówiła sobie Sensual Shape. To żel, który naturalnie powiększył mój biust w prawie 30 dni. Ja też zaczęłam z niego korzystać i przyznam szczerze, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Mam seksowny biust, a mój facet nie może przestać się nim zachwycać.

Malwina, 33 lata, Płock

Po porodzie moje piersi wyglądały strasznie. Nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze. Odsuwałam się od męża coraz bardziej. W końcu przestaliśmy sypiać w jednym łóżku. Nie powiem, brakowało mi jego bliskości, ale wstydziłam się swojego wyglądu. W dodatku te wstrętne rozstępy i cellulit. Nie stać nas było na jakieś drogie zabiegi upiększające, więc musiałam z tym żyć, a staniki z push-up XXL nie sprawdzały się w łóżku. Kiedy na Instagramie zobaczyłam przemiany dziewczyn stosujących Sensual Shape, natychmiast go kupiłam. Już po 2 tygodniach moje piersi wróciły do dawnego stanu sprzed ciąży i jeszcze urosły o rozmiar. Teraz noce spędzam w ramionach męża, a moje doznania w łóżku są znacznie mocniejsze!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: