SustaFix dla stawów: leczy stawy i tkanki w 10 dni!

SustaFix dla stawów: leczy stawy i tkanki w 10 dni!

Leczy stawy i tkanki w 10 dni!

 • Uśmierza ból i opuchliznę stawów po 1 użyciu
 • Pomaga w zapaleniu stawów, artrozie i osteochondrozie w 10 dni
 • Eliminuje zapalenie powodowane przez chorobę
 • Opatentowana formuła, zawierająca naturalne składniki

SustaFix – gwarantowane zdrowe stawy! Swobodne poruszanie się i szczęśliwe aktywne życie!

SustaFix dla stawów: leczy stawy i tkanki w 10 dni!

Nie wolno ignorować bólu stawów! Choroby tkanki chrzęstnej to najpowszechniejszy problem zdrowotny na całym świecie, niezależnie od wieku. 87% populacji cierpi na dolegliwości stawów, ścięgien, mięśni i tkanki łącznej. Zacznij działać natychmiast!

Choroby stawów, kości i mięśni pogarszają jakość życia. U 7 na 10 osób prowadzą do zapalenia otaczających tkanek, zapalenia błony maziowej, deformacji, bólu i stałego kalectwa!

SustaFix zaufaj leczniczej sile rzadkich składników!

SustaFix dla stawów: leczy stawy i tkanki w 10 dni!

 1. Ekstrakt propolisowy Uśmierza opuchliznę i ból, ma silne działanie tonujące naczynia krwionośne, pomaga rozpuszczać skrzepy krwi. Aktywnie leczy tkanki, aktywuje procesy metaboliczne
 2. Sok cedrowy Zwiększa krążenie krwi w żyłach, uśmierza zapalenie, poprawia przepływ krwi, pomaga usuwać skrzepy krwi. Uzdrawia i wzmacnia stawy w przypadku zapalenia stawów i artrozy
 3. Jad pszczeli Poprawia mikrokrążenie krwi, uśmierza skurcze mięśni
 4. Oliwa z oliwek Naturalny lek, stymuluje krążenie krwi, dobrze się wchłania
 5. Wyciąg z kasztanowca zwyczajnego Stymuluje przeciwzakrzepowe działanie osocza krwi, zwiększa produkcję antytrombiny, stymuluje napełnianie żył, zwłaszcza w przypadku patologicznych zmian, obniża lepkość krwi, ma działanie antyzapalne
 6. Wyciąg z barciaka Tonuje ścianę mięśniową żył otaczających stawy, dodając im sprężystości i elastyczności, przyśpiesza metabolizm

Jak stosować SustaFix

 • Weź niewielką ilość kremu.
 • Wmasuj ją w dotkniętą strefę.
 • Poczekaj, aż produkt całkowicie się wchłonie
 • Powtarzaj codziennie

Skuteczność SustaFix udowodniona przez lekarzy i pacjentów

Susan B. Hastings Wiodąca specjalistka Narodowego Instytutu Traumatologii i Ortopedii 27 lat doświadczenia zawodowego

Jedynie 3 na 10 osób zwraca uwagę na pierwsze objawy choroby. Około 47% uważa, że nieznaczące objawy choroby, takie jak strzelające kolana, bolesność kości, okresowe bóle mięśniowe nie wymagają wizyty u lekarza. Konsekwencją takiego zaniedbania jest deformacja tkanek. I, oczywiście, pieniądze, gdyż choroba staje się z czasem coraz cięższa, a odpowiednia terapia coraz dłuższa i droższa. Moim pacjentom z chorobami stawów i chrząstki polecam krem SustaFix. Ten krem przenika głęboko do torebki stawowej i namierza strefę zapalną. Unikatowe składniki SustaFix regenerują uszkodzone tkanki chrzęstne w 80% w porównaniu do produktów analogicznych, uśmierzają ból i zapalenie stawów, przywracają ich normalną funkcję. Stymuluje produkcję mazi stawowej, syntezę hialuronianu i proteoglikanów, zapobiega złogom minerałów i chroni tkankę chrzęstną i stawy przed szkodliwymi procesami.

Dziesiątki tysięcyzadowolonych klientów na zawsze pozbyło się bólu dzięki SustaFix

Laura, 35 (z: Sandomierz)

Wylądowałam w szpitalu ze spuchniętym ramieniem. Powiedzieli, że chodzi o staw. Leczyli mnie witaminami, zastrzykami, kroplówkami: wszystko na nic. Problem wciąż wracał. Na forach, które traktowały o moim problemie, odkryłam SustaFix. Chciałam, by uzupełnił moją terapię lekami, ale ostatecznie całkowicie przeszłam na niego i nie żałuję!

Iwona, 27 ( z: Siedlce)

Mój tata ma zapalenie stawu kolana. Przez chwilę dostawał zastrzyki w kolano, ale przestał, gdyż nie pomagały. Jego lekarz przepisywał mu wszystko, mając nadzieję, że znajdzie coś, co działa, dopóki koledzy z pracy nie polecili tacie tego kremu. Teraz wszystko jest ok, krem pomaga. A cena jest przystępna. Nigdy się nie wie.

Irena, 53 ( z: Kock)

Widzę, że nie jestem jedyna, która skorzystała z tego kremu! Udało mi się uniknąć operacji, gdyż zorientowany doktor przepisał mi SustaFix. Po jednym cyklu leczenia moje stawy wróciły do normalności, koniec bólu i puchnięcia. Dokładnie tego potrzebowałam!

Sylwia, 47 ( z: Odrzywół)

Ignorowanie bólu jest złe!!! Leczenie tak poważnej choroby homeopatią jest bez sensu, uwierzcie mi!!! Sama na to cierpiałam! Dopiero później lekarz polecił mi SustaFix. Dlaczego nie wspomniał o tym wcześniej?!!!

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: