Tonosin: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch w 2 tygodnie

Tonosin: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch w 2 tygodnie

Stosując tę metodę, nawet przy głośnych szumach i sporym ubytku słuchu możesz:

 • „wyłączyć” przeszkadzające dźwięki – znaczne postępy już w ciągu pierwszych 2-3 dni
 • Zacząć słyszeć wyraźnie i bez zakłóceń w ciągu 2 tygodni
 • Zregenerować i wzmocnić komórki nerwu słuchowego nawet 3 razy bardziej
 • Ochronić uszy przed nadmiernym hałasem i innymi czynnikami zewnętrznymi, negatywnie wpływającymi na narząd słuchu
ZAMÓWIĆ

Formuła ta jest tak skuteczna, gdyż działa na 3 płaszczyznach jednocześnie:

 1. ZWALCZA PRZECZULICĘ SŁUCHOWĄ. Działanie innowacyjnej metody koncentruje się w pierwszej kolejności na oddzielaniu standardowych, świadomie słyszalnych dźwięków od tych, które słyszy wyłącznie osoba zmagająca się z problemem szumów usznych. Następnym etapem jest stopniowa neutralizacja wszelkich zakłócających słyszenie szumów, aż po ich całkowity zanik.
 2. POPRAWIA JAKOŚĆ SŁUCHU. Składniki aktywne zawarte w formule szybko redukują zakłócenia występujące w układzie słuchowym i usprawniać przepływ krwi przez naczynia krwionośne znajdujące się w części ucha wewnętrznego. To wszystko przekłada się na 3-krotnie lepszą jakość słuchu.
 3. OCHRANIA UKŁAD SŁUCHOWY. Formuła ta intensywnie wzmacnia kanał doprowadzający fale dźwiękowe do błony bębenkowej, zapobiegając uszkadzaniu komórek ucha wewnętrznego pod wpływem czynników zewnętrznych (np. hałasu) – dzięki temu układ słuchowy znajduje się pod stałą ochroną i jest odporny na zakłócenia.

Wysoka skuteczność Tonosin to zasługa najsilniej stężonych ekstraktów pochodzenia roślinnego, witamin oraz najcenniejszych minerałów.

Tonosin: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch w 2 tygodnie

ZAMÓWIĆ

Oto składniki, które zamknięto w każdej kapsułce:

 • MIŁORZĄB JAPOŃSKI. Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.
 • CYNK. Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.
 • WITAMINY B6 I B12. Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.
 • MAGNEZ. Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.

Dzięki formule Tonosin eliminacja szumów usznych wreszcie jest:

SKUTECZNE. Za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników o wyjątkowo wysokim stężeniu, zakłócające słyszenie dźwięki redukowane są już w ciągu 2-3 dni. W ciągu 14 dni możesz słyszeć 3-krotnie lepiej.

ZDROWA I BEZPIECZNA. Tonosi to wyłącznie naturalne składniki, a w tym najwyższe stężenie dobroczynnych ekstraktów z miłorzębu japońskiego. To również poprawa słuchu bez przedłużających się badań audiologicznych i skomplikowanych zabiegów. Wystarczy 2-3 kropelki dziennie dziennie!

Tonosin: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch w 2 tygodnie

Opinia eksperta

Nazywam się Tomasz Kaczmarczyk i od ponad 10 lat zajmuję się tworzeniem rozwiązań pozwalających wyeliminować szumy uszne za pomocą medycyny naturalnej. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że schorzenie to w znacznym stopniu utrudnia codzienne funkcjonowanie. Ogromne problemy ze słuchem, zmniejszona zdolność koncentracji, bóle głowy, napięcie i rozdrażnienie, a nawet nerwica i depresja – codziennie spotykam się z takimi przypadkami u osób nim dotkniętych.

Wiele osób przychodzi do mnie z informacją uzyskaną od innych specjalistów, że najprawdopodobniej będą musieli już zawsze z tym żyć. Dla takich osób mam bardzo dobrą wiadomość:

Wcale nie musisz przyzwyczajać się do tych uciążliwych dźwięków. Opracowano bowiem metodę, która niweluje wszelkie szumy, szmery, trzaski, dzwonienie, dudnienie i piski w uszach nawet w 2 tygodnie. Co najważniejsze, jest to naturalna metoda, która nie wymaga przechodzenia skomplikowanych, bolesnych zabiegów obciążonych ryzykiem niebezpiecznych powikłań.

Recenzje

Trudno mi było uwierzyć w to, że kiedykolwiek uporam się z tymi strasznymi dźwiękami, których codziennie doświadczały moje uszy. Jakieś takie dudnienie, szelesty, trzaski – sam diabeł by się przestraszył… Tymczasem Tonosin zadziałał natychmiast. Nie dość, że w ciągu kilku dni pozbyłam się tych natrętnych odgłosów, to jeszcze zaczęłam słyszeć dużo lepiej, niż kiedyś! Dziękuję za Tonosin!”

Bożena Dziedzic, 59 lat, Suwałki

Od kiedy mam Tonosin, uwielbiam tę błogą ciszę. Wreszcie mogę się nią w pełni delektować, relaksować się i nic a nic mi w tym nie przeszkadza – żadne szumy i szmery. To naprawdę cudowne uczucie!”

Elwira Krzysztoń, 45 lat, Kraków

Przyznam, że normalne życie z szumami usznymi nie istnieje. Szczególnie w pracy, gdy masz się skupić i skoncentrować. Niby jak, skoro ciągle Ci coś szumi? Zamiast myśleć o pracy, zamartwiasz się swoim zdrowiem. I tak co dzień. Na szczęście odkryłem Tonosin. Bez tego nie ma co myśleć o powrocie do normalnego życia.”

Wojciech Miazga, 34 lata, Inowrocław

Tonosin stosuję od około 3 tygodni. Różnica pomiędzy tym, co było wcześniej, a tym, co jest teraz, jest dla mnie wręcz niebywała. Szumy zniknęły całkowicie, słyszę dobrze i wyraźnie, nawet z daleka! Słyszę lepiej, niż kiedykolwiek!”

Barbara Krysta, 50 lat, Słupsk

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: