Trichovell: zagęścisz włosy o 67% w 28 dni i raz na zawsze zapomnisz o łysinie

Trichovell: zagęścisz włosy o 67% w 28 dni i raz na zawsze zapomnisz o łysinie

 • Zagęścić włosy o co najmniej 67% – w zaledwie 4 tygodnie;
 • Radykalnie wzmocnić cebulki włosów – i zatrzymać wypadanie włosów w przyszłości;
 • intensywnie nawilżyć, zregenerować i odżywić nawet najbardziej zniszczone włosy i skórę głowy;
 • natychmiast zatrzymać wypadanie włosów i nawet 4-krotnie je pogrubić – i dzięki temu zyskać efekt jeszcze większej objętości fryzury;
 • zyskać zdrowe, gęste włosy w 28 dni – i cieszyć się tym efektem już na stałe,
 • a dzięki temu pozbyć się kompleksów spowodowanych wypadaniem włosów, odzyskać poczucie atrakcyjności i pewność siebie…
ZAMÓWIĆ

JEST W 100% BEZPIECZNA I DZIECINNIE PROSTA W STOSOWANIU

Dzięki niej – zapomnisz o doprowadzającym Cię do rozpaczy wypadaniu włosów. Przestaniesz z przestrachem spoglądać na poduszkę, umywalkę czy sitko od prysznica, widząc tam swoje włosy. Nie będziesz ukrywać się pod czapkami, kapeluszami czy kapturami, tylko z dumą będziesz prezentować swoją gęstą czuprynę. Odzyskasz pewność siebie, znów poczujesz się atrakcyjnie i będziesz wyglądać nawet 15 lat młodziej.

Skuteczność kuracji Trichovell została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez francuski ośrodek badawczy w Paryżu. To odkrycie na skalę światową, które zdobyło uznanie i podziw wybitnych specjalistów ds. kosmetologii i trychologii.

Trichovell: zagęścisz włosy o 67% w 28 dni i raz na zawsze zapomnisz o łysinie

ZAMÓWIĆ

Opinia specjalisty

Przez pół roku prowadziłam intensywne badania laboratoryjne. Wierność naturze, wiedza naukowa, cierpliwość i odrobina szczęścia szybko zaowocowały.Opracowałam unikalną transdermalną, papillo-aktywującą formułę na błyskawiczny porost włosów. Jej przełomowość polega na tym, że aktywuje i przywraca do życia nawet martwe mieszki włosowe oraz pobudza komórki macierzyste do produkcji nowych włosów. To pierwsza i jedyna taka formuła na świecie. Natychmiast zgłosiłam ją do badań na szeroką skalę. Jej 98% skuteczność potwierdziły największe ośrodki badawcze w Europie i USA! Jeszcze w trakcie testów moja transdermalna, papillo-aktywująca formuła przyspieszająca porost włosów w naturalny sposób przywróciła gęste i zdrowe włosy tysiącom ochotników!

 

Trichovell zawiera wyłącznie naturalne, bezpiecznie i super-skuteczne substancje pobudzające porost włosów. Zadbałam o to, żeby każdy mógł tę kuracje przeprowadzić samodzielnie w domu. Umieściłam papillo-aktywującą formułę w łatwym do stosowania transdermalnych plastrach, które można używać codziennie. Wystarczy nakleić plaster na noc na oczyszczoną skórę głowy, na skronie, kark, czoło lub za uszami. To wystarczy, by następnie obserwować, jak dzień po dniu włosy stają się coraz gęstsze, grubsze i zdrowsze

prof. Sylwia Moczydłowska, naukowcem, specjalistką z zakresu trychologii laboratoryjnej

Gwarancja potrójnej satysfakcji

 1. Gwarancja oryginalności – w kuracji Trichovell zamknięto formułę papillo-aktywującą, która pobudza i przywraca do życia nawet martwe mieszki włosowe i komórki macierzyste do produkcji nowych włosów. Jej skuteczność potwierdzają testy kliniczne. To pierwsza i jedyna tak innowacyjna formuła. Dlatego możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie oryginalny produkt, dostępny jedynie za pośrednictwem tej strony.
 2. Gwarancja jakości – ze względu na zaawansowany proces wytwarzania papillo-aktywującej formuły na porost włosów, Trichovell spełnia najwyższe standardy jakości. Wszystkie składniki kuracji zostały poddane szczegółowym badaniom. Testy laboratoryjne potwierdziły, że kuracja nie powoduje podrażnień ani łupieżu, nie przetłuszcza włosów i jest całkowicie bezpieczna w stosowaniu. Wszystko po to, żeby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 3. Gwarancja zadowolenia – liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają najwyższą skuteczność Trichovell. Na podstawie tych wyników kuracja zdobyła uznanie wybitnych specjalistów ds. trychologii z całego świata, którzy polecają ją swoim klientom. Są oni pewni, że zagęścisz włosy o co najmniej 67% w 28 dni i na zawsze zatrzymasz ich wypadanie.

Trichovell: zagęścisz włosy o 67% w 28 dni i raz na zawsze zapomnisz o łysinie

Wszyscy znajomi, rodzina i przyjaciele będą pod wrażeniem Twojej metamorfozy. Już za niespełna miesiąc będziesz mieć gęste, mocne i zdrowe włosy!

 • ZAGĘSZCZENIE FRYZURY O 67%
 • ZLIKWIDOWANIE ZAKOLI I PRZEŚWITÓW
 • KONIEC WYPADANIA WŁOSÓW
 • WZMOCNIENIE I POGRUBIENIE WŁOSÓW
 • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
 • W 100% NATURALNA METODA

Opinie

Zacząłem tracić włosy wcześnie, bo już pod koniec technikum. Przez to zawsze wyglądałem starzej od rówieśników. A w ostatnich latach to w ogóle jak dziad. Do czasu, aż odkryłem ten Trichovell. Włosy mi po tym rosły jak dzikie i normalnie wyglądam ze 20 lat młodziej! A podobno tylko bogaci mogą być wiecznie młodzi…

Sebastian Trzcina, 42 lata, Świnoujście

Aż nie do pomyślenia, że taka prosta metoda czyni takie cuda. Po prostu naklejasz ten plaster na skórę, a później obserwujesz, jak na Twojej głowie robi się coraz gęściej i gęściej od włosów. Niesamowite. Skorzystałam już ja, moje siostry i kuzynki. Polecam z całego serca!

Milena Gratko, 38 lat, Radom

Dzięki tej kuracji odzyskałem męski wygląd w zaledwie 3 tygodnie. Pozbyłem się „łysiny mnicha” i nikt już ze mnie nie żartuje: „Bartek, to kiedy do zakonu?”. Przeciwnie, mam wrażenie, że wzbudzam większy szacunek, a i kobiety jakieś bardziej zainteresowane się zrobiły. Dzięki!

Bartosz Jastrzębski, 31 lat, Poznań

Po rozwodzie myślałam, że taka stara baba z rzadkimi włosami i prześwitami już nie spotka żadnego mężczyzny do związku. Prawdę mówiąc, byłam o krok od rozpaczy. Do momentu, aż skorzystałam z tej kuracji. To niesamowite, ale wystarczyły 4 tygodnie, żebym zyskała piękne, bujne włosy! Szybko znalazłam partnera i faceci nadal się za mną oglądają!

Elżbieta Kania, 56 lat, Białystok

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: