Vivese Senso Duo Oil: w 1 miesiąc wzmocnisz włosy, zatrzymasz ich wypadanie, a następnie zagęścisz włosy o 67%!

Vivese Senso Duo Oil: w 1 miesiąc wzmocnisz włosy, zatrzymasz ich wypadanie, a następnie zagęścisz włosy o 67%!

  • Odzyskasz gęste, mocne i lśniące kosmyki
  • Zahamujesz wypadanie włosów
  • Znów poczujesz się atrakcyjnie
  • Odbudujesz uszkodzoną strukturę włosów
ZAMÓWIĆ

Cała prawda o utracie włosów

Gdy nagle włosy stają się cieńsze i słabsze, to znak, że mieszki włosowe zaczynają tracić zdolności regeneracyjne. Wreszcie całkowicie przestają produkować nowe włosy. Prowadzi to uśpienia mieszków w fazie telogenu – i w konsekwencji – do obumierania włosów. Rozpoczyna się proces łysienia, który u każdego przebiega inaczej: niekiedy rozwija się bardzo szybko, a utrata włosów jest wyjątkowo drastyczna, innym razem trwa latami. Jednak skutek jest w obu przypadkach taki sam – szare, matowe, cienkie kosmyki, a ostatecznie niemal całkowita utrata włosów.

Specjaliści są zgodni: do pozbycia się problemów z przerzedzonymi i słabymi włosami potrzeba ogromnej siły woli, czasu i cierpliwości. To niewiarygodny wysiłek.

Dlatego w odpowiedzi na potrzeby tysięcy kobiet i mężczyzn, zmagających się z łysieniem i przerzedzeniem się włosów opracowano specjalistyczny olejek Vivese Senso Duo Oil.

Fenomen tego rozwiązania polega na tym, że działa on aż na trzech płaszczyznach:

  • POMAGA ZATRZYMAĆ WYPADANIE WŁOSÓW. Nigdy, ale to przenigdy nie pobudzisz mieszków włosowych, stosując zwykłe zabiegi pielęgnacyjne czy likwidując niedobory witamin. Oznacza to, że nie wystarczą nawet najlepsze odżywki. Włosy zaczną wypadać z różnych powodów, prędzej czy później. Ten sposób ułatwi zakotwiczenie włosa mocno w cebulce, tak aby mięsień mógł utrzymać włos. W rezultacie nawet przy myciu i czesaniu pozostanie on na swoim miejscu, a Twoja fryzura staje się coraz bardziej bujna nawet przy bardzo długich włosach.
  • STYMULUJE ODRASTANIE WŁOSÓW. Od momentu gdy rozpoczniesz kurację, faza aktywnego wzrostu włosów (faza anagenowa) ulegnie wydłużeniu, a faza wypadania (telogenowa) zostanie skrócona. Dzięki temu włosy wkroczą w swój prawidłowy cykl rozwoju: mieszki będą mogły się powiększać i rozszerzać, a cebulki staną się zdrowsze. Wkrótce łatwiej zauważysz, że włosów jest więcej, są one grubsze, mocniejsze i lepiej odżywione, a przerzedzone miejsca są mniej widoczne. Włosy nabiorą blasku, witalności i objętości.
  • UŁATWIA ODBUDOWĘ I WZMACNIA WŁOSY. Wraz z rozpoczęciem kuracji nastąpi proces regeneracji i wzmacniania włosów (osłabionych wcześniej z powodu niewłaściwej pielęgnacji czy zaburzeń hormonalnych i innych czynników). W tym czasie wzrośnie produkcja budulca włosa na poziomie komórkowym – pusty dotąd mieszek zacznie się wypełniać materiałem z którego powstanie nowy włos. W rezultacie pasma będą wyglądać na znacznie mocniejsze niż obecnie. Włosy będą gęstsze, grubsze i bardziej lśniące niż kiedykolwiek wcześniej.

Vivese Senso Duo Oil: w 1 miesiąc wzmocnisz włosy, zatrzymasz ich wypadanie, a następnie zagęścisz włosy o 67%!

ZAMÓWIĆ

Czym jest Vivese Senso Duo Oil?

To unikalny i w 100% bezpieczny preparat w formie olejku o ukierunkowanym działaniu regenerującym mieszki włosowe.

 

Twórcy formuły umieścili w olejku aż 30 substancji czynnych, m.in. biotynę, kwiat kamelii i olej z nasion rokitnika. Jednak sekret tego rozwiązania dopełnia innowacyjna kompozycja 3 składników. W olejku Vivese Senso Duo Oil użyto je po raz pierwszy na tak szeroką skalę.

 

Mowa o opatentowanym połączeniu 3 składników aktywnych: tarczycy bajkalskiej, kiełków soi i pszenicy. Substancje w nich zawarte wykazują dobroczynne działanie na regenerację korzeni włosów oraz na wydłużenie anagenowej fazy wzrostu, przy jednoczesnym skróceniu fazy telogenowej.

Co to oznacza? W rezultacie włosy podatne na rozpad i powolną śmierć mogą otrzymać drugie życie, a Ty możesz uzyskać długie, świetnie odżywione i gęste kosmyki.

STOSOWANIE VIVESE SENSO DUO OIL JEST:

  • Nie musisz stosować kosztownych zabiegów na zagęszczenie włosów. Nie musisz ograniczać farbowania włosów, ani zmieniać sposobu ich rozczesywania. Jedyne, co musisz, to pamiętać o nanoszeniu preparatu i dokładnym wmasowaniu go w skórę głowy, aż do całkowitego wchłonięcia, 3 razy w tygodniu – by później móc cieszyć się z rezultatów.
  • Połączenie aż 30 składników aktywnych, w tym tarczycy bajkalskiej z kiełkami soi i pszenicy nie tylko umożliwia pobudzenie wzrostu włosów. Dzięki swoim naturalnym właściwościom kosmetologicznym preparat przywraca włosom zdrowy wygląd, witalność i gładkość.

Vivese Senso Duo Oil: w 1 miesiąc wzmocnisz włosy, zatrzymasz ich wypadanie, a następnie zagęścisz włosy o 67%!

POZNAJ OPINIE OSÓB STOSUJĄCYCH VIVESE SENSO DUO OIL

Kompleksy z powodu brzydkich włosów zaczęły się w podstawówce. Strasznie zazdrościłam koleżankom z bujnymi fryzurami, ja sama miałam tzw. mysi ogonek… Próbowałam jakichś kapsułek, zabiegów u fryzjerów, popularnych wcierek, ale włosy robiły się tylko cięższe, przez co wyglądały jeszcze gorzej. Myślałam, że taka się już urodziłam i trzeba z tym żyć… Do momentu, kiedy dostałam na urodziny od siostry kurację Vivese Senso Duo Oil. To było nieziemskie! Już po kilkunastu dniach zaczęłam zauważać tzw. baby hair, a kilka tygodni później miałam już zauważalnie grubsze, gęstsze i bardziej lśniące włosy! Czuję, że z szarej myszki przemieniłam się w piękną kobietę – a to wszystko po zaledwie 6 tygodniach! Nie mogę się doczekać, jakie będą efekty po 3 miesiącach kuracji!

Natalia, 43 lata, Białystok

Od kiedy pamiętam, moim marzeniem były gęste, piękne, imponujące włosy do pasa. Stosowałam oczywiście różne strategie, żeby je osiągnąć, wiadomo – herbatki, maski, wcierki itd. Ale gdy tylko włosy robiły się długie, natychmiast wypadały. Szukałam złotych sposobów na forach, ale nic z tego. W końcu zdobyłam się na odwagę – zapytałam koleżankę ze studiów, która po wakacjach wróciła z olśniewającymi, bujnymi, niesamowicie długimi włosami – jaki jest jej sekret? Byłam przekonana, że musiała je sobie wszczepić albo są sztuczne! Ona wybuchła śmiechem i powiedziała – to po prostu nowa kuracja Vivese Senso Duo Oil! Natychmiast postanowiłam ją wypróbować i to była najlepsza decyzja w moim życiu! Włosy z dnia na dzień stawały się gęstsze i mocniejsze, a do tego rosły jak szalone! Dzięki Vivese Senso Duo Oil wreszcie spełniłam moje marzenie, dziękuję!

Monika, 22 lata, Poznań

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: