Weicode: odchudzanie poprzez naturalne spalanie tłuszczu

Weicode: odchudzanie poprzez naturalne spalanie tłuszczu

Jeśli organizm przestaje otrzymywać energię z węglowodanów, po 7-10 dni wchodzi w stan ketozy. To węglowodanowa głodówka komórek, w czasie której trwa proces przekształcenia się tkanki tłuszczowej w energię.

 

Ciała ketonowe, powstające w wątrobie, są głównym źródłem energii dla mózgu podczas ketozy.Odżywiają mięśnie i zapobiegają złogom tłuszczu. W wyniku tego procesu stare złogi tłuszczu znikają, a masa ciała zmniejsza się.

ZAMÓWIĆ

ZWIĘKSZA POZIOM KETONÓW W ORGANIZMIE DLA SPALANIA TŁUSZCZU

  • Minimalizacja węglowodanów w diecie
  • Spadek glukozy we krwi
  • Nie ma potrzeby wytwarzania insuliny
  • Brak insuliny — brak uczucia głodu

Weicode: odchudzanie poprzez naturalne spalanie tłuszczu

ZAMÓWIĆ

ZASADA DZIAŁANIA WEICODE

Zazwyczaj do osiągnięcia ketozy jest wymagane od 7 do 10 dni.

 

Zaledwie 20 kropli Weicode skróci ten czas do 40-50 minut w ciągu których organizm wyprodukuje wystarczającą ilość ciał ketonowych i zacznie przerabiać nagromadzone komórki tłuszczowe i złogi w energię.

 

Sposób użycia: 1-2 razy dziennie rozpuścić 20 kropli w 100 ml wody

UWAGA:
Weicode NIE ZAWIERA syntetycznych, silnych leków psychotropowych, a także substancji hormonalnych

SKŁADNIKI AKTYWNE WEICODE

LEGENDARNYCH POMOCNIKÓW W WALCE Z NADWAGĄ, AKTYWUJĄCYCH PROCES KETOZY W 40 MINUT

  • Ananas przyspiesza proces odchudzania dzięki wysokiej zawartości bromelainy.
  • Tyrozyna nieistotny aminokwas, który redukuje tyroksynę (hormon tarczycy), który warunkuje prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i nadnerczy.
  • Ekstrakt ze skórki kumkwatu pomaga wzmocnić układ odpornościowy, normalizuje pracę układu pokarmowego, usuwa toksyny i radionuklidy z organizmu.
  • Papaja aktywuje metabolizm, pomaga proteinom szybciej się rozkładać, a jednocześnie nie zamieniają się w tłuszcze.
  • Ekstrakt z nasion guarany silny stymulant. Znacząco poprawia krążenie krwi dzięki tonizującemu działaniu guraniny (kofeiny).
  • Niacyna uczestniczy w przebiegu procesów redoks.

CO MÓWIĄ EKSPERCI O WEICODE:

Weicode: odchudzanie poprzez naturalne spalanie tłuszczu

Podczas ketozy tłuszcze dzielą się na kwasy tłuszczowe i glicerynę, które następnie są przekształcane w ciała ketonowe. Jednak ketoza uruchamia się tylko w przypadku całkowitego wyczerpania zapasów glikogenu w wątrobie i tkance mięśniowej, co zazwyczaj dzieje się w ciągu 7 – 10 dni.

 

Aby przyspieszyć ten proces, a tym samym spalanie tłuszczu polecam swoim pacjentom biododatek Weicode. Ten środek doskonale wzmacnia organizm podczas Weicodey:wzbogaca w witaminy, hamuje uczucie głodu, usuwa zmęczenie i niepokój.Ale główną właściwością Weicode jest blokowanie wchłaniania węglowodanów, które rozkładają się do glukozy (cukru), są wchłaniane do krwi i prowadzą do nadwagi.

 

Z Weicode odchudzanie przebiega bez szkody dla zdrowia, szybko i bez załamań.

Irena Petrycka dietetyk centrum medycznego “Żywienie, Zdrowie i Uroda”

JAKIEŚ PYTANIA? PRACUJEMY DLA CIEBIE

CZY ŚRODEK JEST ODPOWIEDNI DLA WEGETARIAN?
Weicode nie był testowany na zwierzętach, nie zawiera żadnych skłądników pochodzenia zwierzęcego, i jest zgodny z wegatariańskimi i wegańskimi zasadami.

WIELE PIGUŁEK NA ODCHUDZANIE WPŁYWA NA RÓWNOWAGĘ HORMONALNĄ. JAK WYPADA W TYM ZAKRESIE WEICODE?
Weicode nie zawiera substancji powodujących zaburzenia hormonalne.

JAK DŁUGO MOŻNA BYĆ NA DIECIE KETO I PRZYJMOWAĆ WEICODE?
Rekomendujemy stosowanie produktu i odchudzanie się przez 30 dni. Jeśli jest to konieczne, terapię można powtórzyć po tygodniowej przerwie.

CZY NALEŻY ŚCIŚLE PRZESTRZEGAĆ ZASAD DIETY KETO, CZY MOŻNA ZAŻYWAĆ ŚRODEK JAKO SUPLEMENT I CHUDNĄĆ?
Preparat został specjalnie zaprojektowany, aby przyśpieszać produkcję ciał ketonowych dla zamiany tłuszczu w energię – czyli, innymi słowami, dla spalania tłuszczu. W przypadku, jeśli ilość węglowodanów będzie większa od tłuszczy, efekt będzie mniej zauważalny

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRE JUŻ ZOBACZYŁY EFEKTY:

Dla mnie Weicodea stała się ratunkiem.Nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim – jedz wszystko, co kochasz i chudnij. Rzecz w tym, że zawsze miałam nadmiar tłuszczów i węglowodanów w diecie.To skutkowało nadwagą 95 kg w wieku 29 lat. W sumie wystarczyło lekko skorygować ilość przyjmowanych węglowodanów, aby waga zaczęła się zmniejszać.Chociaż nadal lubię jeść frytki.Potem dowiedziałam się o Weicode Po zażyciu biododatku proces ruszył jeszcze szybciej. W sumie minus 30 kg w 4 miesiące.A frytki nadal jem.

Marta

Jak dawno sięgam pamięcią – zawsze byłam na diecie. Głodówki, problemy ze snem i ze skórą były moim chlebem codziennym. Uzyskiwałam minus na wadze, ale po tym następowały ataki objadania się i tak w kółko. O Weicode dowiedziałam się od dietetyka.Zaczęłam to zażywać, a przed tym zrobiłam test na ciała ketonowe, początkowo było 0,9 mol, po Weicode analiza wykazała prawie 10 mol. Zmniejszyłam ilość spożywanych węglowodanów i efekt od razu mnie ucieszył. Co tydzień widziałam na wadze minus 4-5 kg. Dla mnie to była prawdziwa magia.Moje samopoczucie było świetne, głodu nie było, spałam po 7 godzin.

Wiktoria

Jak mało wiemy o swoim organizmie.Ja nawet nie myślałam o tym, jakie skomplikowane procesy odbywają się w nim dopóki nie poszłam do dietetyka i nie słyszałam o ketozie. Jestem leniwa. Wyjście na siłownię zamieniałam głodówką.Jeśli dziś zjadłam coś tuczącego – jutro zrobię dzień oczyszczający.Waga wahała się +/- 3 kg.O Weicode mogę powiedzieć jedno – warto zainwestować!Na diecie keto z tym biododatkiem udało mi się zrzucić rekordowe 15 kg i osiągnąć swoją idealną figurę bez załamań. Badania wykazały powiększenie ketony zaledwie 6 razy, ale wciąż jestem bardziej niż zadowolona z wyniku.

Katarzyna

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: