Activestin odchudzanie: da ci wymarzoną sylwetkę!

Activestin odchudzanie: da ci wymarzoną sylwetkę!

Czytaj dalej, by dowiedzieć się…

 • kim jest młoda Polka, która przyczyniła się do odkrycia antidotum na nadwagę i dziś jest naszą dumą narodową
 • jakich czynów dopuścił się prezes amerykańskiego koncernu farmaceutycznego, że został skazany na chłostę przez singapurski sąd
 • oraz jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z kuracji i pozbyć się nadwagi praktycznie za darmo!
ZAMÓWIĆ

Udokumentowane efekty kuracji mówią same za siebie. Z jej pomocą każdy, kto chce schudnąć

Activestin odchudzanie: da ci wymarzoną sylwetkę!

 • zrzuca kilogramy w tempie 10 kg na 2 tygodnie – i może bezpiecznie kontynuować kurację, aż osiągnie pożądaną wagę
 • nie musi męczyć się dietami i treningami – stosując kurację wręcz nie należy zmieniać nawyków żywieniowych ani ciężko ćwiczyć fizycznie
 • minimalizuje ryzyko poważnych chorób: miażdżycy, cukrzycy, zwyrodnień stawów, a także zawału, wylewu, udaru
 • blokuje efekt jo-jo raz na zawsze – to dzięki temu, że organizm resetuje swoją pamięć tłuszczową i przestaje zbierać zapasy kalorii
 • podnosi poziom energii i siły mięśni 5-krotnie – dzięki czemu zwiększa produkcję hormonów szczęścia, gwarantujących dobry nastrój i entuzjazm każdego dnia!

Pracowali w pocie czoła przez długie miesiące

Po 17 miesiącach badań laboratoryjnych i testów klinicznych dokonaliśmy niemożliwego! Wynaleźliśmy połączenie roślinnych składników, które niszczy nadwagę raz na zawsze jednym ciosem. Potrzebowaliśmy tylko dowodów skuteczności i bezpieczeństwa.

Wysłaliśmy naszą kurację wraz z dokumentacją do badań 7 ośrodkom badawczym w Azji, Europie i USA. Świat naukowy zaczął o nas huczeć. Skuteczność naszej kuracji została potwierdzona ponad wszelką wątpliwość. Tylko w trakcie testów, skutecznie i bezpiecznie odchudziła 9 tysięcy osób. Nasze telefony nie przestawały dzwonić! Otrzymywaliśmy gratulacje od światowej sławy naukowców. Cieszyliśmy się. Do czasu, gdy…

ZAMÓWIĆ

Przekonaliśmy się, do czego ONI są zdolni

Activestin odchudzanie: da ci wymarzoną sylwetkę!

Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, co działo się później. Myślałam, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach… Dostaliśmy nauczkę o tym, do czego posuną się żądni zysku biznesmeni, których nie obchodzi ludzkie zdrowie i życie, a wyłącznie pieniądze – opowiada Ania ze łzami w oczach.

Nadchodził dzień prezentacji kuracji, gdzie podczas uroczystej gali mieliśmy otrzymać z urzędu patent na jej produkcję. 3 dni przed prezentacją w Singapurze pojawił się prezes amerykańskiego koncernu farmaceutycznego George R.

Przyleciał do nas prywatnym samolotem z samego Chicago. Zażądał spotkania. Nie chcieliśmy się zgodzić na spotkanie, ale on nie przyjmował odmowy. Po kilkudziesięciu uporczywych telefonach spotkaliśmy się z nim.

Nasz pierwszy proces sądowy

 • Później wszystko potoczyło się bardzo szybko. W Singapurze jest tak mało przestępstw, że procesy sądowe odbywają się natychmiast. Prezes z jego ochroniarzami, 3 godziny po naszym zgłoszeniu przestępstwa, był już na sali sądowej.
 • W sądzie prezes był spokojny i pewny siebie. – W walizce mam 100 tysięcy dolarów. Weź je sobie i zapomnijmy o sprawie. Za godzinę mam spotkanie z ministrem zdrowia, więc nie mam czasu – odezwał się do wysokiego sądu z nieskrywaną arogancją.
 • Sędziego ze złości zalała krew. Taka zniewaga! Singapurczycy są bardzo honorowi i problem korupcji, łapówek i przekupstwa praktycznie nie istnieje w ich kraju. A już na pewno nie w takich poważnych instytucjach jak sąd.
 • Sędzia o nic więcej nie pytał. – Za zastraszanie studentów, próbę przekupstwa i obrazę sądu, zostaje pan skazany na karę chłosty. 30 batów – na sali rozległ się odgłos sędziowskiego młotka.

KOMENTARZE

Izabela Warchoł

Miałam przyjemność uczyć Anię, gdy jeszcze była w podstawówce. Złote, niesamowicie uzdolnione dziecko, a do tego grzeczne. Zawsze jej kibicowałam i byłam pewna, że wiele osiągnie. Aż mi się łza w oku kręci!

Janusz Kozieł

proszę państwa. Wypowiem się, ponieważ męczyłem się z otyłością przed 7 lat. Wiadomo, jak to facet, lubię wypić piwko i zjeść coś dobrego. Żona truła mi całymi dniami, żebym coś z tym zrobił, bo cholesterol wysoki i być grubym to niezdrowe. A chrześnica moja z delegacji w Japonii mi przysłała tą kuracje więc spróbowałem dla świętego spokoju. Ale nie zmieniłem stylu życia. I straciłem 20 kg w niecały miesiąc, wyniki badań mam wreszcie w normie. Tak więc i zdrowszy jestem i wolny od narzekań małżonki

Renata

No dobrze, ale jakim cudem jakiś preparat składający się z naturalnych składników może odchudzać? Czy gdyby to było takie proste to by wcześniej na to naukowcy nie wpadli?

Mariusz

@Renata gdyby wszystko w świecie medycyny było takie łatwe, to byśmy teraz nie mieli żadnych chorób i byśmy żyli po 200 lat. Doszukujesz się dziury w całym, a tutaj mamy historyczny przełom medyczny!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: