Acupremax magnetyczne wkładki: pozbyć się bólu niemal natychmiast!

Acupremax magnetyczne wkładki: pozbyć się bólu niemal natychmiast!

 • Łagodzą dolegliwości bólowe
 • Wspierają detoks organizmu
 • Przynoszą relaks i odprężenie
ZAMÓWIĆ

Siła oddziaływania dobroczynnych magnesów

Czy wiesz, że dzieli Cię zaledwie kilka kroków (dosłownie) od zmiany w Twoim życiu? Już teraz możesz zupełnie naturalnie zmobilizować ciało do samoczynnych procesów naprawczych. Jak to możliwe? Stopy są “obrazem” całego naszego ciała – każdy narząd ma swój specyficzny punkt na podeszwie stopy.

WKŁADKI ACUPREMAX PRACUJĄ AKTYWNIE DLA ZDROWIA TWOJEGO CIAŁA

Acupremax magnetyczne wkładki: pozbyć się bólu niemal natychmiast!

 1. REDUKUJĄ DOLEGLIWOŚCI RÓŻNEGO POCHODZENIA
  Dzięki wykorzystaniu pola magnetycznego wkładki Acupremax działają w zakresie zmniejszania nieprzyjemnych dolegliwości, takich, jak ból, napięcie mięśni, czy obrzęki.
 2. STYMULUJĄ PROCESY NAPRAWCZE
  Sprzyjają poprawie obiegu krwi, dotlenianiu tkanek i łagodzeniu stanów zapalnych. Aktywizują dobroczynne procesy w tkankach miękkich, stawach, układzie nerwowym i skórze.
 3. POBUDZAJĄ PRACĘ ORGANÓW
  Każdy krok z wkładkami Acupremax sprzyja intensywnemu pobudzaniu receptorów wszystkich organów wewnętrznych. Taki swoisty “masaż” dobrze robi nie tylko stopom, ale również całemu organizmowi.
 4. WPŁYWAJĄ NA OCZYSZCZANIE ORGANIZMU
  Uciskanie receptorów na stopy aktywizuje kluczowe punkty oczyszczające. Dzięki temu tempo przemiany materii może się zwiększać, co pomaga w pozbywaniu się złogów toksyn i zrzucaniu nadwagi.
ZAMÓWIĆ

Wkładki Acupremax są:

 • proste i bezpieczne w użytkowaniu
 • wygodne i komfortowe w noszeniu
 • dyskretne i uniwersalne
 • niezwykle trwałe

Jak działają wkładki Acupremax?

Acupremax magnetyczne wkładki: pozbyć się bólu niemal natychmiast!

 1. Pomagają w redukcji różnego rodzaju dolegliwości
  Możemy odczuć ulgę, jeśli chodzi o ból stóp, kolan, kręgosłupa – pole generowane przez specjalne magnesy umiejscowione we wkładkach działa na nas już od pierwszego momentu. Dzięki tym siłom ból może być neutralizowany, przy jednoczesnym uruchomieniu naturalnych procesów naprawczych w obrębie całego ciała.
 2. Pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji ciała
  Wkładki zostały także wyposażone w specjalne wypustki, precyzyjnie rozmieszczone zgodnie z topografią poszczególnych stref refleksyjnych stóp. Stymulacja receptorów jest na tyle subtelna, że użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu, ale zarazem na tyle aktywna, że wywołuje odpowiednią reakcję w naszym ciele.
 3. Wspierają pozbywanie się toksyn z organizmu
  Dzięki takiemu detoksykującemu działaniu na cały organizm, możliwy jest sprawniejszy obieg krwi, co ma również przełożenie na rzadsze występowanie problemu lodowatych stóp, a także zimnych dłoni. Wkładki pomagają w usuwaniu toksyn, co sprawia, że przemiana materii może ulec przyspieszeniu.

Oni już poznali azjatycki sekret działania wkładek

„Długo nie umiałam sobie pomóc Od wielu lat cierpiałam z powodu tzw. wędrujących bólów niewiadomego pochodzenia. Pojawiały się w różnych częściach ciała, z różną mocą. Dzięki wkładkom Acupremax, które dostałam od wujka, w wieku 37 lat zaczynam na powrót cieszyć się życiem!”

“Codzienne wsparcie dla moich kolan Od ponad 5 lat miałem problem ze stawami kolanowymi, co rusz pojawiał się ból, były obrzęki, a ja nie mogłem normalnie wejść po schodach. Te wkładki dały mi nadzieję, że będzie lepiej. Z dnia na dzień ruchomość moich kolan jest lepsza, no i ból tak nie doskwiera”

„Rewelacyjne! W wieku 31 lat okazało się, że mam problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Nie mogłem zrozumieć: jak, dlaczego? W tym wieku? Teraz już wiem, że to przez siedzący tryb pracy. Nigdy bym nie przypuszczał, że taka rzecz jak wkładki do butów sprawi, że mój stan poprawi się, a lędźwie nie będą już tak dokuczać.”

„Pomogły mi w chudnięciu Podczas ciąży nabawiłam się nadwagi, której nie mogłam zrzucić. Mimo podjętych prób nie potrafiłam schudnąć. Wkładki Acupremax zakupiłam na dolegliwości stawowe… A tymczasem nie dość, że ze stawami lepiej, to jeszcze powoli zaczęłam wracać do prawidłowej wagi! To niesamowite.”

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: