Black Latte: węglowe latte dla łakomczuchów, którzy pragną schudnąć

Black Latte: węglowe latte dla łakomczuchów, którzy pragną schudnąć

 • Absorbuje tłuszcz, przekształcając go w energię
 • Usuwa toksyny i szkodliwe związki z organizmu
 • Hamuje apetyt i zapewnia wigor
 • Usuwa nadmiar płynów z organizmu
 • Wytwarza dopaminy (hormony szczęścia)

Najbardziej popularny środek na odchudzanie wśród światowych gwiazd!

 

Dietetyk Cynthia Pascal, konsultant ds. żywienia Charlize Theron i Sandra Bullock polecają dla szybkiego zmniejszenia wagi spożywanie węglowego latte zamiast przekąsek i/lub jednego z posiłków. Stymuluje ono przemianę materii, dodaje sił i energii do życia z korzyścią dla figury.Należy go stosować zamiast posiłku nie dłużej, niż miesiąc.W tym czasie można osiągnąć imponujące wyniki.

ZAMÓWIĆ

WIDOCZNY REZULTAT OD PIERWSZEGO DNIA!

Amerykańscy naukowcy w końcu znaleźli prosty i wygodny sposób, aby schudnąć, nie zmieniając dotychczasowego trybu życia. Tak powstała formuła napoju Black Latte, który w smaku niczym nie różni się od zwykłego, lubianego przez wszystkich latte, ale zawierają aktywowany węgiel, który aktywnie absorbuje tłuszcz i rozkłada go, usuwając z organizmu wszelkie toksyny i szkodliwe cząsteczki.Nadwaga znika, ale biust nie ulega zmniejszeniu. Black Latte przyspiesza przemianę materii i tłumi apetyt, co pozwala stabilnie chudnąć o 3-4 kilogramy tygodniowo bez dodatkowych obciążeń fizycznych i ograniczania się w jedzeniu.

Black Latte: węglowe latte dla łakomczuchów, którzy pragną schudnąć

ZAMÓWIĆ

100% działający skład, dzięki któremu można schudnąć szybko i bezpiecznie!

AKTYWOWANY WĘGIEL
Hamuje wchłanianie do 80% tłuszczu z pożywienia i gromadzenie się go w organizmie; zapewnia bezpieczny podział, przetwarzanie i wydalanie starych zapasów tłuszczu i substancji toksycznych.

MLEKO KOKOSOWE
Bezpośrednio wpływa na przyspieszenie metabolizmu 3-4 razy.Uruchamia w organizmie proces “samooczyszczania” — aktywnego przetwarzania złogów wewnętrznego tłuszczu, zgromadzonego w “boczkach”, brzuchu i na udach.

L-CARNITIN
Rozkłada i usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej, a wraz z nim przejawy nawet bardzo widocznego cellulitu; walczy z więdnącą skórą i pomaga uzyskać jędrne ciało po silnym odchudzaniu.

OMEGA-3
Zwiększa poziom leptyny, hormonu odpowiedzialnego za szybkość rozkładu tłuszczów w organizmie.Co ważne, nasz organizm nie jest w stanie produkować Omega-3, a dostaje je tylko z zewnątrz.

Stosowanie Black Latte

 • Wymieszaj 2 łyżeczki lub jedną łyżkę Black Latte w szklance lub filiżance z gorącą wodą
 • Spożywaj 1 porcję dziennie.Dla maksymalnego wchłaniania, zalecamy spożywanie napoju w czasie śniadania
 • Zalecany czas kuracji – 1 miesiąc

Black Latte: węglowe latte dla łakomczuchów, którzy pragną schudnąć

JAK BĘDZIE SIĘ ZMIENIAĆ TWOJE CIAŁO, GDY ZACZNIESZ STOSOWAĆ BLACK LATTE

 • 1 dzień. Zauważysz, że obudziłaś się rano rześka i wypoczęta
 • 5 dzień. Organizm pracuje już w trybie odchudzania, waga zmniejszyła się o 2-3 kg
 • 10 dzień. Jesteś wesoła, ważysz 5-6 kg mniej i nosisz ubrania o rozmiar mniejsze
 • 21 dzień. Organizm odmłodził się, twoje wymiary zmniejszyły się o 6-7 cm, a waga spadła o maks. 10 kg
 • 28 dzień. Schudłaś na 15-20 kg i nosisz seksowne ubrania, na 3 rozmiary mniejsze, wszyscy szaleją za tobą!

SKUTECZNOŚĆ BLACK LATTE JEST POTWIERDZONA WYNIKAMI BADAŃ KLINICZNYCH, PRZEPROWADZONYCH W KLINIKACH W USA, POLSKI I IZRAELA

W BADANIU WZIĘŁO UDZIAŁ 900 OSÓB, POSIADAJĄCYCH OD 10 DO 40 KG NADWAGI

 • Zmniejszenie wymiarów o 11-16 cm – 91%
 • Zmniejszenie masy ciała o 8-16 kg – 99%
 • Wyleczenie zgagi i ciężkości w żołądku – 100%
 • Normalizacja snu i zwiększenie wydolności – 97%
 • Zmniejszenie obrzęków i cellulitu – 94%

DZIĘKI BLACK LATTE OD MARZENIA DO EFEKTU— TYLKO JEDEN KROK!NIEKTÓRE Z 2350 OPOWIEŚCI NASZYCH KLIENTÓW

Mam tylko 30 lat, ale jeszcze niedawno ważyłam ponad 80 kilo. Do tego mam sporo problemów z żołądkiem, przez co nie mogę stosować wielu diet.Poza tym, nie tak łatwo znaleźć dietetyczne produkty w naszym małym miasteczku. Nigdy nie lubiłam uprawiać sportu, od dziecka.Jakoś zupełni mnie to nie kręci. Ale wszystko się zmieniło, kiedy dowiedziałam się o Black Latte. To rozpuszczalny napój o smaku mojego ulubionego Latte, który należy pić raz dziennie. Producent zaleca jeszcze picie 1,5 litra wody dziennie. Przez miesiąc robiłam wszystko według instrukcji i moje nadzieje nie zostały zawiedzione! Schudłam 16 kg w 4 tygodnie! To po prostu niewiarygodne.W tym czasie zupełnie zmieniłam swoją garderobę, ale co najważniejsze – mam teraz chłopaka! Kwiaty, randki, spacery w świetle księżyca! Myślałam, że czegoś takiego już nie będzie w moim życiu! Tfu, tfu, tfu! Chciałabym zamówić jeszcze jedno opakowanie. I za jakiś czas powtórzyć, aby efekt się utrzymał, a może nawet wzmocnił.

Natalia Gałącka,30 lat, Wąchock

Po urodzeniu trzeciego dziecka nie udało mi się wrócić do formy. Pozostały tłuste boczki, uda i brzuch jak u Zagłoby po beczce piwa. Bardzo mnie to irytowało, ale nie byłam w stanie nic z tym zrobić. Rzecz w tym, że jako wielodzietna matka – Polka nie mam za bardzo czasu na sport… Do tego z powodu masy alergii nie mogę trzymać się większości diet! I jeszcze niemowlak, którego karmię piersią. Z tego powodu nie jest łatwo wybrać odpowiednią żywność. Sąsiadka powiedziała mi, że jej siostrzenicy po porodzie pomogło schudnąć węglowe latte Black Latte. W instrukcji było napisane, że ten cudowny napój powinien pozbawić mnie mojego tłuszczu w zaledwie miesiąc. Przyznam, że nie wierzyłam. No bo jak? Jedna filiżanka dziennie, żadnego wysiłku i minus 15 kilo? Ale, tym nie mniej, przeczytałam skład – wszystko jest naturalne, poczytałam opinie. Zdecydowałam, że gorzej na pewno nie będzie. Zaczęłam stosować. Po tygodniu zaczęłam odczuwać pierwsze zmiany. Miałam więcej energii, lepiej spałam. Chociaż, oczywiście, może to tylko zbieg okoliczności – pogoda się poprawiła, najmłodsze dziecko przeniosło się do swojego pokoju. Po 2 tygodniach zważyłam się i nie mogłam uwierzyć, co widzę!Minus 7 kg!! A przecież nie minął nawet miesiąc, a ja już byłam w stanie ubrać dżinsy, które nosiłam przed pierwszą ciążą!Mąż znowu się mną zainteresował, może niedługo zdecydujemy się na czwartego.Teraz już wiem, jak odzyskać formę po ciąży. Można się nie bać.

Lilia,30 lat, Wąchock

Do 27 lat aktywnie ćwiczyłam, wyglądałam bardzo dobrze i byłam zadbana. Ale jednak wiek i zmiany hormonalne zrobiły swoje. Nie miałam już siły na sport, a na diety brakowało mi silnej woli. Musiałam zamienić wszystkie ciuchy na o jeden rozmiar większe. A potem jeszcze o jeden… Byłam bliska kolejnego rozmiaru, gdy przyjaciółk przyniosła mi rozpuszczalny napój Black Latte i kazała mi go stosować raz dziennie. Poleciła też, abym piła więcej wody. Nie bardzo wierzyłam, że to pomoże. Jakież było moje zdziwienie, gdy już po miesiącu zaczęłam wchodzić w swoje stare rzeczy! Co więcej, czuję się żwawo, jestem pełna sił! Moja skóra wygląda o wiele młodziej. Nie wiem, czy to Black Latte pomogło, czy to tyko przypadek, a może zmiany pogodowe, ale wagi nie da się oszukać:minus 18 kg!” Do tego, jak mi się wydaje, wyglądam o 10 lat młodziej!

Natalia, 34 lata, Warszawa

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: