CARDIO LIFE na nadciśnienie: pierwsza pomoc w chorobach serca i naczyń krwionośnych!

CARDIO LIFE na nadciśnienie: pierwsza pomoc w chorobach serca i naczyń krwionośnych!

 • Pomaga wzmocnić i oczyścić ściany naczyń krwionośnych
 • Pomaga rozpuścić blaszki cholesterolowe
 • Pomaga zapobiegać powikłaniom
 • Pomaga normalizować ciśnienie krwi
ZAMÓWIĆ

JAK UTRZYMAĆ ZDROWE SERCE?

CARDIO LIFE na nadciśnienie: pierwsza pomoc w chorobach serca i naczyń krwionośnych!

Nadciśnienie może nie pojawiać się przez lata. Wysokie ciśnienie krwi jest zwykle związane ze zmęczeniem, pogodą lub pewnym stanem fizycznym. Kiedy pojawiają się bóle głowy, bezsenność lub duszność, ostatnią rzeczą, która przychodzi do głowy, są problemy z sercem. “Jestem w porządku. Na dworze jest po prostu gorąco – powiedziała moja mama, łapiąc oddech.

Tego dnia z trudem udało nam się ją uratować… Około 2 miesiące przed zawałem moja mama zaczęła narzekać na bóle głowy. Mimo to ciśnienie krwi było niskie – 135/90. W dniu, w którym miała atak serca, czuła się świetnie, a nawet poszła na zakupy. Później dostałam telefon ze szpitala i powiedziano mi, że jest na oddziale intensywnej terapii. Dzięki Bogu wszystko się udało.

Wyzdrowienie trwało bardzo długo, a zawał serca mógł powrócić w każdej chwili. Ciśnienie krwi nadal wynosiło 150/95. Z dużej liczby zażywanych tabletek wyniki badań były bardzo słabe i groziły niewydolnością nerek. Pilnie potrzebowaliśmy zmniejszyć liczbę przyjmowanych tabletek. Ale jak? W końcu bez nich stan mojej matki natychmiast się pogorszył.

Cardio Life – NIEZAWODNY ŚRODEK, KTÓRE POMAGA:

 • Normalizować ciśnienie krwi
 • Obniżyć poziom cholesterolu
 • Zapobiegać głodówce tlenowej w komórkach
 • Oczyścić naczynia krwionośne
 • Nie myśleć o bólach głowy i szumie w usznych
 • Utrzymuj normalne napięcie naczyniowe
ZAMÓWIĆ

5 WSKAZÓWEK KARDIOLOGA

CARDIO LIFE na nadciśnienie: pierwsza pomoc w chorobach serca i naczyń krwionośnych!

 1. Obserwuj swoje ciśnienie krwi.
  Prowadź dziennik, w którym będziesz odnotowywać swoje zskaźniki ciśnienia krwi co najmniej 2-3 razy dziennie.
 2. Staraj się kontrolować swój stan emocjonalny.
  Oprócz niszczenia włókien nerwowych hormon stresu ma negatywny wpływ na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Stres przyspiesza metabolizm, tętno i ciśnienie krwi. W rezultacie pacjenci z wysokim ciśnieniem krwi mogą odczuwać dyskomfort w uszach, oczach i klatce piersiowej.
 3. Nie zapomnij pilnować diety i być aktywnym fizycznie.
  Ogranicz spożycie soli i cukru. Palenie i alkohol powinny być całkowicie wykluczone. Jeśli masz nadwagę, spróbuj ją zmniejszyć. Nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie obciąża wszystkie układy narządów, podczas gdy układ mięśniowo-szkieletowy jest obciążony dwukrotnie.
 4. Zwróć uwagę na wyniki swoich badań.
  Ważne jest, aby poziom cholesterolu, hemoglobiny, kreatyniny, elektrolitów i kwasu moczowego mieścił się w normach.
 5. Bierz witaminy / kompleksy witaminowe.
  W przypadku nadciśnienia tętniczego konwencjonalne kompleksy witaminowe nie są odpowiednie. Nie zawierają niezbędnych składników dla układu sercowo-naczyniowego. Wszystkim moim pacjentom przepisuję Cardio Life. Jego skuteczność opiera się na interakcji składników, które pomagają oczyścić naczynia krwionośne z blaszek cholesterolowych i obniżyć ciśnienie krwi. Dzięki temu środek może pomóc Twoim nerkom radzić sobie ze stresem. Ważną różnicą między Cardio Life a innymi lekami jest normalizacja stężenia tlenu we krwi, ponieważ ciśnienie krwi wzrasta wraz z jego brakiem, a także skurczem naczyń. Witaminy z grupy B, współdziałając z ekstraktem ze złocienia, utrzymują niezmiennie wysoki poziom tlenu, zapobiegają zwężeniu naczyń krwionośnych i podwyższają ciśnienie krwi.

OPINIE

Rozalia Tatarkiewicz
42 lata

10 lat temu zdiagnozowano u mnie przewlekłe nadciśnienie. Aby uniknąć brania tabletek, lekarz przepisał mi Cardio Life. Ciśnienie tętnicze wróciło do normy, zniknęło uczucie ciężkości, bóle głowy i klatki piersiowej. Po zastosowaniu Cardio Life zdałam sobie sprawę, że zbyt długo brałam bardzo silne leki, które powodowały problemy z nerkami. Dzięki Bogu nie muszę ich już brać.

Angelina Baj
27 lat

Kupiłam Cardio Life dla swoich rodziców, którzy mieli wysokie ciśnienie krwi. Po zastosowaniu preparatu mama i tata czuli się znacznie lepiej. Po pewnym czasie również zaczęłam stosować ten środek. Pomógł mi rozszerzyć naczynia krwionośne, a także znormalizować pracę układu sercowo-naczyniowego, nerwowego i odpornościowego. Po tygodniu migreny całkowicie ustąpiły i zaczęłam lepiej spać, teraz czuję się świetnie. Dlatego każdemu, kto ma problemy z ciśnieniem, polecam wypróbować Cardio Life.

Damian Wodziński
54 lata

Kupiłem Cardio Life ze zniżką. Nie spodziewałem się cudu, ale w rzeczywistości tak właśnie się stało. Tylko jedna kuracja i nadciśnienie to już przeszłość. Teraz moje ciśnienie krwi wynosi 120/80 i znów czuję się jak 20-latek.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: