Cardiolon na nadciśnienie: przywróć ciśnienie krwi do normy!

Cardiolon na nadciśnienie: przywróć ciśnienie krwi do normy!

Nieleczona miażdżyca to ogromne ryzyko udaru mózgu, zawału serca, czy też zatoru płucnego. Może rozwijać się latami bez widocznych objawów. Daje znać o sobie zwykle wtedy, gdy żyły i tętnice są zatkane w ponad 50%. Do tej pory udrażniano je głównie farmakologicznie i mechanicznie, wykorzystując m.in. stenty umieszczane wewnątrz naczyń krwionośnych, czy też przeprowadzając zabieg endarterektomii.

 

Pierwszy ze sposobów najczęściej tylko łagodzi objawy i opóźnia proces zatykania się żył. Drugi z kolei rodzi ryzyko powikłań. Od dłuższego czasu czuliśmy, że potrzeba tutaj czegoś więcej – czegoś, co będzie w stanie skutecznie rozbijać blaszki miażdżycowe i usuwać je z tętnic.”

ZAMÓWIĆ

Statystyki mówią same za siebie

Cardiolon na nadciśnienie: przywróć ciśnienie krwi do normy!

Naukowcom udało się opracować recepturę, która przywraca prawidłowe krążenie krwi. Okazało się, że nie trzeba było szukać daleko. Nowatorskie połączenie naturalnych ziół i witamin, znanym dobrze od dawna naturoterapeutom, pozwoliło stworzyć środek, który skutecznie rozpuszcza złogi płytki miażdżycowej oraz usuwa zły cholesterol, pozostający w tętnicach.

Zatkane żyły to wyjątkowo przebiegłe i bezwzględne schorzenie. Przez większość specjalistów nazywane jest więc “cichym zabójcą”. Problemy z wysokim ciśnieniem, nieprawidłowym krążeniem krwi czy podwyższonym poziomem złego cholesterolu mogą być bardzo poważne. Ich skutki mogą odczuwać osoby nawet przed 35 rokiem życia.

Złogi cholesterolowe w miarę upływu czasu powiększają się, powodując coraz bardziej rozległe uszkodzenia. Stąd już prosta droga do powstawania skrzepów, które po oderwaniu się i przedostaniu się do serca, płuc lub mózgu wywołują poważne, nieodwracalne zmiany w organizmie, prowadzące do zagrożenia zdrowia, a nawet życia.

Jak się uchronić w naturalny sposób?

Naukowcy już okrzyknęli nową metodę udrażniającą żyły i tętnice jako jedną z najlepszych naturalnych metod, która może pomóc uwolnić się od cholesterolu, złogów płytki miażdżycowej oraz lipidów. To unikalna kompozycja ziół i witamin dzięki swoim silnym i naturalnym właściwościom może:

 • rozpuścić zwapniałe złogi blaszki miażdżycowej,
 • usunąć z żył nadmiar złego cholesterolu,
 • usprawnić przepływ krwi.
ZAMÓWIĆ

Skład preparatu

Cardiolon na nadciśnienie: przywróć ciśnienie krwi do normy!

 1. Ekstrakt z karczocha
  Najcenniejszym składnikiem karczocha jest cynaryna – kwas, który mniejsza stężenie lipidów w surowicy krwi. Pomaga on utrzymać właściwe stężenie cholesterolu w organizmie, a tym samym wspomaga leczenie lub zapobiega powstawaniu zmian miażdżycowych.
 2. Rdestowiec japoński
  Substancje aktywne znajdujące się w kłączach tej rośliny to przede wszystkim: resweratrol i polidatyna, pochodne antracenu, flawonoidy, kwas protokatechowy oraz fitosterole. Wpływają one ochronnie na układ sercowo-naczyniowy, obniżają poziom cholesterolu, obniżają poziom cukru we krwi i hamują agregację krwinek.
 3. Miłorząb dwuklapowy
  Zawierają glikozydy flawonowe i terpeny. Ich stosowanie korzystnie wpływa na poprawę krążenia obwodowego – rozszerza naczynia krwionośne, zmniejsza krzepliwość krwi.
 4. Berberys pospolity
  Surowiec bogaty w berberynę, który wspiera metabolizm glukozy i cholesterolu oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Opinie lekarzy

Doktor Wiesław Żukowski, kardiolog z przeszło 20-letnim doświadczeniem

„Te zdanie, mimo, że ma ponad 300 lat, jest dzisiaj tak samo trafne, jak wtedy. Aktualizując je do czasów nowoczesnych, możemy dodać, że nasze zdrowie jest tak dobre, jak nasze tętnice – ponieważ naczynia krwionośne przenoszą istotną, bogatą w tlen krew do wszystkich tkanek naszego ciała”- doktor Wiesław Żukowski potwierdził słowa dra Thomasa Sydenhama, brytyjskiego lekarza (1624–1689) nazywanego „angielskim Hipokratesem”.

 

„Dobrze o tym wiedzą nasi polscy naukowcy i specjaliści od chorób serca – cenieni z resztą na całym świecie. Możemy się spodziewać, że wkrótce będzie o nich znowu głośno”. Doktor Wiesław Żukowski, kardiolog z przeszło 20-letnim doświadczeniem, wspomina o wynikach Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego PTNT.

Opinie klientów

Tradycyjne metody udrażniania tętnic w moim przypadku nie skutkowały. Do tego były bardzo drogie, a czasami nawet niebezpieczne. Natomiast, gdy zaczęłam stosować C-ardiolon moje zdrowie uległo znacznej poprawie. Po konsultacji ze specjalistą dowiedziałam się, że środek w naturalny sposób rozpuścił blaszki miażdżycowe. Dzięki temu moje tętnice wróciły do naturalnej przepustowości. A to wszystko w niecałe 5 tygodni! Polecam C-ardiolon wszystkim, którzy zmagają się z niewydolnością krążenia.

Helena (68 l.) – Częstochowa

W mojej rodzinie praktycznie wszyscy mieli problemy z cholesterolem i cukrem. Obawiałam się, że mogę być genetycznie obciążona i mnie również to dopadnie. Nie myliłam się – 2 lata temu pojawiły się bóle w klatce, zawroty głowy, zaburzenia czucia i koncentracji. Za nic nie mogłam obniżyć cholesterolu. C-ardiolon zadziałał praktycznie już po kilku dniach – było to widać zwłaszcza po moim samopoczuciu, miałam mnóstwo energii, odzyskałam jasność umysłu. Wkrótce poradziłam sobie z problemami, a wyniki morfologii od kilku miesięcy pozostają książkowe.

Lucyna (57 l.) – Lubin

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: