DENTA SEAL pasta do zębów z efektem napełniania: zapomnij o fotelu dentysty na zawsze!

DENTA SEAL pasta do zębów z efektem napełniania: zapomnij o fotelu dentysty na zawsze!

  • Usuwa początkową próchnicę defekty
  • Uszczelnia mikrouszkodzenia i mikropory w zębach
  • Przywraca biel zmniejsza wrażliwość szkliwa
ZAMÓWIĆ

PROFESJONALNA OPIEKA W DOMU

  1. WZMOCNIENIE SZKLIWA. Uszczelnienia hydroksyapatytowe otwierają kanaliki zębinowe i chroni miazgę przed wpływami zewnętrznymi. Zapobiega to początkowi bólu i wzmacnia szkliwo.
  2. USUWANIE BAKTERII. Pęknięcia i bruzdy na zębach stwarzają dobre warunki do naprawy bakterii, a następnie do zerwania zębów. Podczas mycia zębów pasta DENTA SEAL wychwytuje bakterie i cząstki płytki nazębnej, ułatwienie ich usuwania z jamy ustnej.
  3. ODBUDOWA. Uszkodzona emalia z mikropęknięciami ciemnieje, ponieważ światło odbija się gorzej. Hydroksyapatyt Wypełnia pęknięcia i poleruje powierzchnię. Emalia staje się gładka i błyszcząca, kolor zostanie przywrócony.

DENTA SEAL pasta do zębów z efektem napełniania: zapomnij o fotelu dentysty na zawsze!

ZAMÓWIĆ

UDOSKONALONA FORMUŁA ZAPOBIEGANIA PRÓCHNICY

Podstawa formuły przywracającej DENTA SEAL – Hydroksyapatyt. Jego cząstki są wypełnione porami i szczelinami utworzonymi na powierzchni szkliwa.

 

W efekcie szkliwo staje się śnieżnobiałe i bardziej stabilne narażenie na bakterie płytki nazębnej.

CO MÓWIĄ O DENTA SEAL SPECJALIŚCI?

Wiele past do zębów nie chroni przed próchnicą zębów – pomaga tylko w oczyszczeniu resztek pokarmu z zębów, tworząc dobrą pianę. Dla pełnej opieki to nie wystarczy.

DENTA SEAL – przełom w dziedzinie domowej higieny jamy ustnej. Dzięki hydroksyapatytowi pasta wnika w szkliwo już na etapie czyszczenia. Wypełnia wszystkie pęknięcia, przywracając zęby i uzupełniając brak wapnia i fosforanów.

doktor centrum stomatologicznego Jan Miszczyk

DENTA SEAL pasta do zębów z efektem napełniania: zapomnij o fotelu dentysty na zawsze!

OPINIE WASZYCH KLIENTÓW:

Mam 44 lata, przez połowę życia mam problemy z zębami. Taka genetyka. Zęby były żółte, stale nękane gumą. Wysoka czułość była. Do dentystów mnóstwo pieniędzy, ale nic nie przyniosło takiego efektu jak DENTA SEAL. Dzięki dla producentów. Teraz radzę wszystkim, aby przełączyli się na tę pastę.

Olga

Dentysta z makaronem doradził. Śledzę zęby od dzieciństwa, zawsze pojawiałem się u lekarza co 3 miesiące. Próchnica do oczyszczenia, usunięcie płytki nazębnej, założenie pieczęci. Teraz potrzeba całkowicie zniknęła. Lekarz jest zadowolony ze stanu moich zębów, ja też. Dziewczyny sądzą, że zrobiłem fotowybielanie.

Maria

Z wiekiem zęby zaczęły się kruszyć. Połowa szczęki była szczelna, kilka zębów musiało być usuniętych nawet. Opłukałem dębową korę, żeby coś zatrzymać, i to było coś więcej niż żucie, ale szkliwo słabło każdego dnia. Moja córka przyniosła tę pastę do testów. Jestem bardzo zadowolony. Zęby przestały boleć, choroba dziąseł zniknęła. Już pół roku do lekarzy nie chodzę.

Michał

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: