InSlim: formuła zdrowego odchudzania

InSlim: formuła zdrowego odchudzania

Odchudzanie zależy od zdrowia całego organizmu

 

Proces odchudzania jest ściśle związany z wieloma procesami zachodzącymi w naszym ciele, przede wszystkim w narządach żołądkowo-jelitowych. Jeśli twoje ciało jest zatrute toksynami, to nawet w przypadku udanej utraty wagi nadwaga nadal powróci. Toksyny nie tylko zatruwają organizm, ale także powodują gromadzenie się nadmiaru tłuszczu.

ZAMÓWIĆ

Mechanizm jest taki:

 1. tkanki i narządy zatrute toksynami nie otrzymują przydatnych substancji
 2. powstaje tzw. “głód metaboliczny”
 3. ciało zaczyna intensywnie gromadzić tłuszcz
 4. dodatkowe kilogramy pojawiają się znikąd
 5. diety i sport nie pomagają
 6. występuje otyłość i choroby towarzyszące

InSlim: formuła zdrowego odchudzania

ZAMÓWIĆ

Jak poprawić metabolizm i pozbyć się nadwagi?

InSlim to ultrakoncentrowana formuła, która może przyspieszyć metabolizm.

 • Oczyszcza organizm z żuzli
 • Restartuje metabolizm
 • Pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów
 • Daje długi i niezawodny wynik

Jak działa InSlim

 1. naturalna formuła
 2. składniki roślinne
 3. łatwe do przełknięcia
 4. bez substancji syntetycznych
 5. bez GMO
 6. nie powoduje uzależnienia

Sprawdzone i skuteczne składniki

InSlim: formuła zdrowego odchudzania

 • Ekstrakt z ananasa
  Zawiera bromelainę i inne enzymy, takie jak fosfataza, glukozydaza, peroksydaza, celulaza i escharaza pomagają zmniejszyć wagę poprzez hamowanie produkcji tłuszczu i stymulowanie jego spalania. Enzymy te stymulują rozpoczęcie procesu samozniszczenia komórek tłuszczowych.
 • Błonnik akacjowy
  Rozpuszczalny naturalny błonnik, który dostając się do przewodu pokarmowego pęcznieje, zamienia się w galaretkę, wypełnia żołądek i daje uczucie sytości. Zmniejsza apetyt, pomaga normalizować trawienie i poprawić perystaltykę. Stymuluje produkcję przez organizm witamin z grupy B, które wspomagają adsorpcję toksyn i oczyszczanie przewodu pokarmowego.
 • Glukomannan
  Rozpuszczalny w wodzie błonnik pokarmowy pozyskiwany z korzenia rośliny Amorphophallus konjac. Pomaga zmniejszyć ilość przychodzących tłuszczów poprzez odżywianie pożytecznych bakterii w jelitach. Co z kolei pomaga wyeliminować przyrost wagi. Różni się od większości innych rozpuszczalnych włókien wyjątkową lepkością, dzięki czemu jest szczególnie skuteczny w odchudzaniu.

Badania laboratoryjne

Obserwacje prowadzono przez 36 tygodni, z czego 2 miesiące badani przyjmowali InSlim, a miesiąc później specjaliści sprawdzali trwałość wyników.

Badania wykazały bezprecedensową skuteczność InSlim w odchudzaniu. Jego kluczową cechą jest to, że nie tylko zmniejsza wagę człowieka poprzez eliminację toksyn i żużli, ale także przyspiesza procesy metaboliczne i zmniejsza głód.

Podajemy średnie wskaźniki dla wszystkich grup:

 • UTRATA WAGI PODCZAS PRZYJMOWANIA – 31KG
 • SPADEK BMI – 15,2
 • REDUKCJA TŁUSZCZU TRZEWNEGO – 37%
 • OBNIŻENIE POZIOMU TRÓJGLICERYDÓW WE KRWI – 3,1 MMOL/L

Opinia eksperta

InSlim: formuła zdrowego odchudzania

Przez całe życie promowałem ideę, że odchudzanie wymaga zintegrowanego podejścia naukowego. Jednak teraz zwykli ludzie nie muszą rozumieć biologii i chemii, aby schudnąć bez szkody dla zdrowia. Środek InSlim sprawił, że odchudzanie stało się przystępne!

 

Preparat ten pozwala zrzucić do 15-20 kg w 2 miesiące bez ryzyka wpływania na układ trawienny i hormonalny. Żadnych ścisłych diet i wyczerpujących treningów. Kuracja InSlim usuwa żużle z organizmu, przywraca metabolizm, przyspiesza procesy metaboliczne i poprawia przewód pokarmowy. Właśnie dzięki temu nadwaga znika raz na zawsze.

Linda Schulte. Nutricjolog i dietetyk

Prawdziwe wyniki, które zmieniły życie

Zajęło mi tylko miesiąc, aby znów być szczęśliwą i zadowoloną ze swojego ciała, w samą porę na sezon plażowy. Środek bardzo mi się spodobał, kompozycja na bazie roślin, bez ryzyka uszkodzenia zdrowia. Moi przyjaciele teraz nie wierzą, że schudłam bez diety, myślą, że kłamię. I rzeczywiście, przez cały ten miesiąc spokojnie jadłam bułeczki i ciasta :) kiedy w pierwszym tygodniu zaczęłam zauważać w lustrze, że się zmniejszam, martwiłam się, że piersi też schudną, ale nie, wszystko zostało na swoim miejscu!

Ewelina, 49 lat

Przez ostatnie trzy lata odchudzanie stało się dla mnie prawie hobby. Próbowałam najpopularniejszych diet, nauczyłam się biegać rano. Ale wiecie, ponieważ byłam pierożkiem, nic się nie zmieniło. Od czasu do czasu diety pomogły mi stać się mniejszym pierogiem, a InSlim to prawdziwe odkrycie. W ciągu miesiąca schudłam na oczach. W końcu mam talię, o której marzyłam, a teraz mogę ją pokazać. A nawet ramiona stały się chudsze!

Justyna, 38 lat

Przez długi czas miałam poważne problemy z nadwagą. Od czasów studenckich rozwinąłem zły nawyk – 1-2 butelki piwa każdego dnia z burgerem. Nie zauważyłem, jak szybko zacząłem przybierać na wadze. O nawiązaniu związku nawet nie marzyłem. Kto potrzebuje grubasa. Dzięki InSlim nadwaga zniknęła całkowicie. Nigdy więcej piwnego brzucha! Teraz planuję trochę ćwiczyć na siłowni, po takiej utracie wagi prasa będzie bardzo szybko widoczna.

Tomasz, 35 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: