Keto Diet: bezpieczna utrata masy ciała za rachunek ketozy

Keto Diet: bezpieczna utrata masy ciała za rachunek ketozy

KETODIET OBOWIĄZKOWY SKŁADNIK DIETY.

 

Kapsułki powodują ketozę w organizmie i przekształcają zmagazynowane tłuszcze w energię. Będziesz miał gwarancję, że będziesz schudnąć codziennie.

Ketoza – pozyskiwanie energii z tłuszczów, a nie z glukozy, która dostaje się do organizmu wraz z węglowodanami. Jeśli ciało przestaje otrzymywać energię z węglowodanów, to po 7-14 dniach przechodzi w stan ketozy. W rezultacie rozpoczyna się aktywna transformacja tłuszczów w energię.

Jednak dieta polegająca na wykluczeniu węglowodanów z diety jest trudna do zaakceptowania przez ludzi. Z KETO DIET możesz rozpocząć proces udchudzania się bez torturowania siebie. Kompleks zapewni dostawę ketonu do ciała z zewnątrz, pomagając pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

ZAMÓWIĆ

Keto Diet: bezpieczna utrata masy ciała za rachunek ketozy

WYGRYWANA KOMBINACJA KETOZA+KETODIET

Zazwyczaj ketoza zajmuje od 7 do 14 dni. Już 1 kapsułka KETO DIET skróci ten czas do 40-50 minut, podczas których rozpocznie się proces konwersji tłuszczów w energię i redukcji tkanki tłuszczowej. Po prostu bierz KETO DIET CODZIENNIE I SCHUDNIJ DO 10-15 KG NA MIESIĄC!

 • ETAP 1. Ketoza pozwoli Ci spalić trudnodostępny tłuszcz przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej. Zmniejszenie spożycia węglowodanów, zapewnia stabilizację wagi i brak powrotu utraconych kilogramów.
 • ETAP 2. Keto Diet wyzwala działanie ketozy: przyspiesza metabolizm, zmniejsza apetyt i bezpośrednio atakuje zapasy tłuszczu!

Główne właściwości KETO DIET to przyspieszenie przejścia ciała w stan ketozy i pomoc w przemianie tłuszczów w energię.

ZAMÓWIĆ

POTĘŻNE SKŁADNIKI W SKŁADZIE KETODIET

 1. Ketony Malinowe. Działanie jest podobne do ciał ketonowych wytwarzanych przez ciało ludzkie. Jest niezwykle aktywne.
  Przekształca tłuszcz w enegrię. Przyspiesza metabolizm. Eluminuje poczucie głodu
 2. Beta sitosterol. Neutralizuje skutki niedożywienia
  Normalizuje metabolizm lipidów. Oczszycza naczynia od «złego» cholesterolu. Polepsza sylwetkę, zwalcza cellulit
 3. Koenzym Q10. Niedobór koenzymu Q10 jest przyczyną otyłości w 78% przypadków
  Normalizuje metabolizm. Zmnijesza ilość złego cholesterolu. Zwalnia przejadanie się
 4. L- karnityna. Substancja związana z witaminami B jest syntetyzowana w ludzkim ciele
  Konwertuje tłuszcze na energię. Łagodzi drażliwość, poprawia humor. Łagodzi depresję
 5. Bromelaina. Fermet pomagający w trawieniu białka i enzymów, wydzielany jest z miazgi i łodygi ananasa
  Aktywnie rozpuszcza tłuszcz trzewny. Eliminuje obrzęki. Zapobiega otyłości narządów wewnętrznych
 6. Organiczna synefryna. Wyraźny środek lipolityczny. Blokuje aktywność receptorów alfa w komórkach tłuszczowych
  Walczy z «trwałym» tłuszczem, w tym. zwiększa zużycie kalorii przez ciało. Poprawia wydajność i wytrzymałość

Keto Diet: bezpieczna utrata masy ciała za rachunek ketozy

OPINIA EKSPERTÓW O KETODIET

W procesie ketozy tłuszcze są rozkładane na kwasy tłuszczowe i glicerynę, które następnie przekształcane są w ciała ketonowe. Jednak ketoza jest wywoływana tylko w przypadku całkowitego wyczerpania zapasów glikogenu w wątrobie i tkance mięśniowej, zwykle dzieje się to w ciągu 7-14 dni.

Aby przyspieszyć ten proces, za którym idzie spalanie tłuszczu, polecam moim pacjentom suplement diety KETO DIET. KETO DIET doskonale wspiera ciało podczas diety ketonowej: wzbogaca ciało o niezbędne elementy, tłumi głód, eliminuje zmęczenie i niepokój. KETO DIET zapewnia zdrową i naturalną utratę wagi, i nie mniej ważne, bez zwiotczenia skóry, co przyniesie wyjątkowe korzyści dla Twojego ciała.

DOROTI GUDOLL, AMERYKAŃSKI DIETETYK, PRAKTYKA ZAWODOWA – 30 LAT

OPINIE

O ile siebie pamiętam – zawsze jestem na diecie. Głód, sen i problemy ze skórą były moimi stałymi towarzyszami. Na wadze pojawił się minus, ale potem nastąpił ogromny plus i wszystko w kólko. Dowiedziałam się o KETO DIET od dietetyka. Wynikiem utraty wagi cieszyłam się niemal natychmiast. Co tydzień widziałam na wadze minus 3 kg. Dla mnie to była prawdziwa magia. Mój stan zdrowia był świetny, nie było głodu, spałam przez 7 godzin dziennie.

Dorota N, 27 lat

Dla mnie KETO DIET było zbawieniem. Nigdy nie myślałam, że mogę jeść wszystko, co kocham, a jednocześnie schudnąć. Faktem jest, że zawsze miałam nadmiar węglowodanów w diecie. Co przekształciło się dla mnie w nadwagę 100 kg w ciągu 29 lat. Ogólnie rzecz biorąc, jak tylko nieznacznie dostosowałam ilość węglowodanów, waga zaczęła spadać. Ale nie mogę żyć bez węglowodanów, bo naprawdę lubię fast foody. Potem dowiedziałam się o KETO DIET. Po użyciu tego lekarstwa proces spalania nadmiaru wagi przebiegał znacznie szybciej i nawet nie musiałam rezygnować z węglowodanów. W sumie w ciągu 4 miesięcy schudłam 25 kg. DIETA KETO – po prostu strał w piąteczkę! Polecam wszystkim!

Joanna K, 49 lat

Jak mało wiemy o naszych ciałach. Nie zastanawiałem się nawet, jakie zachodzą w nim złożone procesy, dopóki nie dotarłem do dietetyka i nie usłyszałem o ketozie. Jestem leniwą osobą. Nie mogę siedzieć na dietach, nie uprawiam też sport. Dlatego szukałem czegoś łatwego i szybkiego. O KETO DIET mogę powiedzieć jedno – musisz to spróbować! Dzięki temu środku udało mi się zrzucić rekordowe 15 kg i osiągnąć idealną sylwetkę.

Michał R, 34 lata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: