KETO POWER na odchudzanie: wspiera naturalne odchudzanie w organizmie

KETO POWER na odchudzanie: wspiera naturalne odchudzanie w organizmie

Instytutowi Badań Endokrynologicznych Polskiej Narodowej Akademii Nauk wraz z Narodowym Centrum Biotechnologii udało się stworzyć wysoce skuteczny produkt w walce z otyłością w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe. Uczynili też ten produkt dostępnym dla absolutnie każdego!

 

Nazywa się “KETO POWER”. To korzystny suplement diety, który potraja tempo metabolizmu i wspiera naturalne odchudzanie w organizmie.

Dzięki starannie dobranym składnikom wnika w głąb organizmu wraz z normalnym odżywianiem i selektywnie wpływa na strukturę złogów tłuszczu. Aby system metaboliczny organizmu został znormalizowany, a złogi tłuszczu zniknęły w naturalny sposób.

 

W ciągu miesiąca możesz schudnąć 15 – 27 kg przez równomierne spalanie tłuszczu w organizmie. To idealne rozwiązanie.

ZAMÓWIĆ

Czym jest KETO POWER?

Jeśli organizm potrzebuje witaminy C, jemy pomarańcze. Jeśli poziom fosforu jest niski, jemy ryby. Co robimy, gdy gromadzi się olej? Dręczymy się dietą! Ale nie tak działa natura. A dietetycy potrzebowali prawie 8 lat, aby uświadomić sobie tę prostą prawdę.

Okazuje się, że organizm z nadwagą potrzebuje suplementów, aby rozbić tłuszcz. W szczególności są to superprzeciwutleniacze, które spalają nie tylko tłuszcz podskórny, ale także najgroźniejszy tłuszcz trzewny.

KETO POWER – 100% naturalny koncentrat z 25 ekstraktami, w tym spirulina (leczy głód), jagody goji i pestki grejpfruta. Udowodniono klinicznie, że KETO POWER przyspiesza metabolizm o 307% i prawie 7 (!) razy zwiększa lipolizę (rozkład tłuszczów).

Możliwość schudnięcia 4 kg tygodniowo jest spowodowana przyspieszeniem naturalnych procesów. Oznacza to, że nie musisz obciążać się ścisłą dietą.

KETO POWER na odchudzanie: wspiera naturalne odchudzanie w organizmie

REKOMENDACJA: ABY ZGUBIĆ O 20% WIĘCEJ MASY CIAŁA MUSISZ ZASTOSOWAĆ KETO POWER, GDY JESTEŚ GŁODNY.

Kluczowe cechy KETO POWER:

  • Spalanie tłuszczu;
  • Tłumienie apetytu;
  • Normalizacja poziomu hormonów;
  • Odmłodzenie i oczyszczenie organizmu;
  • Efekt tonizujący dzięki spalaniu tkanki tłuszczowej.

Ten produkt jest biologicznym aktywatorem. Oznacza to, że produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, które przyczyniają się do proces lipolizy . KETO POWER udowodniono, że jest jedynym suplementem, który może usuwać tłuszcz nie tylko z bioder i brzucha, ale także z bardziej „trudnych” obszarów, takich jak ramiona, triceps, podbródek i szyja. 98 na 100 uczestników w wieku 55 lat i więcej potwierdziło, że produkt pomaga nawet pozbyć się warstwy tłuszczu na łopatkach, co wcześniej było możliwe tylko przy liposukcji.

Produkt nie tylko usuwa nadwagę, ale także utrzymuje równowagę tłuszczową w organizmie.

ZAMÓWIĆ

KETO POWER REALIZUJE SPALANIE TŁUSZCZU W 5 ETAPACH”

  • Dni 1-5 – pobranie nadmiaru wody. Znika obrzęk nóg i twarzy. W tym okresie zaleca się pić co najmniej 1,5 litra wody dziennie.
  • Dni 6-9 – przyspieszenie metabolizmu. Sam organizm zacznie spożywać więcej kalorii, zaczynając od 4000 kcal dziennie (przyp. red.: od 4500 kcal przy aktywności fizycznej).
  • Dni 10-15 – aktywacja lipolizy. Rozpoczyna się proces spalania tkanki tłuszczowej i przekształcania jej w energię. Poczujesz się wesoły i energiczny.
  • Dni 15-18 – oczyszcza jelita z toksyn. Poczujesz lekkość w żołądku.
  • Dni 19+ – spalanie trzewnej tkanki tłuszczowej. Tłuszcz znika z narządów wewnętrznych. Nie będzie to miało dużego wpływu na wagę, ale na pewno jest dobre dla twojego zdrowia.

Opinia eksperta:

KETO POWER na odchudzanie: wspiera naturalne odchudzanie w organizmie

Kobiety zwykle przychodzą do mnie ze łzami w oczach. Próbują wszystkiego, ale nie osiągają rezultatów lub ciągle przybierają na wadze. Na początku radzę im się uspokoić, zebrać i zacząć wszystko od nowa. Ale dziś istnieje rozwiązanie, którym jest KETO POWER. Ten produkt może być przyjmowany jako suplement diety i może naturalnie pomóc w pozbyciu się nawet 23 kg miesięcznie (przypadek jednego z moich pacjentów). Produkt ten to w pełni naturalny suplement diety odpowiedni dla każdego, bez względu na płeć, wiek i stan zdrowia. Utratę wagi osiąga się tylko poprzez spalanie masy tłuszczowej, a nie przez odwodnienie. Wpływ na problematyczne obszary staje się zauważalny po tygodniu. Zakres działania produktu jest niezwykły. Działa na wszystkie obszary, w których występują obfite złogi tłuszczu. KETO POWER jest od dawna używana w krajach zachodnich, a obecnie zyskuje również na popularności w Polsce. Osobiście polecam wszystkim swoim pacjentom i nie słyszałem jeszcze ani jednej skargi.

Marcin Warczański, dietetyk-endokrynolog

Badania nad suplementacją KETO POWER

Wyniki testów laboratoryjnych KETO POWER prowadzonych przez Instytut Badawczy Ministerstwa Zdrowia:

Grupa osób z nadwagą (100 uczestników) przyjmowała KETO POWER jako suplement diety przez miesiąc bez zmiany normalnej diety. W trakcie badania uzyskano następujące wyniki:

1. Utrata tkanki tłuszczowej od 12 do 15 kg;
• 95% dla osób, które schudły 15 kg
• 100% dla osób, które schudły 12 kg

2. Zauważalna poprawa metabolizmu;

3. Regeneracja wątroby i układu hormonalnego.

Udowodniono, że KETO POWER ma silny wpływ na przyspieszenie metabolizmu i spalanie tłuszczu. Wskazany do stosowania przez osoby z nadwagą, osoby z zaburzeniami metabolicznymi oraz cukrzycą.

Opinie klientów

Zaczęłam go używać, jadłam co chciałam i jednocześnie schudłam 9 kilogramów. Uważam, że KETO POWER to najlepszy produkt na odchudzanie, jakiego używałam. Najlepsze jest to, że nie wysilasz się na siłowni. Zdecydowanie polecam!

Michalina Budzicka

Zanim kupiłam ten cudowny produkt, ważyłam 106 kilogramów. Generalnie zawsze byłam chuda, ale z wiekiem stopniowo pojawiał się brzuch i boki. W wieku 25 lat zdałam sobie sprawę, że pilnie muszę się doprowadzić do porządku. Poświęciłam się ćwiczeniom przez prawie rok, ale nie mogłam osiągnąć normalnej formy. Wtedy przypadkiem dowiedziałam się o KETO POWER i już po kilku tygodniach stałam się osobą, którą zawsze chciałam zobaczyć w lustrze. Teraz dbam o kondycję i zawsze mam na półce Harmonicę.

Alina Perzanowska

KETO POWER wpływa na każdego inaczej, ale u mnie zadziałała. Teraz jem, co chcę i chwalę się tym ;) Schudłam 13 kg w półtora miesiąca. Kontynuuję w tym samym duchu ;)

Damian Owczarski

Mój mąż i ja od dłuższego czasu używamy KETO POWER. Mieliśmy problemy z wagą, ale już o tym nie myślimy, jemy wszystko, a jeśli przytyjemy, używamy KETO POWER i wracamy do normy.

Maria Knysza

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: