LongUp: Naturalne Powiększenie Penisa dzięki unikalnym właściwościom nasion guarany

LongUp: Naturalne Powiększenie Penisa dzięki unikalnym właściwościom nasion guarany

 • Powiększ swojego penisa wzdłuż i wszerz dzięki działaniu gangliozydów
 • Wspiera zwiększanie potencji
 • Dwukrotnie zwiększa czułość penisa na bodźce
 • Nieuzależniające i pozbawione efektów ubocznych
 • Rezultat jest stały
ZAMÓWIĆ

Zwiększenie penisa przynosi wiele korzyści. Tutaj tylko 9 z nich:

 1. Duży penis przynosi dużo przyjemności z seksu już przy pierwszej penetracji.
 2. Teraz możesz kochać się w dowolnej pozycji.
 3. Duży penis pozwala na głębszą penetrację i bogatsze doznania.
 4. Jest w stanie dosięgnąć szyjki macicy I zagwarantować orgazm maciczny twojej partnerce.
 5. Przyciąga uwagę kobiet I i wzbudza w nich żądze.
 6. Duży penis to symbol męskości, jest kojarzony z agresją, siłą i dominacją.
 7. Kobieta będzie dumna, że jej facet ma duży towar w spodniach.
 8. Podniesiesz swoją samoocenę I i będziesz dumny ze swoich łóżkowych wyczynów.
 9. Już nigdy więcej nie będziesz zażenowany rozmiarem swojego penisa przy nowych partnerkach.

LongUp: Naturalne Powiększenie Penisa dzięki unikalnym właściwościom nasion guarany

ZAMÓWIĆ

LongUp naturalne rozwiązanie, które pobudza naturalny I i zdrowy wzrost penisa, już po pierwszym użyciu!

Podczas podniecenia krew spływa do gąbczastych i przepastnych jam penisa, powodując erekcję i powiększenie.

Im większe i bardziej obszerne ciała jamiste – tym dłuższy i grubszy będzie twój penis. LongUp zwiększa pojemność tkanki porowatej i liczbę ciał jamistych, co prowadzi do naturalnego wzrostu długości i szerokości samego prącia.

LongUp penisa zarówno w erekcji, jak i spoczynku.

Właściwe użycie LongUp powiększenie penisa już po pierwszej kuracji

 • Nałóż krem “LongUp& na penisa w erekcji.
 • Wcieraj w skórę aż całkiem wsiąknie, zwracając szczególną uwagę na główkę penisa.
 • Ciesz się z efektów już 2-3 dni po rozpoczęciu kuracji.

Przeciętne rezultaty używania syropu:

 • 1-2 tydzień: Erekcja staje się dłuższa i twardsza, czułość penisa wzrasta dwukrotnie. Zauważalne pierwsze zmiany – długość penisa wzrasta do 1,5 cm.
 • 2-3 tydzień: Twój penis jest zauważalnie większy, a kształt automatycznie staje się prawidłowy. Czas trwania stosunku seksualnego wzrasta o 70%!
 • 4 tydzień: Twój penis wydłuży się o 4-5 cm! Jakość seksu wzrasta kilkakrotnie. Orgazmy zyskują nowy poziom jakości.

LongUp: Naturalne Powiększenie Penisa dzięki unikalnym właściwościom nasion guarany

Syrop składa się z ponad 15 najbardziej efektywnych substancji naturalnych dla zwiększenia penisa

Jest wśród nich 8 wyciągów z pożytecznych ziół.

 • Wyciąg z nasion guarany: Powoduje wzrost ilości i objętości ciał jamistych penisa. Jest używany od dawna w celu zwiększenia penisa i daje najszybszy wynik.
 • Ekstrakt z nasion kozieradki: Pobudza przepływ krwi do penisa, eliminuje zatory w naczyniach krwionośnych, zwiększa chłonność ciał jamistych.
 • Wyciąg z cynamonu ceylon: Zwiększa poziom podniecenia, walczy z pierwszymi oznakami osłabienia potencji.
 • Srebrzysty ekstrakt z pąków wapiennych: Zwiększa poziom hormonu płciowego, normalizuje metabolizm, zwiększa wrażliwość penisa.
 • Olejki eteryczne z cytryny: Poprawiają metabolizm, zwiększają tempo wzrostu nowych komórek w penisie, stymulują przepływ krwi.
 • Olejek eteryczny z drzewa herbacianego: Wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi, daje energię, spowalnia wytrysk.
 • Olejki eteryczne z lawendy: Poprawiają krążenie krwi i odżywiają komórki penisa, powodują szybki wzrost i zwiększają liczbę ciał jamistych.
 • Olejki eteryczne z pestek moreli: Aktywują spermatogenezę i przyspieszają wzrost komórek, zwiększają siłę działania, zwiększają wchłanialność wszystkich innych substancji aktywnych w syropie.

Zdanie ekspertów o syropie?

Oczywiście rozmiar penisa jest ważny zarówno dla mężczyzny jak i jego kobiety, więc chęć jego zwiększenia jest całkowicie naturalna i zrozumiała. Stosowanie syropu “LongUp” uważa się obecnie za najskuteczniejszy sposób na zrobienie tego w domu bez zagrożenia dla zdrowia i w przystępnej cenie.

Dzięki starannie zbilansowanej kompozycji olejków eterycznych, ekstraktów i innych niezbędnych substancji, syrop “LongUp& stymuluje naturalny wzrost penisa we wszystkich kierunkach – zarówno pod względem długości jak i szerokości. Ponadto syrop ma wiele innych zalet – zwiększa przyjemność z seksu, zapobiega wczesnemu wytryskowi, poprawia kształt penisa.

Ostatnio zacząłem polecać syrop “LongUp& większości moich pacjentów, a późniejsze konsultacje są najlepsze!. Penis naprawdę wzrasta już za pierwszym razem. W przeciwieństwie do wielu innych metod, “LongUp& powoduje, że efekt utrzymuje się już na zawsze.

Procenko M.
ekspert seksuolog I i specjalista ds. Zdrowia mężczyzny, autor wielu książek, profesor

99% klientów poleca LongUp >swoim przyjaciołom

„Wspaniały produkt! Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że zadziała, ale postanowiłem spróbować. A mój wynik przerósł oczekiwania, wydłużył mi się o 4 cm I i zgrubiał o 0.5cm w zaledwie 3 tygodnie. Teraz wygląda na dużo większego. Wszystkie kochanki były podniecone samym widokiem. Nigdy nie miałem problemu z tym, żeby je w pełni zadowolić, ale z większym penisem jest to dużo łatwiejsze. Nigdy nie widziałem u nich takich orgazmów. No i oczywiście, ja też mam z tego dużo więcej przyjemności. Polecam LongUp . Nawet tym ze średnio dużymi penisami, jak będzie większy, to nie zaszkodzi.”

Victor, 31 lat

„Polubiłem syrop “LongUp& Używałem go około miesiąca. Na koniec – 5 cm większy. Z 12 centymetrów do 17. Moja żona była równie zdziwiona co ja. Myślałem, że jak odstawię syrop, to mój penis wróci do starego rozmiaru. Minęło kilka miesięcy, a jego rozmiar się utrzymuje. “Powiększył się o 5 cm i jest powód, żeby uwierzyć, że jest to efekt stały. Nawet, gdy noszę spodnie, jest go łatwiej zobaczyć niż kiedyś. W rzeczy samej, nawet kobiety zaczęły zwracać na mnie uwagę. Żałuję tylko, że nie wiedziałem o nim wcześniej, straciłem tyle czasu. Syrop jest po prostu genialny.”

Max, 26 lat

„Wielki penis to najlepszy sposób na poskromienie kobiety. Sprawia, że seks jest przyjemniejszy, a kobiecy orgazm jest łatwy do osiągnięcia. Wcześniej musiałem się starać “przekupować” kobiety różnymi prezentami, ale teraz to one biegają za mną, proponując spotkanie. Teraz mój penis ma 19 cm, wcześniej było to zaledwie 14. Różnica jest ogromna. Po prostu użyłem syropu “LongUp& Polecił mi to specjalista – mówił, że wszystkim pomaga. Nie wiem, czy wszystkim, ale z całą pewnością pomógł mi. Penis zaczął rosnąć praktycznie zaraz po pierwszym użyciu.”

Kevin, 37 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: