Neomagnet Bracelet: uśmierzysz ból w 7 minut, a za 28 dni zlikwidujesz go na zawsze

Neomagnet Bracelet: uśmierzysz ból w 7 minut, a za 28 dni zlikwidujesz go na zawsze

 • Uśmierzyć ból w 7 minut – w bezpieczny i naturalny sposób;
 • Trwale zlikwidować stany zapalne i zwyrodnienia w 4 tygodnie;
 • Odzyskać pełną sprawność fizyczną i mnóstwo energii;
 • Zlikwidować przyczynę bólu i pożegnać się z nim raz na zawsze w 28 dni;
 • a dzięki temu na nowo cieszyć się życiem!
ZAMÓWIĆ

JEST W 100% BEZPIECZNA I DZIECINNIE PROSTA W STOSOWANIU

Żeby raz na zawsze zwalczyć ból, po prostu zakładasz bransoletę na nadgarstek i… to wystarczy. Robisz to, co zwykle, ale Twój organizm zaczyna działać zupełnie inaczej. Pole magnetyczne błyskawicznie wnika w bolące tkanki i gasi ból już na poziomie komórkowym. Pole biomagnetyczne stymuluje natlenienie i odżywienie komórkowe oraz pobudza krążenie krwi. W efekcie przestajesz odczuwać ból i usprawniasz funkcjonowanie organizmu. Nie musisz zmieniać diety, łykać tabletek przeciwbólowych, przyjmować zastrzyków czy chodzić na masaże i zabiegi. Bo Twój organizm i tak prowadzi walkę z bólem.

Neomagnet Bracelet: uśmierzysz ból w 7 minut, a za 28 dni zlikwidujesz go na zawsze

ZAMÓWIĆ

MA PONAD 98% SKUTECZNOŚCI W LIKWIDOWANIU BÓLU I STANÓW ZAPALNYCH

Do tej pory mogłoby się wydawać, że to cud. Jednak to fakt, który potwierdza przypadek mojego taty oraz 14 tys. osób, które już pozbyły się bólu w 28 dni oraz odzyskały 100% sprawności fizycznej i doskonałą kondycję zdrowotną. Co więcej, skuteczność metody biomagnetycznej została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez szwajcarski ośrodek badawczy w Bernie. To odkrycie na skalę światową, które zdobyło uznanie i podziw wybitnych specjalistów ds. energoterapii. NeoMagnet Bracelet – to najprostsza, najrzetelniej potwierdzona i najbardziej skuteczna metoda bezinwazyjnego zwalczania bólu, jaką kiedykolwiek stworzono.

Prof. Anna Schiller, naukowcem, specjalistą z zakresu fizyki biomedycznej

Wszyscy, którzy przyzwyczaili się do tego, że ciągle skarżysz się na ból, będą zdumieni. Nie będą mogli uwierzyć, że zwalczyłeś ból w 28 dni i raz na zawsze odzyskałeś 100% sprawności!

 • TROSKA O ZDROWIE I WITALNOŚĆ
 • ŁATWOŚĆ STOSOWANIA
 • OSZCZĘDNOŚĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH
 • 100% BEZPIECZEŃSTWA
 • ENERGIA I RADOŚĆ ŻYCIA
 • ZWALACZANIE BÓLU I STANÓW ZAPALNYCH

Neomagnet Bracelet: uśmierzysz ból w 7 minut, a za 28 dni zlikwidujesz go na zawsze

Gwarancja potrójnej satysfakcji

 1. Gwarancja oryginalności – w NeoMagnet Bracelet po raz pierwszy zastosowano niezwykle skuteczną technologię regenerującą pole biomagnetyczne. Jej działanie w zwalczaniu bólu i korygowaniu pracy organizmu potwierdzają testy kliniczne. Takiego rozwiązania nie znajdziesz w innych produktach dostępnych na rynku. Dlatego możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie oryginalny produkt, dostępny jedynie za pośrednictwem tej strony.
 2. Gwarancja jakości – ze względu na zaawansowany sposób produkcji NeoMagnet Bracelet spełnia najwyższe normy jakości. Moc pola biomagnetycznego została dobrana specjalnie tak, by była skuteczna, ale w pełni bezpieczna dla organizmu. Wszystko po to, żeby efekty stosowania bransolety biomagnetycznej w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 3. Gwarancja zadowolenia – liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność bransolety biomagnetycznej NeoMagnet Bracelet. Na podstawie tych wyników kuracja zdobyła uznanie najlepszych fizjoterapeutów i rehabilitantów z całej Europy, którzy polecają ją swoim klientom. Podobnie jak ja, są oni przekonani, że już po 28 dniach na stałe uwolnisz się od bólu.

OPINIE KLIENTÓW

Kto przeżył cierpienie, jakie powoduje rwa kulszowa, ten wie, że to jest najgorszy ból, jaki może być. Ile ja się nabrałam zastrzyków na to, a i tak ból wracał i to jakby ze zdwojoną siłą… Bransoleta NeoMagnet Bracelet okazała się dla mnie prawdziwym wybawieniem.
Uśmierzyłam ten potworny ból i czuję się świetnie.

Hanna Petoń, 72 lata, Gorzów Wielkopolski

Aż nie do pomyślenia, że taka prosta metoda czyni takie cuda. Po prostu zakładasz tę bransoletę na nadgarstek i ból mija po kilku minutach. Niesamowite. Skorzystałam już ja, moje siostry i kuzynki. Polecam wszystkim! To rzeczywiście koniec proszków przeciwbólowych.

Elżbieta Gryka, 65 lat, Lubań

NeoMagnet Bracelet trwale zlikwidował mój ból kolan w niecałe 3 tygodnie. Poczułem, jakby mi ktoś wymienił kolana na nowe. Żona wreszcie przestała narzekać, że nic w domu nie robię, tylko jak stary dziad siedzę przed telewizorem. Teraz to nawet na rękach ją noszę!

Marian Paślak, 68 lat, Czesławice

Moje przewlekłe bóle stawów robiły się nie do zniesienia. Nie byłam w stanie robić już niczego, co sprawiało mi największą przyjemność: chodzić w góry, jeździć na rowerze, ani zajmować ogrodem. Od łykania proszków wątroba mi wysiadła. Nie wiedziałam już co robić, żeby odzyskać sprawność. Dzisiaj czuję się tak, jakbym zyskała nowe życie. Dzięki bransolecie biomagnetycznej robię wszystko to, na co nie pozwalał mi ból. Przygotowuję się nawet do startu w półmaratonie. Wspaniała ulga!

Aneta Grabek, 42 lat, Białystok

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: