NORMADEX od pasożytów: POTĘŻNY CIOS DLA PASOŻYTÓW!

NORMADEX od pasożytów: POTĘŻNY CIOS DLA PASOŻYTÓW!

 • Normalizuje pracę przewodu pokarmowego
 • Niszczy wszystkie rodzaje robaków
 • Eliminuje produkty życia pasożytów
 • Zapobiega ponownemu zakażeniu
ZAMÓWIĆ

DROGI ZAKAŻENIA ROBAKAMI

NORMADEX od pasożytów: POTĘŻNY CIOS DLA PASOŻYTÓW!

 1. Źle umyte warzywa, owoce, jagody
 2. Słabo smażone mięso i ryby
 3. Zanieczyszczona woda lub gleba
 4. Kontakt ze zwierzętami domowymi
 5. Miejsca publiczne i transport
 6. Ukąszenia owadów
 7. Restauracje i fast foody

POTĘŻNY NATURALNY SKŁAD Normadex

NORMADEX od pasożytów: POTĘŻNY CIOS DLA PASOŻYTÓW!

 1. MORINGA
  Ze względu na swój unikalny skład oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji oraz metali ciężkich. Skutecznie zwalcza pasożyty żołądkowo-jelitowe, wpływając na cudze DNA. Oczyszcza jelita i drogi żółciowe.
 2. PAU D’ARCO
  Lapachol – specjalny związek zawarty w korze, – hamuje namnażanie się patogennych mikroorganizmów, hamuje reprodukcję i rozwój pasożytów wewnątrzkomórkowych.
 3. ORZECH CZARNY
  Elementy orzecha czarnego zakłócają metabolizm robaków, powodują paraliż tkanki mięśniowej pasożytów, również zwiększają odporność i funkcje ochronne organizmu człowieka, eliminują toksyny ze krwi.
 4. LIŚCIE OLIWKI
  Zawiera oleuropeinę, która ma działanie przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybicze, zmniejsza uszkodzenia oksydacyjne we krwi, wątrobie, nerkach i tkankach mózgu.
 5. KŁĄCZE KURKUMY
  Kłącze kurkumy zawiera cineol, kurkuminę i witaminę P. Cineol normalizuje narządy trawienne i hamuje aktywność żywotną robaków, ameron posiada działanie przeciwpasożytnicze na nicienie, witamina P przywraca prawidłowe funkcjonowanie narządów krwiotwórczych i oczyszcza krew.
 6. ZAKRZEWKA CUCHNĄCA
  Znana dzięki swoim silnym właściwościa bakteriobójczym i przeciwdrobnoustrojowym. Szczególnie ceniona jest jej zdolność do wyprowadzenia pasożytów tasiemca z przewodu pokarmowego.
ZAMÓWIĆ

DZIAŁANIE DODATKOWE Normadex

 • Pomaga oczyścić narządy i tkanki, neutralizuje zatrucie spowodowane infekcją pasożytniczą
 • Regeneruje błony śluzowe, oczyszcza krew, limfę, płyny międzykomórkowe
 • Normalizuje równowagę utleniania-redukcji, zagrażającą tworzeniu się komórek nowotworowych
 • Normalizuje równowagę utleniania-redukcji, zagrażającą tworzeniu się komórek nowotworowych
 • Pomaga pozbyć się wrzodów i zapalenia żołądka, zabijając bakterie, które je prowokują
 • Przywraca i normalizuje funkcje narządów zaatakowanych
 • Ma korzystny wpływ na narządy przewodu pokarmowego
 • Poprawia kondycję skóry, włosów, paznokci

Normadex MIĘKKI DLA CZŁOWIEKA – TWADRDY DLA ROBAKÓW

„Większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy, że organizm co drugiej osoby jest ZARAŻONY PASOŻYTAMI. W 95% przypadków obecność robaków nie daje żadnych objawów, dopóki nie spowodują nieodwracalnej szkody dla narządów wewnętrznych i nie zakłócą funkcjonowania wszystkich układów organizmu.

 

Do tej pory tylko preparat Normadex jest w stanie CAŁKOWICIE oczyścić organizm ze wszelkich pasożytów, których istnieje ponad 250 gatunków. Tworzy w ludzkim ciele środowisko, które niszczy sam proces pasożytowania.

 

Doświadczenia moich pacjentów potwierdzają, że Normadex jest najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym środkiem do zabijania i usuwania WSZELKIEGO rodzaju inwazji, w tym również ich jaj, co zapobiega ponownemu zakażeniu. Pozytywny efekt został osiągnięty w 100% przypadków”.

Michaił Guzik, lekarz parazytolog

OPINIE KLIENTÓW

Asia Białek, Wrocław

„Źle się czułam przez kilka tygodni, zdałam testy, okazało się, iż przyczynom są pasożyty. Piłam tabletki na receptę, ale z dnia na dzień było tylko gorzej. Nie wiem, co by było ze mną, gdybym nie dowiedziałam się o nowym preparacie Normadex. Uratował mnie. Miesiąc później przeszłam testy, wszystko czysto. Teraz Normadex będę pić raz w roku w celu zapobiegawczym“.

Grzegorz, Kudowa-Zdrój

„Nasz kotek nie siedzi w domu, uwielbia spacerować po podwórku. Więc przyniósł nam w prezencie robaki. Nic mi nie było, ale moja żona była wyczerpana, męczyła się. Najpierw skrzypiała zębami w nocy, potem zaczęła się gorączka i wymioty. Leczyliśmy się razem, bo prawdopodobnie zaraziła mnie. Piliśmy Normadex i wszystko w końcu minęło“.

Ola, Kołobrzeg

„Bardzo podobał mi się ten środek. Razem z mężem go piliśmy. I obaj mieliśmy różne objawy: rzuciło w zimny pot, była biegunka, pojawiło się trochę trądziku i strasznie bolała głowa. Już po 1,5 tygodniach zaostrzenie minęło, a teraz oboje czujemy się świetnie! Normadex działa bardzo delikatnie, ale mocno i pewnie“.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: