OPHTALAX aby przywrócić wzrok: zatrzymuje utratę wzroku i łagodzi obrzęki!

OPHTALAX aby przywrócić wzrok: zatrzymuje utratę wzroku i łagodzi obrzęki!

 • Łagodzi zmęczenie oczu jeśli spędzasz całe dni przed komputerem
 • Łagodzi obrzęki wokół oczu z powodu noszenia soczewek kontaktowych, zmęczenia oczu, alergii
 • Zwiększy ostrość wzroku poprawiając pracę oczu i mięśni oczu
ZAMÓWIĆ

Opatentowana formuła Ophtalax pomaga

OPHTALAX aby przywrócić wzrok: zatrzymuje utratę wzroku i łagodzi obrzęki!

 • W przypadku pogarszania się wzroku i obrzęków wokół oczu:
  Ryboflawina (B2) pomaga zlikwidować obrzęki, cienie pod oczami i zatrzymać utratę wzroku
  image
 • W przypadku krótkowzroczności i dalekowzroczności:
  Cynk poprawia zdolność widzenia na różne odległości
  image
 • Podczas pracy przy komputerze:
  Tiamina (B1) i B12 zmniejszają zmęczenie, tworzą barierę ochronną dla oczu i filtrują ponad 80% promieniowania UV
 • Po przebytych infekcjach oka:
  Ophtalax eliminuje skutki wcześniejszych infekcji

Opatentowany skład kapsułek Ophtalax zapewnia prawidłowe odżywianie narządów wzroku niezbędnymi przydatnymi substancjami

OPHTALAX aby przywrócić wzrok: zatrzymuje utratę wzroku i łagodzi obrzęki!

 1. Cynk
  Wchodzi w skład enzymów regulujących widzenie w ciemności i pomagających w szybkiej adaptacji w jasnym świetle, redukując efekt jasnego błysku.
 2. Witaminy z grupy B
  Pomagają zapobiegać najczęstszej przyczynie ślepoty u osób starszych, związanej z wiekiem zwyrodnienia plamki żółtej. Połączenie witamin może obniżyć poziom homocysteiny, białka w organizmie, które może być związane ze stanem zapalnym i zwiększonym ryzykiem rozwoju zwyrodnienia plamki żółtej.
ZAMÓWIĆ

Specjalista: “W Ophtalax substancje czynne są tak skoncentrowane, że wystarczy brać 2 kapsułki dziennie”

Bez komputera i gadżetów nie możemy w pełni istnieć w społeczeństwie, ale psują nam wzrok. Z pożywienia nie otrzymujemy wszystkich niezbędnych witamin i pierwiastków śladowych, które chronią nasze oczy. Dla każdego, a tym bardziej dla osób zagrożonych chorobami oczu, konieczne jest dodatkowe spożycie witamin z grupy B i cynku.

 

Stosuj preparaty na kompleks witamin B1 + B2 + B6 + B12 oraz inne składniki zalecane przez okulistów. Z certyfikowanych i całkowicie naturalnych preparatów zalecamy Ophtalax. Ten środek wspiera zdrowie całego układu wzrokowego.

 

Tylko dzięki Ophtalax można przeciwdziałać rozwojowi związanych z wiekiem zmian siatkówki i chorób oczu, nawet przy takim samym obciążeniu oczu.

Koniński Paweł Specjalista w dziedzinie oftalmologii

Opinie klientów, którym już pomógł Ophtalax

Martyna, Warszawa

Zepsułam wzrok, tak jak wszyscy w moim wieku, siedząc przed komputerem. Godzinami siedziałam przed komputerem w pracy, potem w domu. Kiedy na ulicy przestałam normalnie widzieć twarze ludzi, zdałam sobie sprawę, że jest źle. Poszedła do optyki i sprawdziła oczy. Okazało się, że mam wzrok minus 2. Nie denerwowałam się, a zaczęłam szukać sposobów, aby pomóc moim oczom. Tak znalazłam Ophtalax. Odbyłam jedną kurację, wzrok poprawił się o 1 punkt. Jestem zadowolona.

Tomek, Katowice

Zawsze miałem problemy ze wzrokiem, a kiedy doszło do -5 — zdecydowałem się na operację. Po operacji cierpiałem z powodu suchości, oczy szybko się męczyły i miałem stan zapalny. Przepisano mi super drogie środki, ale one nie pomogły. Wtedy sam znalazłem Ophtalax w Internecie. Po pierwszej kuracji czy przestały boleć i wysychać, a po drugiej w końcu przeszły stany zapalne.

Borys, Gdańsk

Szukałem produktu na wzrok, który zawiera witaminy z grupy B i cynk. Są to najpotężniejsze naturalne środki na oczy. Istnieje wiele ofert, ale większość z nich to smoczki bez certyfikatów i licencji. Zaufanie wzbudził tylko Ophtalax. Stosuję go od 3 tygodni, a moje oczy stały się o wiele mniej wraźliwe, tak jak chciałem.

Krystyna, Chełm

Starałam się rozwiązać problem z oczami za pomocą różnych popularnych środków. Dopiero po wielokrotnym obrzęku błony śluzowej oka dowiedziałam się, że okuliści nie zalecają takich kropli i można ich używać nie dłużej niż 2 dni. Znajoma poleciła mi Ophtalax, który usunął obrzęk i dzięki niemu udało mi się bezpiecznie zdać na prawo jazdy.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: