Proulgan na nietrzymanie moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze!

Proulgan na nietrzymanie moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze!

Zadbaj o siebie i swój pęcherz Już od pierwszych dni zauważysz, że:

 • Dyskomfort i ból znikają
 • Odczuwasz mniejszy nacisk na pęcherz
 • Rzadziej odwiedzasz toaletę
ZAMÓWIĆ

Czy wiesz, jak to jest, kiedy jesteś więźniem własnego pęcherza?

Proulgan na nietrzymanie moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze!

 1. Najmniejszy wysiłek, kaszlnięcie bądź śmiech sprawiają, że nie możesz się powstrzymać
 2. Twoja pewność siebie maleje i unikasz spotkań z rodziną i przyjaciólmi
 3. Dyskomfort i ból towarzyszą Ci przy każdej wizycie w toalecie

Proulgan w naturalny sposób wspiera pracę układu moczowego i pomaga poradzić sobie z problemem nietrzymania moczu

 • Śliwa afrykańska
  Zwalcza drobnoustroje, zmniejsza stan zapalny, działa antyoksydacyjnie i przeciwnowotworowo, łagodzi dyskomfort związany z oddawaniem moczu przy przeroście prostaty.
 • Pokrzywa
  Działa moczopędnie, dzięki czemu przepłukuje układ moczowy i usuwa zalegające w nim bakterie, jest stosowana u osób z zaburzeniem oddawania moczu, w stanach zapalnych dróg moczowych.
 • Połonicznik nagi
  Działa przeciwbakteryjnie i rozkurczowo na mięśnie gładkie układu moczowego, obniża napięcie moczowodów i pęcherza, co ułatwia przepływ moczu i usuwanie zbędnych substancji z organizmu.
 • Podagrycznik
  Ma działanie oczyszczające, pomaga uspokoić się i wyciszyć, reguluje przemianę materii, redukuje stany zapalne pęcherza moczowego, a także objawy towarzyszące kamicy nerkowej.
ZAMÓWIĆ

Proulgan od pierwszych dni uratuje cię od mimowolnego oddawania moczu

Proulgan na nietrzymanie moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze!

 • Dzień 7
  Znika uczucie dyskomfortu w dolnej części brzucha
  Pierwsza wizyta w toalecie przynosi ulgę i całkowite opróżnienie pęcherza. Zaginęły częste chęci pójścia do toalety.
 • Dzień 14
  Parcie w granicach normy
  Nie ma już uczucia nagłej potrzeby pójścia do toalety, nawet jeśli wychodzisz z ciepłego pomieszczenia na zimną ulicę, pijesz dużo płynów lub denerwujesz się.
 • Dzień 30
  Problem mimowolnego oddawania moczu zniknął
  Żyjesz życiem zdrowej osoby, wiedząc, że problem na zawsze pozostał w przeszłości.

Jak zmieni się Twoje życie po pozbyciu się problemów z oddawaniem moczu?

Śpisz spokojnie w nocy, a nie wstajesz kilka razy, aby pójść do toalety Nie biegasz już kilka razy do toalety, kiedy się martwisz Bez obawy możesz pić dużo płynów Żyjesz spokojnie, wiedząc, że Twój pęcherz nie zawiedzie Cię w kluczowym momencie Możesz spokojnie siedzieć w kinie, teatrze i innych miejscach, nie martwiąc się, że będziesz musiał kilkukrotnie wyjść do toalety Nie czujesz się już chory – możesz planować i realizować swoje życie!

Wybitny polski specjalista, Czesław Bagiński

Opinie kupujących

Katarzyna Tołkowska

Pracuję jako projektant. Wszystko było w porządku,dopóki z jakiegoś powodu nie zaczęłam często biegać do toalety. A to mnie strasznie wkurzało. Nie mogłam się skupić na pracy. Jak tylko pojawi się pomysł albo zagłębię się w temat, jak od razu muszę odejść. Wracasz na miejsce i nie pamiętasz, co sobie myślałaś! Specjalista nie znalazł patologii, powiedział, że mam to nerwowe. Poradził Proulgan, powiedział, że właśnie na takie przypadki. Zaczęłam go stosować, pomógł prawie od razu. Mogłam już normalnie chodzić do toalety. A wcześniej było 14 razy dziennie! Teraz pracuję bez problemów i nie rozpraszam się na bzdury.

Ewelina Dębek

Mam dwie godziny do pracy. Zwykle jest to normalne,ale jeśli chcesz do toalety, to jest to prawdziwy problem. Mój poranek zaczyna się odkawy, bez niej nie mogę się obudzić. Ale jest to napój moczopędny. Tak więc, kiedy jadędo pracy, ostatnie minuty po prostu prawie biegnie do biura i natychmiast do toalety.Nie byłam zadowolona z takiego początku dnia w pracy. Bez kawy nie mogę, ale cierpiećteż nie mogę Problem rozwiązał Proulgan. Rano piję kawę, ale po stosowaniu preparatuidędo pracy bez obaw, nie ma zbyt częstego parcia!

Kamila Olechowska

Od dzieciństwa często biegałam do toalety. Niezwracałam na to uwagi, przyzwyczaiłam się jakoś. Ale dla mojej teściowej to kolejnaokazja, by mnie zranić. Nawet nazwała mnie bimberem. A mąż zaczął jej słuchać, że jegożona nie jest w porządku. Cóż, postanowiłam znaleźć jakiś sposób, aby nie biegać dotoalety tak często. I znalazłam. To jest Proulgan. Teraz godzinami nie myślę otoalecie.

Maria Liskiewicz

Nigdy nie było problemu z pójściem do toalety. A potem się przeziębiłam i się zaczęło… Mogłam się śmiać i przez przypadek, przepraszam, zobaczyć mokre spodnie. Specjalista doradził mi Proulgan. Nie ufam lekarzom i postanowiłam przetestować ten preparat od znajomej. Powiedziała, że preparat jest dobry i bezpieczny. Kiedy odebrałam opakowanie, mój urlop chorobowy już się skończył i powrót do pracy był przerażający. To nie jest praca, kiedy ciągle biegasz do toalety. Ale wszystko było dobrze, dzięki Proulgan. On, jak się okazało, pomaga prawie natychmiast. Bolące odczucia w dolnej części brzucha minęły i chodzę do toalety normalnie. Zakończyłam kurację i czuję się świetnie.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: