Silvets odchudzanie: prosta droga do szczupłej sylwetki!

Silvets odchudzanie: prosta droga do szczupłej sylwetki!

Silvets to tabletki:

 • wspomagające odchudzanie,
 • przyspieszające metabolizm,
 • dodające energii,
 • zmniejszające magazynowanie tłuszczu.
ZAMÓWIĆ

Czym jest Silvets?

Silvets odchudzanie: prosta droga do szczupłej sylwetki!

Silvets to tabletki wspomagające odchudzanie, stojące na straży szczupłej sylwetki. Zawierają unikalną, dobrze zbadaną i w 100% bezpieczną listę składników aktywnych – jagodę acai, guaranę, zieloną herbatę, pieprz cayenne, winian l-karnityny.

Składniki Silvets połączono w odpowiednich proporcjach i stężeniu, dzięki czemu uzyskano formułę wspomagającą kurację odchudzającą oraz wspierającą organizm w funkcjonowaniu w taki sposób, by chronić tkanki przed otłuszczeniem.

Połączenie aż 6 aktywnych składników dało świetne rezultaty. Dotąd żaden inny producent nie zdecydował się na stworzenie formuły opartej na egzotycznych i lokalnych, dobrze znanych ekstraktach, które działają już od pierwszego dnia stosowania – zmniejszają łaknienie, przyspieszają metabolizm i dodają energii.

Skuteczne składniki

 • Jagoda Acai
  Jagoda Acai przyspiesza metabolizm i dodaje energii. Dzięki temu jesz mniej i ruszasz się chętniej.
 • Zielona herbata
  Zmniejsza łaknienie, przyspiesza metabolizm i ułatwia trawienie tłuszczu z trudnych miejsc.
 • Guarana
  Błyskawicznie dodaje energii.
 • Pieprz cayenne
  Zwiększa metabolizm spoczynkowy.
 • Winian l-karnityny
  Zwiększa produkcję energii, ułatwia kształtowanie mięśni, przyspiesza spalanie kalorii.
 • Bioperine
  Poprawia pracę układu pokarmowego i przyspiesza trawienie.
ZAMÓWIĆ

Jak działa Silvets?

Silvets odchudzanie: prosta droga do szczupłej sylwetki!

Silvets to doskonale skomponowane tabletki wspomagające odchudzanie zawierające aż 6 skutecznych i bezpiecznych składników, o działaniu wolnym od efektu jojo. Obok substancji poznanych i z powodzeniem wykorzystywanych przed tysiącami laty, w formule tabletek Silvets obecne są również te, które zadziwiły świat stosunkowo niedawno, po odkryciu ich w tropikalnych zakątkach świata, gdzie z ich atutów korzystała dotąd tylko lokalna społeczność. Dzisiaj moc egzotycznych składników dostępna jest w pastylkach Silvets!

Połączenie aż 6 skutecznych substancji czynnych pozwoliło stworzyć unikalny produkt. Nie znajdziesz drugich pastylek wspomagających odchudzanie o tak doskonałej formule. Silvets to rozwiązanie, które pozwala pokonać nadmierne kilogramy skutecznie i bez obaw o skutki uboczne.

Jakie korzyści dostarcza Silvets?

 • Jesz mniej
  Masz mniejszy apetyt i dłużej odczuwasz przyjemną sytość.
 • Masz większą energię i lepiej się czujesz
  Mniej się męczysz i szybciej budujesz mięśnie, które dodatkowo podnoszą Twój metabolizm.
 • Chudniesz z trudnych miejsc
  Usuwasz zbędny tłuszcz z brzucha, ud i pośladków.

Opinie klientów

Nie wierzyłam, że uda mi się schudnąć. Próbowałam dosłownie wszystkiego – diety bezcukrowej, bezglutenowej, Dukana, głodówek – czasami udało się zrzucić 3-4 kilogramy, ale szybko wracałam do poprzedniej wagi. Nie o taki efekt mi chodziło….Mój metabolizm był coraz gorszy, a ja traciłam nadzieję, że w końcu się uda… Do kolejnych tabletek wspomagających odchudzanie podeszłam sceptycznie. Namówiła mnie jednak siostra, której dzięki Silvets udało się schudnąć. Gdyby nie ona, nadal użalałabym się nad sobą…. Jestem jej wdzięczna, że podsunęła mi ten środek…

Monika Nowicka – Gdańsk

Co powiem Wam o Silvets? Co bym nie napisała, to będzie mało. Spójrzcie na zdjęcia, one mówią wszystko. Nie odbierajcie sobie szansy na szczupłą sylwetkę. Nie narzekajcie, działajcie! Wam też się może udać!

Agnieszka Górska – Biała Podlaska

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: