Urinol Pro nietrzymanie moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze!

Urinol Pro nietrzymanie moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze!

 • Dyskomfort i ból znikają
 • Odczuwasz mniejszy nacisk na pęcherz
 • Rzadziej odwiedzasz toaletę
ZAMÓWIĆ

Czy wiesz, jak to jest, kiedy jesteś więźniem własnego pęcherza?

 • Najmniejszy wysiłek, kaszlnięcie bądź śmiech sprawiają, że nie możesz się powstrzymać
 • Twoja pewność siebie maleje i unikasz spotkań z rodziną i przyjaciólmi
 • Dyskomfort i ból towarzyszą Ci przy każdej wizycie w toalecie

Składniki Urinol Pro i ich działanie

Urinol Pro nietrzymanie moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze!

 • Śliwa afrykańska Zwalcza drobnoustroje, zmniejsza stan zapalny, działa antyoksydacyjnie i przeciwnowotworowo, łagodzi dyskomfort związany z oddawaniem moczu przy przeroście prostaty.
 • Pokrzywa Działa moczopędnie, dzięki czemu przepłukuje układ moczowy i usuwa zalegające w nim bakterie, jest stosowana u osób z zaburzeniem oddawania moczu, w stanach zapalnych dróg moczowych.
 • Połonicznik nagi Działa przeciwbakteryjnie i rozkurczowo na mięśnie gładkie układu moczowego, obniża napięcie moczowodów i pęcherza, co ułatwia przepływ moczu i usuwanie zbędnych substancji z organizmu.
  Podagrycznik Ma działanie oczyszczające, pomaga uspokoić się i wyciszyć, reguluje przemianę materii, redukuje stany zapalne pęcherza moczowego, a także objawy towarzyszące kamicy nerkowej.
ZAMÓWIĆ

Urinol Pro od pierwszych dni uratuje cię od mimowolnego oddawania moczu

Urinol Pro nietrzymanie moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze!

 1. Dzień 7 Znika uczucie dyskomfortu w dolnej części brzucha Pierwsza wizyta w toalecie przynosi ulgę i całkowite opróżnienie pęcherza. Zaginęły częste chęci pójścia do toalety.
 2. Dzień 14 Parcie w granicach normy Nie ma już uczucia nagłej potrzeby pójścia do toalety, nawet jeśli wychodzisz z ciepłego pomieszczenia na zimną ulicę, pijesz dużo płynów lub denerwujesz się.
 3. Dzień 30 Problem mimowolnego oddawania moczu zniknął Żyjesz życiem zdrowej osoby, wiedząc, że problem na zawsze pozostał w przeszłości.

Wybitny Polski specjalista, Czesław Bagiński poleca Urinol Pro

Urinol Pro jest uniwersalnym preparatem, który polecam każdemu, kto cierpi na częste oddawanie moczu.

 

Już straciłem rachubę, ilu moich pacjentów wyleczyłem za pomocą preparatu Urinol Pro. Rachunek idzie na setki, to na pewno.

 

Dlaczego go polecam? Ten preparat jest uniwersalny, pomaga bez względu na przyczynę. Jest bezpieczny, składa się tylko znaturalnych składników i dlatego nie ma przeciwwskazań, nie powoduje reakcji alergicznych, nie ma skutków ubocznych. Jest to skuteczny preparat. Już po pierwszym użyciu znika dyskomfort w okolicy pęcherza moczowego, a wizyta w toalecie przynosi całkowitą ulgę.

Czesław Bagiński, wybitny Polski specjalista, autor artykułów naukowych, ekspert w dziedzinie urologii.

Opinie kupujących

Marta Wiszkowska

Kobiety mają pewne choroby, o których wstydzą siępowiedzieć, już nie mówiąc o to, żeby pójść do specjalisty. Miałam tak z oddawaniemmoczu. Biegałam do toalety w domu, w pracy, w drodze do pracy lub do domu. Ta sytuacjabyła po prostu wkurzająca. Naprawdę chciałam to załatwić bez lekarzy. W naszej klinicesą tylko emeryci, co oni wiedzą? Mogę zaufać tylko mojej siostrze, więc zadzwoniłam doniej, ona mieszka i pracuje w Warszawie. Powiedziała mi o Urinol Pro. Ku mojemuzaskoczeniupreparat okazał się najwyższej klasy! W ciągu miesiąca problemy te zniknęły. Nawet jeślijestem zdenerwowana, nie biegam do toalety tak często, jak kiedyś.

Katarzyna Tołkowska

Pracuję jako projektant. Wszystko było w porządku,dopóki z jakiegoś powodu nie zaczęłam często biegać do toalety. A to mnie straszniewkurzało. Nie mogłam się skupić na pracy. Jak tylko pojawi się pomysł albo zagłębię sięw temat, jak od razu muszę odejść. Wracasz na miejsce i nie pamiętasz, co sobiemyślałaś! Specjalista nie znalazł patologii, powiedział, że mam to nerwowe. PoradziłUrinol Pro, powiedział, że właśnie na takie przypadki. Zaczęłam go stosować, pomógłprawieod razu. Mogłam już normalnie chodzić do toalety. A wcześniej było 14 razy dziennie!Teraz pracuję bez problemów i nie rozpraszam się na bzdury.

Ewelina Dębek

Mam dwie godziny do pracy. Zwykle jest to normalne,ale jeśli chcesz do toalety, to jest to prawdziwy problem. Mój poranek zaczyna się odkawy, bez niej nie mogę się obudzić. Ale jest to napój moczopędny. Tak więc, kiedy jadędo pracy, ostatnie minuty po prostu prawie biegnie do biura i natychmiast do toalety.Nie byłam zadowolona z takiego początku dnia w pracy. Bez kawy nie mogę, ale cierpiećteż nie mogę Problem rozwiązał Urinol Pro. Rano piję kawę, ale po stosowaniu preparatuidędo pracy bez obaw, nie ma zbyt częstego parcia!

Jak zamówić

 1. Wypełnij formularz w celu złożenia zamówienia
 2. Nasz operator oddzwoni, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły
 3. Płatność przy odbiorze
ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: