Keto Slim aby schudnąć: pozbądź się dodatkowych kilogramów bez wysiłku!

Keto Slim aby schudnąć: pozbądź się dodatkowych kilogramów bez wysiłku!

  • 75% pożywienia – TŁUSZCZE
  • 20% pożywienia – BIAŁKA
  • 20% pożywienia – WĘGLOWODANY
  • + KETO SLIM Obowiązkowy składnik diety
ZAMÓWIĆ

Odchudzanie poprzez naturalne spalanie tłuszczu

Keto Slim aby schudnąć: pozbądź się dodatkowych kilogramów bez wysiłku!

Jeśli organizm przestaje otrzymywać energię z węglowodanów, po 7-10 dni wchodzi w stan ketozy. To węglowodanowa głodówka komórek, w czasie której trwa proces przekształcenia się tkanki tłuszczowej w energię.

Ciała ketonowe, powstające w wątrobie, są głównym źródłem energii dla mózgu podczas ketozy.Odżywiają mięśnie i zapobiegają złogom tłuszczu.

W wyniku tego procesu stare złogi tłuszczu znikają, a masa ciała zmniejsza się.

BIODODATEK KETO SLIM Zwiększa poziom ketonów w organizmie dla spalania tłuszczu

  • Minimalizacja węglowodanów w diecie
  • Spadek glukozy we krwi
  • Nie ma potrzeby wytwarzania insuliny
  • Brak insuliny — brak uczucia głodu
ZAMÓWIĆ

ZASADA DZIAŁANIA KETO SLIM

Keto Slim aby schudnąć: pozbądź się dodatkowych kilogramów bez wysiłku!

Zazwyczaj do osiągnięcia ketozy jest wymagane od 7 do 10 dni.

Zaledwie 1 tabletka Keto SLIM skróci ten czas do 40-50 minut w ciągu których organizm wyprodukuje wystarczającą ilość ciał ketonowych i zacznie przerabiać nagromadzone komórki tłuszczowe i złogi w energię.

Po prostu rozpuść jedną tabletki musującego KETO SLIM w szklance wody i wypij 30 minut przed posiłkiem.

CO MÓWIĄ EKSPERCI O KETO SLIM:

Irena Petrycka dietetyk centrum medycznego “Żywienie, Zdrowie i Uroda”

Podczas ketozy tłuszcze dzielą się na kwasy tłuszczowe i glicerynę, które następnie są przekształcane w ciała ketonowe. Jednak ketoza uruchamia się tylko w przypadku całkowitego wyczerpania zapasów glikogenu w wątrobie i tkance mięśniowej, co zazwyczaj dzieje się w ciągu 7 – 10 dni.

 

Aby przyspieszyć ten proces, a tym samym spalanie tłuszczu polecam swoim pacjentom biododatek KETO SLIM. Ten środek doskonale wzmacnia organizm podczas keto diety:wzbogaca w witaminy, hamuje uczucie głodu, usuwa zmęczenie i niepokój.Ale główną właściwością KETO SLIM jest blokowanie wchłaniania węglowodanów, które rozkładają się do glukozy (cukru), są wchłaniane do krwi i prowadzą do nadwagi. Z KETO SLIM odchudzanie przebiega bez szkody dla zdrowia, szybko i bez załamań.

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRE JUŻ ZOBACZYŁY EFEKTY:

Marta

Dla mnie keto dieta stała się ratunkiem.Nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim –  jedz wszystko, co kochasz i chudnij. Rzecz w tym, że zawsze miałam nadmiar tłuszczów i węglowodanów w diecie.To skutkowało nadwagą 95 kg w wieku 29 lat. W sumie wystarczyło lekko skorygować ilość przyjmowanych węglowodanów, aby waga zaczęła się zmniejszać.Chociaż nadal lubię jeść frytki.Potem dowiedziałam się o KETO Slim Po zażyciu biododatku proces ruszył jeszcze szybciej. W sumie minus 30 kg w 4 miesiące.A frytki nadal jem.

Wiktoria

Jak dawno sięgam pamięcią – zawsze byłam na diecie. Głodówki, problemy ze snem i ze skórą były moim chlebem codziennym. Uzyskiwałam minus na wadze, ale po tym następowały ataki objadania się i tak w kółko. O KETO Slim dowiedziałam się od dietetyka.Zaczęłam to zażywać, a przed tym zrobiłam test na ciała ketonowe, początkowo było 0,9 mol, po Keto Slim analiza wykazała prawie 10 mol. Zmniejszyłam ilość spożywanych węglowodanów i efekt od razu mnie ucieszył. Co tydzień widziałam na wadze minus 4-5 kg. Dla mnie to była prawdziwa magia.Moje samopoczucie było świetne, głodu nie było, spałam po 7 godzin.

Katarzyna

Jak mało wiemy o swoim organizmie.Ja nawet nie myślałam o tym, jakie skomplikowane procesy odbywają się w nim dopóki nie poszłam do dietetyka i nie słyszałam o ketozie. Jestem leniwa. Wyjście na siłownię zamieniałam głodówką.Jeśli dziś zjadłam coś tuczącego – jutro zrobię dzień oczyszczający.Waga wahała się +/- 3 kg.O KETO Slim mogę powiedzieć jedno – warto zainwestować!Na diecie keto z tym biododatkiem udało mi się zrzucić rekordowe 15 kg i osiągnąć swoją idealną figurę bez załamań. Badania wykazały powiększenie ketony zaledwie 6 razy, ale wciąż jestem bardziej niż zadowolona z wyniku.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: