UrinolPro przeciw nietrzymaniu moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze

UrinolPro przeciw nietrzymaniu moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze

Zadbaj o siebie i swój pęcherz Już od pierwszych dni zauważysz, że:

 • Dyskomfort i ból znikają
 • Odczuwasz mniejszy nacisk na pęcherz
 • Rzadziej odwiedzasz toaletę
ZAMÓWIĆ

Składniki Urinol Pro i ich działanie

 1. Śliwa afrykańska. Zwalcza drobnoustroje, zmniejsza stan zapalny, działa antyoksydacyjnie i przeciwnowotworowo, łagodzi dyskomfort związany z oddawaniem moczu przy przeroście prostaty.
 2. Pokrzywa. Działa moczopędnie, dzięki czemu przepłukuje układ moczowy i usuwa zalegające w nim bakterie, jest stosowana u osób z zaburzeniem oddawania moczu, w stanach zapalnych dróg moczowych.
 3. Połonicznik nagi. Działa przeciwbakteryjnie i rozkurczowo na mięśnie gładkie układu moczowego, obniża napięcie moczowodów i pęcherza, co ułatwia przepływ moczu i usuwanie zbędnych substancji z organizmu.
 4. Podagrycznik. Ma działanie oczyszczające, pomaga uspokoić się i wyciszyć, reguluje przemianę materii, redukuje stany zapalne pęcherza moczowego, a także objawy towarzyszące kamicy nerkowej.

Poprzez połączenie tych 4 składników w odpowiednio dobranych dawkach udało nam się stworzyć suplement, który wspomaga walkę z nietrzymaniem moczu.

UrinolPro przeciw nietrzymaniu moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze

ZAMÓWIĆ

Urinol Pro od pierwszych dni uratuje cię od mimowolnego oddawania moczu

Dzień 7. Znika uczucie dyskomfortu w dolnej części brzucha
Pierwsza wizyta w toalecie przynosi ulgę i całkowite opróżnienie pęcherza. Zaginęły częste chęci pójścia do toalety.

 

Dzień 14. Parcie w granicach normy
Nie ma już uczucia nagłej potrzeby pójścia do toalety, nawet jeśli wychodzisz z ciepłego pomieszczenia na zimną ulicę, pijesz dużo płynów lub denerwujesz się.

 

Dzień 30. Problem mimowolnego oddawania moczu zniknął
Żyjesz życiem zdrowej osoby, wiedząc, że problem na zawsze pozostał w przeszłości.

Tylko 1 kuracja, a na zawsze zapomnisz o uzależnieniu od toalety!

Jak zmieni się Twoje życie po pozbyciu się problemów z oddawaniem moczu?

 • Śpisz spokojnie w nocy, a nie wstajesz kilka razy, aby pójść do toalety
 • Nie biegasz już kilka razy do toalety, kiedy się martwisz
 • Bez obawy możesz pić dużo płynów
 • Żyjesz spokojnie, wiedząc, że Twój pęcherz nie zawiedzie Cię w kluczowym momencie
 • Możesz spokojnie siedzieć w kinie, teatrze i innych miejscach, nie martwiąc się, że będziesz musiał kilkukrotnie wyjść do toalety
 • Nie czujesz się już chory – możesz planować i realizować swoje życie

Wybitny Polski specjalista, Czesław Bagiński poleca Urinol Pro

UrinolPro przeciw nietrzymaniu moczu: zapomnij o nietrzymaniu moczu raz na zawsze

Urinol Pro jest uniwersalnym preparatem, który polecam każdemu, kto cierpi na częste oddawanie moczu.
Już straciłem rachubę, ilu moich pacjentów wyleczyłem za pomocą preparatu Urinol Pro. Rachunek idzie na setki, to na pewno.

Dlaczego go polecam? Ten preparat jest uniwersalny,
pomaga bez względu na przyczynę. Jest bezpieczny, składa się tylko znaturalnych składników i dlatego nie ma przeciwwskazań, nie powoduje reakcji alergicznych, nie ma skutków ubocznych. Jest to skuteczny preparat. Już po pierwszym użyciu znika dyskomfort w okolicy pęcherza moczowego, a wizyta w toalecie przynosi całkowitą ulgę.

Czesław Bagiński, wybitny Polski specjalista, autor artykułów naukowych, ekspert w dziedzinie urologii.

Jak stosować Urinol Pro

Weż 1 kapsułkę Urinol Pro codziennie rano na czczo.
Urinol Pro pozwoli na trwałe pozbycie się mimowolnego częstego oddawania moczu.

 

*Kuracja podstawowa: 30 dni stosowania. Zalecane: 90 dni.

Opinie kupujących

Pracuję jako projektant. Wszystko było w porządku,dopóki z jakiegoś powodu nie zaczęłam często biegać do toalety. A to mnie strasznie wkurzało. Nie mogłam się skupić na pracy. Jak tylko pojawi się pomysł albo zagłębię się w temat, jak od razu muszę odejść. Wracasz na miejsce i nie pamiętasz, co sobie myślałaś! Specjalista nie znalazł patologii, powiedział, że mam to nerwowe. Poradził Urinol Pro, powiedział, że właśnie na takie przypadki. Zaczęłam go stosować, pomógł prawie od razu. Mogłam już normalnie chodzić do toalety. A wcześniej było 14 razy dziennie! Teraz pracuję bez problemów i nie rozpraszam się na bzdury.

Katarzyna Tołkowska

Mam dwie godziny do pracy. Zwykle jest to normalne,ale jeśli chcesz do toalety, to jest to prawdziwy problem. Mój poranek zaczyna się odkawy, bez niej nie mogę się obudzić. Ale jest to napój moczopędny. Tak więc, kiedy jadędo pracy, ostatnie minuty po prostu prawie biegnie do biura i natychmiast do toalety.Nie byłam zadowolona z takiego początku dnia w pracy. Bez kawy nie mogę, ale cierpiećteż nie mogę Problem rozwiązał Urinol Pro. Rano piję kawę, ale po stosowaniu preparatuidędo pracy bez obaw, nie ma zbyt częstego parcia!

Ewelina Dębek

Od dzieciństwa często biegałam do toalety. Niezwracałam na to uwagi, przyzwyczaiłam się jakoś. Ale dla mojej teściowej to kolejnaokazja, by mnie zranić. Nawet nazwała mnie bimberem. A mąż zaczął jej słuchać, że jegożona nie jest w porządku. Cóż, postanowiłam znaleźć jakiś sposób, aby nie biegać dotoalety tak często. I znalazłam. To jest Urinol Pro. Teraz godzinami nie myślę otoalecie.

Kamila Olechowska

Nigdy nie było problemu z pójściem do toalety. A potem się przeziębiłam i się zaczęło… Mogłam się śmiać-i przez przypadek, przepraszam, zobaczyć mokre spodnie. Specjalista doradził mi Urinol Pro. Nie ufam lekarzom i postanowiłam przetestować ten preparat od znajomej. Powiedziała, że preparat jest dobry i bezpieczny. Kiedy odebrałam opakowanie, mój urlop chorobowy już się skończył i powrót do pracy był przerażający. To nie jest praca, kiedy ciągle biegasz do toalety. Ale wszystko było dobrze, dzięki Urinol Pro. On, jak się okazało, pomaga prawie natychmiast. Bolące odczucia w dolnej części brzucha minęły i chodzę do toalety normalnie. Zakończyłam kurację i czuję się świetnie.

Maria Liskiewicz

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: