WondaLips do powiększania warg: naturalnie pulchne wargi, bez zastrzyków czy zabiegów

WondaLips do powiększania warg: naturalnie pulchne wargi, bez zastrzyków czy zabiegów

  • WYPEŁNIA I TONIZUJE WARGI
  • PODKREŚLA KONTUR UST
  •  W 100% NATURALNE SKŁADNIKI
ZAMÓWIĆ

SKŁADNIKI WONDALIPS:

  1. LINEFILL™. Potężny składnik aktywny od Provital® poprawiający działanie adipocytów dla efektu pulchnych warg i wygładzania zmarszczek. Pełniejsze i gładsze wargi.
  2. OLEJ Z NASION KONOPII. Olej z nasion konopi ma doskonałe właściwości zmiękczające i nawilżające. Jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 oraz GLA bogate w witaminę E.
  3. KWAS HIALURONOWY. Tworzy i wspomaga gęstość warg, łącząc elementy strukturalne skóry: elastynę i kolagen. Nawilża i zatrzymuje wilgoć w skórze.
  4. KOLAGEN CZYSTOŚCI 99,5%. Głębokie działanie na głębszym poziomie cząsteczek, aby zregenerować skórę. Przywraca prawidłowy cykl. Stymuluje tworzenie nowych włókien kolagenowych.

WondaLips do powiększania warg: naturalnie pulchne wargi, bez zastrzyków czy zabiegów

ZAMÓWIĆ

DLACZEGO CHCESZ TO ZAMÓWIĆ?

Dzięki WondaLips, możesz mieć bardziej jędrne usta bez zabiegów estetycznych.

 

Dzięki naturalnym składnikom możesz wreszcie mieć usta, o których zawsze marzyłaś, bez bólu i w przystępnej cenie. Zapłacisz bardzo niewielką kwotę za ten produkt w porównaniu do cen zabiegów lub profesjonalnych produktów, które tak naprawdę nie działają.

CZY WONDALIPS DZIAŁA?

WondaLips to nietłusty krem nie pozostawiający zabrudzeń, łączący najlepsze naturalne składniki, aby poprawić kształt, teksturę i gęstość ust.

Kwas hialuronowy ma natychmiastowy efekt, podczas gdy peptydy zachowują swoje działanie. LINEFILL ™, nasiona konopi i kolagen o czystości 99,5% wspierają te procesy, sprawiając, że usta są nawilżone, pełniejsze i piękniejsze.

OPINIE SPECJALISTÓW

Polecam krem WondaLips wszystkim moim pacjentkom, które przychodzą do mojego gabinetu i proszą mnie o wypełniacze lub zabiegu. WondaLips oferuje naturalne,piękne rezultaty bez kosztownych i niebezpiecznych procedur. Bez wątpienia – naprawdę każdy może korzystać z tego produktu.

DR. IREK ANDRESZ – CHIRURG PLASTYCZNY

WondaLips do powiększania warg: naturalnie pulchne wargi, bez zastrzyków czy zabiegów

WONDALIPS TO PRODUKT W 100% EUROPEJSKI

Stworzony we współpracy z najlepszymi, Francuskimi laboratoriami, W celu stworzenia najwyższej jakości produktu o maksymalnym efekcie na wargi.

WONDALIPS OD NASZYCH KLIENTÓW:

WondaLips – krem, który pomógł mi uzyskać wymarzone wargi – Piękne i pełne. Nie muszę już wstydzić się swojej twarzy.

Janina Kowalska

Ogólnie to byłam bardzo sceptyczna, ale takie są fakty: a WondaLips WondaLips naprawdę działa! Nie potrafię tego pojąć, działa lepiej niż zastrzyki!

Krystyna

A WondaLips działa! Zdecydowanie polecam wszystkim znajomym i przyjaciółkom. Wreszcie mogę pożegnać się z wypełniaczami!

Monika

Zawsze bałam się zastrzyków i operacji, ale WondaLips uratował mi życie!

Renata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: