Cardiform: niezawodna pomoc w nadciśnieniu

Cardiform: niezawodna pomoc w nadciśnieniu

Twoje ciśnienie powie Ci: “Dziękuję”!

 • Przywraca zdrowie naczyń krwionośnych
 • Pomaga w normalizacji ciśnienia
 • Wspomaga oczyszczanie krwi
 • Wspomaga normalizację cholesterolu
ZAMÓWIĆ

Jak powstał Cardiform?

Wszystko zaczęło się od słynnego „francuskiego paradoksu”. Mieszkańcy Francji, przy obfitym spożyciu wina i tłuszczów roślinnych, już od dłuższego czasu odnotowują stosunkowo niski poziom chorób sercowo-naczyniowych i nowotworowych. Według naukowców przyczyną „francuskiego paradoksu” jest spożywanie przez Francuzów czerwonego wytrawnego wina i potraw opartych na darach drzewa oliwnego.

To właśnie z „francuskim paradoksem” wiąże się historia słynnej rodziny Morel. Dawno, dawno temu, profesor Morel szukał możliwości uzdrowienia swojej żony Marie, która cierpiała na nadciśnienie. Rodzina posiadała winnice i gaje oliwne. Po wielu badaniach profesor Morel doszedł do wniosku, że ekstrakt z liści oliwnych hamuje tworzenie zaawansowanych produktów końcowych glikacji, pomagając w ten sposób zapobiegać chorobom sercowo-naczyniowym. A resweratrol zawarty w czerwonym winie zapobiega sklejaniu się płytek krwi i tworzeniu się skrzepów.

W końcu na podstawie tych składników stworzono środek Cardiform, który pomógł nie tylko ukochanej małżonce, ale także wszystkim sąsiadom w powiecie, a później stał się znany na całym świecie.

Cardiform zawiera naturalne składniki:

Cardiform: niezawodna pomoc w nadciśnieniu

 1. Resweratrol
  Pozwala obniżyć poziom ciśnienia poprzez stymulację produkcji tlenku azotu, który ma relaksujący wpływ na ściany naczyń krwionośnych.
 2. Ekstrakt z liści oliwnych
  Przyczynia się do obniżenia poziomu „złego” cholesterolu we krwi i normalizacji ciśnienia krwi.
 3. L-Arginina hcl
  Niezbędny aminokwas, który pełni kluczową funkcję w obniżaniu ciśnienia krwi i wspieraniu pracy nerek.
ZAMÓWIĆ

Cardiform ma kilka zalet:

 • Utrzymuje zdrową aktywność mózgu i układu nerwowego
 • Pomaga blokować rozwój procesów zapalnych
 • Sprzyja zmniejszeniu ryzyka powstania miażdżycy
 • Poprawia układ sercowo-naczyniowy
 • Przyczynia się do poprawy ogólnego tonu i potencjału energetycznego
 • Pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne i poprawić krążenie krwi

Cardiform: niezawodna pomoc w nadciśnieniu

Oprócz normalizacji ciśnienia, stanu naczyń krwionośnych, obniżenia poziomu cholesterolu, regulacji metabolizmu on także:

 1. Pomaga wzmocnić układ odpornościowy, zmniejsza siłę procesów zapalnych, pomaga usuwać toksyny
 2. Pomaga wzmocnić naczynia krwionośne, normalizuje przepuszczalność ich ścian, zmniejsza ryzyko miażdżycy
 3. Ma działanie przeciwutleniające, przejawia się w walce z wolnymi rodnikami
 4. Korzystnie wpływa na procesy energetyczne, zwiększając wytrzymałość

Jak stosować Cardiform?

 • Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie
 • Popijać wystarczającą ilością wody
 • Сzas trwania kuracji — minimum 30 dni

Opinia specjalisty

Cardiform: niezawodna pomoc w nadciśnieniu

Wysokie ciśnienie krwi nazywane jest „cichym zabójcą”. Większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy z problemu, ponieważ często choroba nie daje niepokojących sygnałów i przebiega bezobjawowo. Dlatego tak ważne jest regularne mierzenie ciśnienia krwi.

 

W mojej praktyce walczenia z wysokim ciśnieniem Cardiform stał się prawdziwym odkryciem. Jest to środek do czyszczenia i przywracania zdrowia naczyń krwionośnych dzięki koncentracji unikalnych składników. Jego celem jest ochrona narządów wewnętrznych i tkanek przed uszkodzeniami związanymi z problemami nadciśnienia.

Christoph Robert, specjalista w dziedzinie kardiochirurgii

Opinie o Cardiform

Moja mama ma doświadczenie w nadciśnieniu. Co więcej, czasami wszystko jest normalne, a potem nagle kryzys po kryzysie. Wcześniej sobie z tym radziła, ale z wiekiem coraz trudniej jest zatrzymać kryzysy. A po kolejnym takim incydencie zwróciliśmy się do specjalisty o skorygowanie stosowania środków. Zalecił spróbować Cardiform. Mama jest zachwycona tym środkiem, w końcu ciśnienie wróciło do normy i nie ma więcej ataków.

Adam

Cała moja rodzina cierpi na problemy z sercem, od razu zrozumiałem, że problem jest dziedziczny. Zgodnie z oczekiwaniami nie udało się porozumieć z ciałem. Kiedy po 35 moje ciśnienie zaczęło rosnąć, zwróciłem się do specjalisty. Zalecił mi Cardiform. Długo nie mogłem uwierzyć, ale wszystko wróciło do normy! Teraz cała moja rodzina korzysta z tego produktu i czuje się świetnie.

Bartłomiej

Uporczywe nudności i bóle głowy. Czasami nie mogłam wstać z łóżka, musiałam brać dni wolne od pracy. O tym, że jest to nadciśnienie, dowiedziałam się przez przypadek – mama zasugerowała. Zaczęli mierzyć ciśnienie, wszystko się połączyło. Nie mogłam w to uwierzyć. Siostra zamówiła Cardiform. To naprawdę było moje zbawienie. Minęły nie tylko bóle i skoki ciśnienia, stałam się o wiele bardziej energiczna.

Wanda

Od dawna cierpię na problemy z nadciśnieniem. Czułam się tak źle, że kilka razy w miesiącu traciłam przytomność. Mój mąż zamówił Cardiform i zaczęłam go brać. Zawroty głowy ustały po tygodniu. Z czasem zaczęła się dobrze czuć. Ani omdlenia, ani niebieskich kółek przed oczami.

Joanna

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: