Fehu amulet dla bogactwa: pozbądź się pecha i nieszczęścia dzięki starożytnej mocy skandynawskich runów!

Fehu amulet dla bogactwa: pozbądź się pecha i nieszczęścia dzięki starożytnej mocy skandynawskich runów!

Runy Skandynawskich Wikingów to magiczna moc starożytnych znaków, przechowana przez mądrych Skandynawów.

 • Przyciągnij pieniądze
 • Rozwiązuj problemy
 • Wpływaj na bieg wydarzeń
ZAMÓWIĆ

Czym są runy?

Według legendy z bogatej mitologii nordyckiej, wiedza runiczna jest obecna w tym świecie od pierwszych dni jego istnienia. Jest ona przechowywana w centrum wszechświata. – Drzewie Życia . Aby zrozumieć sekretne moce runów, władca wszystkich bogów nordyckich i król Asgardu Odyn poświęcił sam siebie. Przebił serce własną włócznią, przybijając się do Drzewa Życia i spędził tak dziewięć dni i nocy, wisząc głową w dół, aż runy w końcu zdradziły mu swoje tajemnice. Po zbadaniu całej siły i świętości run i uzyskaniu umiejętności słyszenia ich, Odyn zdołał zamienić każdy święty znak na graficzny symbol, który jest w stanie zrozumieć każdy człowiek.

 

Jeśli zbadać historię wczesnego Średniowiecza, można odkryć, że alfabet runiczny był podstawą starożytnego niemieckiego pisma, a także wielu innych na terenach Centralnej Europy pomiędzy I a XIX wiekiem.

 

Kolejność “liter” w alfabecie runicznym jest umownie zwana Futark (skrót złożony z pierwszych liter w nazwach pierwszych sześciu run).

Fehu amulet dla bogactwa: pozbądź się pecha i nieszczęścia dzięki starożytnej mocy skandynawskich runów!

ZAMÓWIĆ

Moc Fehu

Fehu to pierwsza runa z zakresu Futark.To symbol osiągnięcia duchowego i materialnego dobrobytu, ochrony i pomnażania wartości, które już człowiek posiada.Jest on przeznaczony bogini Frei i bogu płodności i lata Freyrowi.W szerokim sensie, jest to symbol ochrony i zachowania wszystkiego, co zostało zdobyte i uczciwie zarobione.Służy on także do przyciągania nowych dóbr.

Nie przegap szansy, aby osiągnąć swoje cele i sprowadzić swoje życie na produktywną, finansowo udaną i jasną ścieżkę.

Medalion Fehu zapewni ci:

 • Finansowe powodzenie
  dobrobyt, wzrost oszczędności i szczęście w biznesie
 • Duchowy dobrobyt
  spokój, ochrona życia i szacunek wśród znajomych i kolegów
 • Ochrona przed wszelkimi stratami
  Ważna dla ciebie osoba nie odejdzie od ciebie.Osiągniesz sukces we wszystkich rodzajach operacji finansowych, będą cenić cię w pracy, a twoja kariera będzie się rozwijać

Fehu amulet dla bogactwa: pozbądź się pecha i nieszczęścia dzięki starożytnej mocy skandynawskich runów!

Opinie

Oto, co mówią klienci o naszych runicznych medalionach:

Szczerze mówiąc, dość długo byłem bardzo sceptyczny w takich kwestiach.Oczywiście, runy nigdy nie rozwiążą twoich problemów bezpośrednio, ale…Postanowiłem kupić…Wiesz, energia, którą one rozprzestrzeniają zaczyna na mnie w jakiś sposób oddziaływać, zmienia mnie na lepsze i na swój sposób “poprawia” mnie.On mnie ładuje i mam wrażenie, że dzięki niemu staję się odważniejszy. Mogę śmiało powiedzieć, że po zakupie moje życie drastycznie się zmieniło.W ciągu zaledwie kilku tygodni w moim życiu wydarzyło się kilka ciekawych rzeczy.Przeprowadziłem się do nowego mieszkania, dostałem awans i miałem udaną randkę.Więc to, co było obiecane, spełniło się – poprawa w życiu emocjonalnym i materialnym.Ale najważniejsze, aby nie przegapić takiej szansy i nadal iść w stronę swoich marzeń.Co mogę powiedzieć?Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam go!

Jacek, 32

Krótko mówiąc, w tym jest coś mistycznego!Nadal nie mogę zrozumieć, jak to działa, ale to działa! :) Kupiłam talizman, po prostu z ciekawości, i moje życie zaczęło się zmieniać.Najważniejsze wydarzenie po zakupie medalionu: w końcu dostałam pracę w bardzo renomowanej firmie!Teraz jeżdżę w delegacje, spotykam się z nowymi, ciekawymi ludźmi i mam nowe możliwości.Teraz noszę talizman na szyi, gdziekolwiek pójdę.:)

Klaudia, 28

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: