Nikostop przeciw paleniu: krople do łatwego rzucenia palenia

Nikostop przeciw paleniu: krople do łatwego rzucenia palenia

 • Zupełne uwolnienie się od nałogu palenia za 1 kurs
 • Bez stresu, złości oraz irytacji
 • Nawet dla najbardziej zatwardziałych palaczy
ZAMÓWIĆ

Co sprawia, że NikoStop jest taki skuteczny?

 1. Witaminy B1 + B3. Zawierają optymalną aktywność systemu nerwowego, polepszają robotę mózgu, normalizują działalność wszystkich systemów organizmu. Pomagają usunąć chorobliwą żądzę do papierosów.
 2. Głóg. Zapobiega starzeniu się naczyń krwionośnych, poprawia krążenie krwi, normalizuje robotę serca i mózgu, posiada działanie uspokajające na układ nerwowy, leczy cały organizm.
 3. Witamina B6. Bierze udział w syntezie serotoniny, wzmacnia odporność, polepsza działalność układu krążenia, zmniejsza ryzyko apopleksji oraz zawału serca, sprzyja polepszeniu humoru.
 4. Tryptofan. Niezbędny aminokwas, chemiczny sekret radości. Zapewnia dobry nastrój, spokój, zdrowy i mocny sen.
 5. Melisa. Doskonale pomaga na stres, nerwowość oraz depresję, które są spowodowane przez brak nikotyny, poprawia pamięć i uwagę.
 6. Lawenda. Potężny adaptogen, który sprawia, że jest łatwo się przyzwyczaić do życia bez papierosów. Oczyszcza organizm z toksyn. Chroni przed huśtawką nastrojów, zwiększa koncentrację i wydajność.

Nikostop przeciw paleniu: krople do łatwego rzucenia palenia

ZAMÓWIĆ

Jaki efekt uzyskam od NikoStop?

 • Eliminacja objaw zerwania z nałogiem palenia
 • Oczyszczenie organizmu od nikotyny i smół
 • Zwiększenie wydajności, koncentracja uwagi
 • Zdrowy sen i regeneracja organizmu
 • Zakładanie nowych nawyków nie-palić

Zerwać z nałogiem palenia papierosów NikoStop – to łatwe!

Inni obiecują — MY GWARANTUJEMY

Jesteśmy pewni jakości naszego produktu! I to nie są puste słowa. Środek został przetestowany w wysoko technologicznych europejskich laboratoriach i uzyskał najlepsze recenzje wiodących ekspertów branżowych.

Nikostop przeciw paleniu: krople do łatwego rzucenia palenia

Eksperci zalecają

Zależność nikotynowa wymaga kompleksowego i bardzo indywidualnego podejścia.

Bardzo często samego leczenia farmaceutycznego nie wystarczy, bo palenie tytoniu integruje się z życiem człowieka. Palenie tytoniu dla człowieka jest powiązane z przyjemnymi rzeczami w jego życiu: wypoczynkiem, rozrywką, seksem. A kiedy odchodzi palenie – życie człowieka opuszcza radość.

Właśnie dlatego polecam swoim pacjentom krople NikoStop. Dzięki optymalnie dobranym składnikom proces wyzwolenia i tworzenia nowych związków neuronowych przebiega bezboleśnie i komfortowo.

Objawy zespołu odstawienia w czasie pobierania kropli NikoStop faktycznie nie występują. Dlatego polecam go wszystkim moim pacjentom.

Jerzy Kowalski
Wiodący ekspert Międzynarodowego Centrum Leczenia Uzależnienia od Tytoniu

Opinie na temat NikoStop

Ja pięć razy próbowałem rzucić palenie wg książki Allena Carra. Ale wszystko, co otrzymałem w końcu to dyskomfort, rozczarowanie i pogardę do siebie. Byłem zły, rozdrażniony, ciągle kłóciłem się z żoną. I znów sięgnąłem po papierosa. Krople NikoStop pomogły mi za pierwszym razem. Za trzy tygodnie całkowicie zrezygnowałem z papierosów. I to wszystko bez stresu i irytacji. I z żoną już się nie klócę. NikoStop dosłownie czyni cuda.

Arkadiusz (35 lat) 

Ja palę od 18 lat i wiele razy próbowałem rzucić. Kleiłem specjalne plastry, zażywałem tabletki, a nawet odbyłem terapie w centrum leczenia uzależnień. Wszystko bez skutku. Mój partner biznesowy poradził mi krople NikoStop, wspomagające w zerwaniu z nałogiem palenia papierosów. I one naprawdę działają! W ciągu jednego kursu! Wcześniej w ciągu dnia wypalałem paczkę papierosów, bo bez tego mój mózg po prostu nie chciał pracować. A teraz absolutnie nie mam ochoty na papierosa. I wydajność wzrosła. Polecam NikoStop wszystkim.

Maksymilian (47 lat) 

Palę już ponad 40 lat. Nawet mój kontakt z żoną jest krótszy od kontaktu z papierosami. Ale ostatnio zacząłem mieć duże problemy z sercem i płucami. Lekarze powiedzieli, że muszę natychmiast rzucić palenie, bo będę żyć krócej o 10 lat. Mój lekarz poradził mi krople NikoStop. Do dziś nie mogę uwierzyć, że 40-letni nałóg potrafiłem tak łatwo zmienić. Życie bez papierosów po 65 latach dopiero się zaczyna!

Ireneusz (67 lat) 

Krople NikoStop pomógły mi w przygotowaniu się do macierzyństwa. Moja przyjaciółka, która rzuciła palenie za pomocą plastrów, przez trzy miesiące chodziła zła, jak furia. A ja rzuciłam palenie od razu i czułam się po prostu świetnie. Z kroplami NikoStop nie czułam żadnego stresu, złości lub poirytowania. Teraz jestem w 3 miesiącu ciąży, i lekarz mówi, że moje dzieciątko w brzuszku rozwija się świetnie. Jestem po prostu szczęśliwą!

Anna Maria (29 lat) 

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: