Odry Cream przeciw zmarszczkom: twoja druga młodość

Odry Cream przeciw zmarszczkom: twoja druga młodość

  • wygładza zmarszczki;
  • wyrównuje koloryt;
  • daje elastyczność
ZAMÓWIĆ

Czy to brzmi znajomo?

  1. Odbicie w lustrze wywołuje smutek i wstyd;
  2. Mężczyźni nie zwracają uwagi tak jak kiedyś;
  3. Dawne przyjaciółki patrzą z politowaniem;
  4. Dzieci wstydzą się pojawiać z tobą publicznie;
  5. Koledzy myślą, że jesteś szarą myszą

Odry Cream przeciw zmarszczkom: twoja druga młodość

ZAMÓWIĆ

Dokonaj zmian z Odry

Odry Cream pomaga zwalczać zmiany skórne związane z wiekiem – poprawia cerę, przywraca koloryt i przyspiesza naturalną produkcję elastyny i kolagenu. Drobne zmarszczki znikają, a duże stają się mniej widoczne.

Nasz sekret to roślinne komórki macierzyste

Roślinne komórki macierzyste są dźwignią uruchamiającą naturalne procesy odmładzania. Znajdując się w skórze przyspieszają podziały komórkowe i wydłużają ich cykl życiowy. Dzięki temu skóra zostaje odbudowana i odnowiona – następuje właśnie ten odmładzający efekt.

Odry Cream przeciw zmarszczkom: twoja druga młodość

Wybór eksperta

W swojej pracy kieruję się jedną zasadą – nie prowadzę kampanii na rzecz zastrzyków kosmetycznych, jeśli problem można rozwiązać przy pomocy pielęgnacji. Oprócz maseczek i peelingów chcę podkreślić przeciwstarzeniowy Odry Cream z roślinnymi komórkami macierzystymi. Pierwsze efekty widoczne są już po miesiącu – zmarszczki wygładzają się, a cera dosłownie lśni.

Henryka Szatkowska, Kosmetolog z 17-letnim doświadczeniem

Po 25 latach pojawiają się zmarszczki mimiczne, a twarz staje się szara. Proces ten można spowolnić – na przykład za pomocą roślinnych komórek macierzystych. Odry Cream polecam zarówno młodym dziewczynom, które borykają się z pierwszymi zmianami związanymi z wiekiem, jak i kobietom dojrzałym, które mają zamiar udać się do chirurga. Ale im szybciej zaczniesz, tym lepszy będzie wynik.

Ewa Jankowska, Dermatolog z 25-letnim doświadczeniem

Jako blogerka kosmetyczna mam obowiązek wyglądać młodo i świeżo, ale 37 to nie 20. Podczas gdy moje koleżanki jedna po drugiej napinają twarz i wstrzykują botoks, ja prowadzę zdrowy tryb życia i aktywnie dbam o swoją twarz. Sześć miesięcy temu odkryłam Odry Cream – krem z roślinnymi komórkami macierzystymi. Wokół oczu nie było śladu zmarszczek, a koloryt skóry stał się tak wyrównany i przyjemny, że zapomniałam o istnieniu podkładu. Każdy, kto zapytał o podkład, lepiej zamów Odry Cream.

Maria Stępień, Blogerka kosmetyczna, 1,7 mln subskrybentów

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: