Opticor normalne ciśnienie krwi od pierwszego spożycia!

Opticor normalne ciśnienie krwi od pierwszego spożycia!

 • Normalizuje ciśnienie krwi w ciągu pierwszych 6 godzin dzięki zawartości bioflawonoidów.
 • Przywraca napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych w ciągu jednego kursu.
 • Bezpieczny dla każdego wieku. Skuteczny w I, II i III stadium nadciśnienia tętniczego.
ZAMÓWIĆ

To naukowe odkrycie zapoczątkowało nową erę

Opracowanie tego profilaktycznego suplementu leczniczego zajęło brytyjskim naukowcom z National Centre for Phlebology 8 lat. Odkrycie Roku zostało nominowane do nagrody Geirdner Foundation International Award.
Wieloetapowe testy wykazały skuteczność suplementu, co zapewniło badaczom wszystkie niezbędne licencje, certyfikaty jakości i wsparcie rządowe.

Opticor eliminuje 5 głównych przyczyn nadciśnienia tętniczego

Opticor normalne ciśnienie krwi od pierwszego spożycia!

 1. Przeciążony system nerwowy (stres, bezsenność, itp.)
  Opticor łagodzi stany lękowe dzięki zawartości ekstraktu z ziela matecznika.
 2. Toksyny w naczyniach krwionośnych
  Opticor poprawia pracę serca i odtruwa naczynia krwionośne dzięki zawartości bioflawonoidów w głogu.
 3. Żylaki i zakrzepica
  Opticor poprawia krążenie krwi, rozpuszcza skrzepy i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych dzięki zawartości skoncentrowanych szyszek kwiatowych znanych jako chmiel (Humulus lupulus).
 4. Obniżenie poziomu cukru we krwi
  Opticor dzięki ekstraktom z fortunelli obniża poziom cukru we krwi, zapobiegając rozwojowi cukrzycy.
 5. Nadwaga
  Opticor, dzięki wyciągowi z oliwek, stymuluje utratę wagi, poprawia metabolizm i pracę nerek.
ZAMÓWIĆ

Zalety Opticor©

Opticor normalne ciśnienie krwi od pierwszego spożycia!

 • Szybka pomoc.
  W ciągu pierwszych 6 godzin po zażyciu leku ciśnienie krwi unormuje się.
 • Nie powoduje skoków ciśnienia.
  Precyzyjnie reguluje pracę serca.
 • Kompleksowa opieka zdrowotna.
  Zlikwidowanie dławicy piersiowej, arytmii, nerwicy, poprawa pamięci, przywrócenie mowy i ruchu po udarach.
 • Efektywny wynik bez skutków ubocznych.
  Żywe komórki roślinne w pełni odpowiadają komórkom ludzkim.

Opinia eksperta

Głównym środkiem przeciw nadciśnieniu są bioflawonoidy. Można je uzyskać tylko z głogu. Są one obecne w prawie wszystkich lekach na nadciśnienie. Ale! Ich stężenie w większości produktów jest znikome!

 

Dlatego na ten efekt trzeba będzie czekać jeszcze wiele lat. Wiem na pewno, że jedynym środkiem z dużą ilością bioflawonoidów jest Opticor. Widziałem jego formułę oraz ustalenia niezależnych ekspertów i osób wyróżnionych. Polecam ten suplement pacjentom i besztam ich, jeśli zaczynają się leczyć na własną rękę i biorą to, co “poradził im znajomy”, “przeczytali w internecie”, “usłyszeli w telewizji”.

 

To jest złe! Z nadciśnieniem tętniczym należy walczyć tylko bezpiecznymi metodami! Są to metody zaufane przez lekarzy, które sprawią, że Twoja choroba zniknie na zawsze.

Bogumił Gajewski Lekarz najwyższej kategorii, doktor nauk medycznych

Komentarze osób, które pozytywnie oceniły działanie Opticor©.

Zrozumiałam, że obniżenie ciśnienia tętniczego powoduje udar niedokrwienny mózgu, zawał mózgu – widziałam, jak to się stało z moją starszą siostrą. Lekarze uratowali jej życie, ale nigdy nie odzyskała zdrowia. Kiedy po raz pierwszy sama zetknęłam się z tą dolegliwością, znałam już kilka trików i wiedziałam, że muszę szukać ziół i środków ziołowych. Opticor został mi przepisany przez moją lekarkę, bardzo mądrą kobietę. Jestem jej bardzo wdzięczny. Minęły cztery lata i już nie cierpię na nadciśnienie. Jestem osobą całkowicie zdrową, nie boję się zawału serca ani udaru mózgu. Zadbaj o swoje zdrowie!

Hanna, 39 lat, Warszawa

Kilka lat temu leczyłem się w sanatorium. Testowano tam nowy lek na nadciśnienie. Bez wątpienia bałem się. Ale co innego mogłam zrobić? Żadne inne lekarstwo nie działało, więc postanowiłem spróbować. Na szczęście byłem w grupie, która brała Opticore, a nie placebo. Po dokładnie dwóch godzinach moje ciśnienie krwi unormowało się. Stopniowo zacząłem czuć się znacznie lepiej! Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w testowaniu produktu w tym czasie. Teraz moje ciśnienie jest zawsze w normie.

Janb, 42 lata, Gdynia

Mam 53 latа. 3 lata temu w naszej klinice zdiagnozowano u mnie nadciśnienie tętnicze. Szmery w sercu i tak dalej. Cierpiałam, ale nic z tym nie robiłem. 6 miesięcy temu, według wszelkich przesłanek, miałem mikro zawał. W tym czasie byłem naturalnie przerażony, ale natychmiast odmówiłem zażycia przepisanych mi tabletek. Chemia jest szkodliwa, każdy o tym wie. Na szczęście przypadkowo natknąłem się na starego znajomego, który polecił mi Opticor. Teraz, jak możecie sobie wyobrazić, nic mi nie przeszkadza. Moje ciśnienie krwi jest w normie, jestem zdrów jak wół!

Teodor , 53 lata, Warszawa

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: