Snoril przeciwko chrapaniu: zyskaj zdrowy i spokojny sen

Snoril przeciwko chrapaniu: zyskaj zdrowy i spokojny sen

Snoril to innowacyjna metoda przeciw chrapaniu, której konstruktorzy nadali kształt specjalnej opaski. Założona tuż przed snem, pomaga poprawić napięcie i ukrwienie mięśni krtani, a także – dzięki stopniowemu przywracaniu prawidłowej cyrkulacji powietrza – usprawnić proces oddychania.

W ten sposób osoba z problemem chrapania może zyskać spokojny, miarowy sen, bez wybudzania. Dzięki opasce Snoril droga do prawidłowego oddychania podczas snu staje się łatwiejsza.

ZAMÓWIĆ

Jak działa Snoril?

Snoril został stworzony z myślą o osobach, które borykają się z chrapaniem zarówno typu gardłowego, jak i nosowego. Metoda ta jest mało inwazyjna i w obydwu przypadkach może dawać odczuwalne efekty już pierwszej nocy po zastosowaniu. Oto poszczególne etapy jej działania:

 • Gdy dochodzi do zmniejszenia napięcia mięśni krtani, następuje całkowite lub częściowe zwężenie dróg oddechowych. Wówczas przepływ powietrza wywołuje drgania tkanek miękkich, nazywane chrapaniem.
 • Snoril przyczynia się do zwiększenia ukrwienia tkanek i sprawia, że wzmocnione stałą stymulacją mięśnie krtani są zwiększają odporność na wszelkie drgania, a także powstawanie uciążliwych dźwięków chrapania. Stałe napięcie mięśni zapobiega również zapadaniu się języka podczas snu.
 • Podczas chrapania tlen dostarczany jest do organizmu z przerwami, w zbyt małej ilości. Może to prowadzić groźnych następstw, m.in. chorób serca, udaru, czy refluksu żołądka.
 • Snoril już w ciągu pierwszych kilku dni pomaga wytworzyć szerszą przestrzeń za językiem oraz w gardle dolnym, co znacznie ułatwia prawidłowy przepływ powietrza.
 • Gdy chrapiesz, oddychanie wiąże się z tak dużym wysiłkiem, że może dochodzić do cyklicznych przerw w oddychaniu i wielokrotnego wybudzania.
 • Opaska aktywnie przeciwdziała przypadkom nagłych wybudzeń, wspierając przepływ powietrza przez nosogardło, przy maksymalnie poszerzonej drodze oddychania.
 • Zła jakość snu spowodowana chrapaniem wpływa negatywnie na wszystkie procesy zachodzące w organizmie, a także na to, jak funkcjonujemy w ciągu dnia.
 • Snoril został zaprojektowany w taki sposób, aby nie tylko zredukować chrapanie, ale również poprawić jakość snu – dobry, zdrowy sen ma pozytywne przełożenie m.in. na wydajność w pracy, pamięć i koncentrację.

Snoril przeciwko chrapaniu: zyskaj zdrowy i spokojny sen

ZAMÓWIĆ

Materiał nowej generacji

 1. Wysokiej jakości oddychający, trwały materiał, automatycznie dostosowujący się do kształtu i rozmiaru głowy
 2. Opaska pozwala na utrzymywanie żuchwy w stałej pozycji podczas snu; specjalne wyprofilowanie miejsca na brodę zapewnia większy komfort
 3. Elastyczna, miękka struktura oraz regulacja na rzep, sprawia, że opaska jest łatwa i wygodna w codziennym użytkowaniu

Snoril – innowacja i pewność stosowania

„Podczas snu mięśnie ulegają rozluźnieniu, wówczas podniebienie miękkie zaczyna opadać i dotykać nasady języka, pozostawiając zbyt mało miejsca na swobodny przepływ powietrza. Snoril aktywnie temu przeciwdziała, przyczyniając się do stopniowego zwiększania przestrzeni zajęzykowej i usprawniania cyrkulacji powietrza.”

Snoril dla wysokiej jakości snu

 • Wspiera normalizację procesu oddychania. Pomaga przywrócić właściwą regularność i objętość oddechu. Przyczynia się do poprawy napięcia i ukrwienia mięśni krtani oraz gardła.
 • Pomaga usztywnić tkanki miękkie podniebienia. Tym samym może być ograniczona jego wiotkość, a także tendencje podniebienia do wibracji podczas snu
 • Ułatwia zapadanie w spokojny sen, bez wybudzania. Aktywnie pracuje na rzeczprawidłowej cyrkulacji powietrza oraz zapadaniu się górnych dróg oddechowych i języka podczas snu

Snoril przeciwko chrapaniu: zyskaj zdrowy i spokojny sen

Najczęściej zadawane pytania

Czy Snoril może pomóc na każdy rodzaj chrapania?

Przyczyny chrapania są różne, jednak Snoril tym różni się od wielu innych środków dostępnych na rynku, że działa niezależnie od przyczyny i rodzaju chrapania. Jest to produkt przydatny zarówno w przypadku chrapania gardłowego, jak i nosowego.

 

Jak długo należy stosować Snoril?

W zależności od predyspozycji, uwarunkowań i stopnia zaawansowania przypadłości, Snoril najlepiej stosować 1-3 miesiące. Są jednak przypadki, gdzie znaczną poprawę obserwowano już w pierwszych 2 tygodniach stosowania.

 

Na czym polega działanie Snorilu?

Opaska Snoril działa normująco na oddech oraz przyczynia się do poprawy napięcia mięśni krtani i gardła, usztywniania tkanek miękkich podniebienia, powiększania przestrzeni zajęzykowej oraz w gardle dolnym, a także zwiększenia napięcia przedniej ściany gardła. Metoda ta jest mało inwazyjna – stosując ją, nie ma ryzyka powikłań.

 

Jak zakładać opaskę?

Opaskę należy nałożyć przed snem na głowę w taki sposób, aby uszy znalazły się w widocznych po bokach otworach. Stabilne umocowanie umożliwia regulacja na rzep, znajdująca się z tyłu opaski. Opaska powinna stabilnie podtrzymywać zarówno podbródek, jak i żuchwę.

 

Czy stosowanie Snorilu jest bezpieczne?

Tak – konstrukcja opaski jest trwała i stabilna, a delikatny, wysokiej jakości materiał nie uczula oraz nie podrażnia.

Recenzje

Chrapię od wielu lat. Żona jak żona, ale mnie to nawet sąsiedzi zaczepiali nieraz, żebym zrobił coś z tym, bo cała klatka w bloku nie śpi.. Dziś mogę powiedzieć, że to się wreszcie skończyło. Zawdzięczam to tylko i wyłącznie tej opasce, choć przyznam, że pomysł kupienia tego uważałem za kolejny dziwny wymysł żony… Jednak po kilku dniach z tą opaską, czułem, że za dnia mam więcej energii, a i sąsiad z naprzeciwka przestał na mnie patrzeć bykiem. Sam czułem, że lepiej mi się śpi, ten sen jest jakiś taki głębszy. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że ten produkt u mnie się sprawdził w 100%. Polecam każdemu na chrapanie.”

Tak na dobrą sprawę chrapiący raczej nie dostrzega swojego problemu. Wydaje mu się, że śpi normalnie, przecież nie słyszy własnego chrapania. Problemy zaczynają się za dnia, gdy ciągle chce się spać i jest kłopot z koncentracją. U mnie to chrapanie i ciągłe wybudzanie powodowało, że w ciągu dnia nie byłem… czytaj więcej w stanie normalnie funkcjonować. Próbowałem specjalnej poduszki, klipsów do nosa i różnych innych rzeczy. Dopiero Snoril pomógł – w ciągu tygodnia ten oddech stał się spokojniejszy, no i wstaje się z większą energią. Bardzo się cieszę!”

U mnie chrapanie zaczęło się, gdy przybrałem na wadze. Od jakiegoś czasu nie było nocy, żeby moja żona nie budziła mnie poirytowana. Nie tylko ona się nie wysypiała – ja też za dnia chodziłem często półprzytomny i zmarnowany. Gdy wypróbowałem Snoril, w sypialni wreszcie nastał spokój. Już po pierwszym użyciu wstawało mi się do pracy dużo lepiej. Czułem się wypoczęty i wyspany. Dziś zarówno ja, jak i żona przesypiamy całe noce w spokoju, ciszy, bez wybudzania i bez żadnych złośliwości. ”

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: